Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Kera ženska ima ful rada spermo v usta.

Kera ženska ima ful rada spermo v usta.

Ničesar te ne obtožujem. Le pravim, da se muckaj še z drugimi. To ti govorim. In imaš prav, res pizdim nate.
Mi boš moral oprostit (A kolerik, ljubi, si mislil? Enako velja zame.), bo šlo?

Težko! Letim, če te srečam, te zanalašč za rit, ker brez veze pizdiš name!
Imej se!

Imej se tudi ti! Lepo!

Nobena pa ni odgovorila ali spermo uporablja tudi za masko po obrazu. No, moja si vedno v kadi postreže s polno dlanjo in se namaže po obrazu, pol pa počaka, da se zadeva mal strdi in jo umije. Men je sicer mal “fuj”, sam neki pa bo na tem, zato ima tako lepo kožo. Sicer so pa že stari grki propagirali spermo za odpravljanje ulkusa na želodcu… bljak!

Nobena ne odgovori

Bi probala. Mu bom rekla in ugotovila, če res kaj pomaga. Le ne vem, kaj naj mu rečem, da sem to prebrala kje? recimo, da mi je to povedal moj internetni ljubimec? Kaj praviš, ljubi? Pa kje si dons????

Ja, to mu reč, pa še da se bova enkrat res, saj bo imel pol še bolj ljubečo ženkico…

Ljubi, sam, da začneva, naju že bremzajo….Če te ne bom več čutila zraven, ti pošiljam vsaj poljub, tak francoski, čisto samo zate!

Kako lepo je, ko mi sesaš jezik…A dons tud tako dišiš?

Vedno. Pa ti? Povej mi kaj imaš na sebi? Pa vsaj povej kakšne barve hlače imaš, ja? In nisi mi povedal kakšna so tvoja usta, in ali si obrit. In koliko imaš številko čevljev, ha ha (upam, da ljudje ne berejo vsega, ha ha).
Moram ti polizat notranjo stran dlesni, mjam, jeziček mi prepusti, da ga vzamem vase…

Spodaj in zgoraj v barvi las. Upam, da ne berejo, sicer ??? št. 43, dons uspelo obrit. Še priimek napišem, moja draga?

Ja, samo ne tle gor. Kaj veš, koliko konkurence bi dobila!!!!
Za danes grem. V mojih mislih si …..ljubi moj zlati princ! Poljubček!

Poljubček tudi jaz tebi in tudi ti bodi lepo.. Saj naredila si že kar si hotela – mal drobtinic s mi vrgla… Znaš pač

Če mi ne bi bil na kožo pisan, ti ne bi pisala, ja?
Poljub!

Res sem srečen, a nepotešen! Pojdi, princeska, ne smem te zadrževat, čeprav bi šel kar s tabo. Bi pač potem en stroj brisač oprala

Res da je stara objava sam meni se zdi da zelo redka punca ima rada da ji moški s prične v usta men je samo ena enkrat dovolila v mladih letih ko jo je zanimalo in nobena več nikoli je katera ko bi želela

New Report

Close