Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kdotuzdejje?

Kdotuzdejje?

… no, kdo? Če kdo…
zvončki, na plan, prosim! 😉

Cingl,congl!
Sp

Bing bongl…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ulala, nekej binglja… med nogami ;)))
Kej zdej, kej poveste? 😉

Ej smo pa uigrani res kot kaksno zvonenje tam nekje…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Pa saj to ni res!A mi trije,štirje imamo pa res abonma tukaj?Mat kurja,tak lep dan,mi tu visimo in en na drugega čakamo,kot piranhe…
Ne,to pa že ni več normalno…
Predlagam,da gremo kakšnemu psihiatru(psihiatrinji:-)) zatežit,ker mislim,da nismo več normalni.
Sp

p.s.: a grem lahko vrtnice obrezat,da bom rekel,da sem vsaj kaj koristnega danes naredil,al se ne sme,ker je bil včeraj mlaj?

lhko greš, ti dovolim… pa sončiki tudi dovolim, da gre kej bolj pametnega delat…. se dobimo rajš zvečer… ku bo tanizka tarifka…
je kdo za? naj dvigne rokco, prosim!
čauči

Dragi moj, jaz prihajam iz kina…in danes sem bila že zelo pridkana, ogromno je narejenega, bila sem zelo pametna, pridkana, in tudi malo poredna…ja če potegnem crto je za menoj zelo uspešen dan in sedaj sem do vecera frej ko pticek na veji, pravi naš Razbojniček…

Cmoka vsem…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Namesto rokce,se mi je t*č dvignu,saj veš,sta tako neposredno povezana,da včasih,ko rečeš roka,se dvigne ta drug in obratno:-)
Sp

… aja, pa tebe nič soudki ne omejujejo? Meni glih ta popoldanski cajt največ stroškov našopa….
no, še par minutkic… kako je bilo v kinotu? kaj si gledala? kje si imela rokce? ;)))))))

kar izvolita, jaz itak nikoli samo ne cvekam, zraven se delam in opazujem kaj se dogaja v nasi kletki…jaz sem tu, ker sem se ravnokar vrnila od zunaj, sibajta ven dokler je se kaj svetlo…pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

tebi bi se dvignu tud če si slon prdnu 😉
sem zlobna, a?
hihi

Kinooooooo!?
Ma ne me f***t še ti ,sonce svetlo,zdaj bom pa kar ton spremenil.
Če mi še ljubica kake dobre fotke ne nameni,če že kaj bolj konkretnega ne,bom pa razsajal zvečer,al pa pojdem spat,ker sem to noč po dolgem času bolj slabo spal.
Sp
Na, kino,jaz pa nič!Pha!

Helci moras imet vse tko urejeno da ti soldki ne nagajajo…ne glede kdaj sem tu gor, vedno je enako in soldki pri tem ne trpijo…

Ja film je pa bil, taprav, za uživat…rokce pa so moje vedno nagajive, saj ves nagajivka sem in ni mi pomoci! ;)))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Misliš slonica?Mogoče pa res,če bi prej eno gajbo marelic pojedla!
Sp

hm, aja, eni se znajdejo… jst se ne….
sem računala uni dan… kolkr zapravim za sodobne naprave (mobi, internet), bi šla parkrat do amerike in nazaj… :(((
ampak kej čemo, tudi tuki so užitki posebne vrste ;))

Grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sp

Ej, saj sem samo dobr film gledala….no in uživala…saj bo tebi sigurno kaj ljubica podobnega uspicila???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

hihi, a te marelice rajcajo? ne glede na to od kje pridiši po njih? ;)))))

kej te peče zgaga al kej pomeni tist grrrrrrrrrrrrrr? (občutno daljši)

:))

Da bi le!Bog te usliši!
Sp

koga ti grizeš…;)) na eno cmoko da se umiris, da naju ne bos obe pojedel…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Kaj bog uslisal naredi kaj ti ne bog….naprimer znori jo, saj znas….naj ti je iz roke…naj bo zmesana nate…to je to in ne bog!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Kokr ti ne poveš,tud jaz ne bom!Mam pa res malo zgage zdej in sicer po mojem na pol zažganem golažu:-(
Sp

Sonči,sprazni ladlc,ker mi je en paket nazaj prišel!
Sp

sonci ma vse nadlce prazne, da ves…cmoka se beremo zvecer…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close