Najdi forum

Naslovnica Forum ‘Teorije zarote’ Ker je norčevanje postalo stalnica in svet postaja oder za žive norce…

Ker je norčevanje postalo stalnica in svet postaja oder za žive norce…

Ker je norčevanje postalo stalnica in svet postaja oder za žive norce bi omenil neko teorijo grozne zarote, ki je povezana z menoj in pa z mnogimi drugimi, sploh tistimi na oblasti.

Sam imam namreč eno rit in bojda naj bi drugi imeli tudi samo eno.
Seveda je to težko preverljivo in mnogi verjetno ne bodo verjeli, saj danes nihče skoraj več nič ne verjame. Kako boš to preveril, da bi se prepričal? Sam dejansko sem svojo preveril in res da se deli ampak se še kar skupaj drži in ostaja ena rit.

Ampak drugi, da bi imeli tudi samo eno pa je dejansko lahko fenomen ali pa skoraj, da neverjetno.
Če se nekdo usede kako boš vedel a sedi na eni dveh ali celo treh ritih?
Tudi ko gledamo v ekran, ko nam kaj sporočajo mediji ne vem ali to kar vidim je ena rit ali sta dve. Dejansko je danes ob toliko informacijah težko izluščiti resnico in kaj je res.

Ker dejansko bomo morda kdaj potrebovali vedeti ali preko ekrana tisti , ki nekaj govori, briše, umiva eno ali dve riti ali morda več.
Večkrat sem se to tudi spraševal, ko sem videl kako pisarno pa je bil v njej samo en človek, stolov je bilo pa več.

Vam povem, nekaj se dogaja in pri sami riti se začne potem gre pa samo še naprej.

New Report

Close