Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Kera ženska ima ful rada spermo v usta.

Kera ženska ima ful rada spermo v usta.

Ste tok pogumne pa napišete.l.p.

In zakaj naj bi bil potreben pogum???:))

lp

nisi povedala.
pogum zato, ker ene to ful skrivajo ne vem zakaj.
kao da je to glupo pa grdo.

Jst mam zlo rada. Prav paše mi. Pa če me tip gleda, mi je še bol rajcing. A je to kaj narobe al čudno?

...in danes zaspim, ker jutr s tabo se zbudim..

Ni tukaj tolko stvar, da bi ženska imela raada spermo v ustih, ker vsi vemo kako zelo dobrega okusa je…dejstvo je da sperma (vsaj po mojih izkušnjah) ni tako zelo dobrega okusa da bi jo človek jedu s tem namenom da jo je, zaradi njenega okusa.
Vsa stvar je v tem, da ko mi moj moški konča v ustih jo vedno pogoltnem in seveda pri tem uživam pa ne zaradi sperme same ampak zaradi celotne igre ljubljenja. Uživam ob pogledu nanj, kako mu je všeč pa če me pošprica po obrazu, hrbtu ali obrazu.
lp

NE NIČ NI ČUDNO IN VSA ČAST TI DA SI PRIZNALA.
ENIM SE PAČ GRAVŽA ALI NOČEJO GOVORITI O TEM .ZAKAJ NE VEM.

Jah no okus je odvisen od tega kaj človek poje.
Seveda pa se čisto strinjam s tem kar si napisala!
Saj to sem tudi želel vprašati.

to je to

Evo, jest sm ena tistih ki nočejo govoriti o tem….zato ker mi sperma pač ne gre po grlu. To dam moškemu vedet, kej več mi je pa zoprno razlagat, ker potem se začnejo pojavlat vprašanja zakaj ne…a se ti gnusi…a me pol nimaš tolk rada…pa take brezvezne, ki niso nič povezane s tem, da sperme ne pojem. Se mi pač obrne želodec, se mi je zgodilo da sem potem še kaj več ven vrgla…in tako je bilo še pri vseh moških.
🙂 lp

Nisi edina, ki tako razmišljaš. Več kot polovico jih je, zato nisi nikakršna posebnost

Kir napisal:Nisi edina, ki tako razmišljaš
jaz razmišljam bolj v smeri kaj narediti da bi bila stvar drugačna…ampak želodca se na da “nazaj tiščat”…bi naredila to za mojega…ker on naredi zame vse kar se “sprdnem”….

hmmm…
jaz pa obožujem spermo od mojega dragija. pa sploh ne zaradi okusa, ampak ker je to njegovo, del njega in ker sem nanj popolnoma nora in ga sprejemam 200{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, ker bi najraje posrkala vsak vsak njegov delček ko se pri seksu zlijeva v eno…
pri bivših partnerjih tega nisem čutila in če se je le dalo sem se izognila spermi. to pa prav zaradi tega, ker nanje enostavno nisem bila tako nora (ljubila, imela rada, zaljubljena… kakor že hočete). tako da bi vseeno rekla, da je nekaj na povezavi ‘sprejemanje moškega-pogoltniti spermo’
:))

e vidiš zato sm vprašal, ker ljubav s tem da sperme ne preneseš in se ti mogoče gabi nima dost veze s tem.

pol je pa mal nor:)

Kdo je nor?- 🙂
Jaz mislim, da pojesti ali ne, nima veze z ljubeznijo. Oz. sem prepričana.

Tud jaz jo ne pojem. Mi ni všeč. Rajš jo imam razlito al v meni al po meni al pa kam drugam.

Čiste beljakovine, ti pa kamorkoli – sam da se škoda dela!

No, vprašanje je tako ali tako čudno, se ti ne zdi? Kera si upa?
Ja, ne vem no, vsaka si upa, le če ji to ustreza. Kar je bistvo odnosa…v upati se.
kar se pa jajc tiče, pa….a smislu za palačinke?

Jasno, dragica, ko je blo pa tolk govora o palačinkah. Bi jih speku nekaj ja, sam najprej bi tebe, sam kaj ko pa skoz bežiš

Na, poglej no, pa ti je res dolgčas… a nisem rekla, da te prepuščam drugim nežnim rokicam? Mal počakej, bo že, saj je vedno, ne de?

Po čem to sklepaš?

Midva pa ne znava nehat,….ha ha.

No če tako želiš ne odpiram več tvojih sporočil, ti pa mojih ni teba. Kljub temu pa bi rad zvedu s čim sem ti stopil na rep

KIR napisal:

> No če tako želiš ne odpiram več tvojih sporočil, ti pa mojih ni
> teba. Kljub temu pa bi rad zvedu s čim sem ti stopil na rep

Si pa hud?!
No, nisem te mislila razjezit, daleč od tega…in nisi mi stopil na rep.
In žal mi bo, če me ne boš več bral. In hudo mi bo, če mi ne boš odgovarjal. Tako.

Kaj res?
Ne vem pa zakaj se že nekaj časa pizdiš name. Odgovorila pa nisi!
In najbolj me razjezi, če me kdo česarkoli obtoži, kljub temu da tega nisem storil! Strahoten kolirik sem, kaj čem

New Report

Close