Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kdo vam je najljubši mon uporabnik?

Kdo vam je najljubši mon uporabnik?

Odgovor na objavo uporabnika
Statistika, 17.04.2024 ob 17:23

Evo, meni je Kokoši potrdil pravilnost moje odločitve, da tega foruma niti povoham več ne.

Kaj tako gnilega je možno le, če s forumom upravlja nekdo, ki mu je smiselno poneumljanje in širjenje sovraštva. Mislim, da ni težko uganiti, kam sodi.

Imejte se!

Zakaj in kako sem ti potrdil pravilnost te odločitve?

Je to pa lepo, da odhajaš. Morda se boš zdaj lahko posvetilo svojemu življenju. Samo lepo ter prosim, ne nadomesti MON-a z drugo zasvojenostjo, ki te bo obsedala in jemala čas. Posveti se sebi in delaj korake proti temu, kar tvoja duša rabi. Morda je to samozavest, da se odpreš življenju. Da začneš zares živeti. Pa ne naredi črto le čez MON ampak tudi čez druga družbena omrežja. Ne išči ljudi preko interneta, živi zunaj, v svetu.

Raje kot internet poglej kakšen film ali oddajo, pa ne tako za kratek čas. Ampak kaj takega, ki te bo nagovorilo in spodbudilo k razmišljanju. In čim več bodi zunaj. Ne matraj se z ljudmi, ki te izčrpavajo, ampak z ljudmi, ki ti dajejo svobodo. Čim več ljudi spoznaš, več imaš izkušen. Če lahko, tudi kam odpotuj.

Pa oprosti, če sem te kdaj prizadel.

Lep pozdrav

Kokoši, Vrag, Julij in Vesel oče so morda zabavni, rada pa jih ne morem imeti. Niti jih ne bi želela spoznati.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno327, 17.04.2024 ob 12:14

vsi, ki so redni ali registrirani, so mi precej tečni. mogoče mi je samo rok1 ok, ostalo je klump.

najboljši se skrivajo med anonimnimi.

rok1 ma vedno sigma lvl odgovore. respect

Naj bo jasno, da tule nimam konkurence 😀

Odgovor na objavo uporabnika
ne moram ga pozabiti, 17.04.2024 ob 15:41

Nekoč … BORAT

Jaz se ga tudi rada spomnim, veliko koristnega in dobrega je povedal. Zelo je bil razgledan. Mislim, da je po študiju odšel v tujino.

Všeč mi je tudi Rok1 in Šnelca mora biti dobra oseba.

 

Najboljši monovec je tisti, ki nič ne napiše.

glasujem za Kinder Surprise 👍

Fekalna stranka tudi ni bila slaba. Ona je dala svežino temu forumu 😊

Ich tudi pomislim ne, da bi v tej gnili državi komu pomagal z kakšnim pametnim nasvetom. Ali kako drugače.

Roka gledamo v oddaji poroka na prvi pogled, tam je namerno Rudi,

New Report

Close