Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Kika nakladačica

Kika nakladačica

Uf sem mal prebral tele poste od kike to je ena totalna nakladačica se meni zdi oz. tip ki si ga doma **** ob branju teh postov potem pa naklada pa blodi tukaj na tem forumu.ja lahko se je skrivati za črkami.

Ne seri!

po mojem mnenju ni…

… je pa kaka druga, ki se pojavi z enodnevnim nickom

… pravzaprav je kar dosti takih…

Kika zopet eden od številnih nevoščljivih provokatorjev.

bla bla bla dej še kej naloži.
naprimer kako si mu ga fafala ko je vozil avion nad koprom ha ha

Točno to,avion je letel nad Brniki in sem ga imela v ustih.

Jaz sem ta prava kika!

Vidiš,da ti nagajajo,zato ker si zadovoljna v sexualnem življenju,ker poveš vse brez sramu in si temperamentna.Čim več bi se morali odpreti vsi in svobodno govoriti o sexu in drugih stvareh.Vso podporo ti dajem in še kaj nam napiši,ker so tvoji posti zelo zanimivi.

Se strinjam s pončom. Ta sporočila so očitno neke paraseksualne blodnje. Mislim, halo: “fafala sem ga med vožnjo, bilo mi je všeč, je to kaznivo?” Nobena ženska, ki ima več samospoštovanja kot alkohola v krvi ne bi napisala česa tako butastega. In končala s tako idiotskim vprašanjem.

Bom še kdaj kaj napisala če bo kaj zanimivega, vendar se mi zdi da se teme zadnje čase kar ponavljajo, pa še časa mi zmanjkuje.

ej… to s kaznivostjo pa si zadel 100 na uro…

… zadnje čase si bolj malo prisoten !?

ponavljanje tem je itak problem vsakega foruma

Sem pač napisala, ker mi je bilo dolgcajt in sem pač obujala spomine. Če bi bilo to ful bedno vprašanje ne bi dobila nobenega odgovora.

itak, da je goflja 1. klase, v resnici pa verjetno kako zafrustrirano ženšče. Da sploh ne omenjamo, sladkorno topljivega Žana, brrrrrrrrrrrr

Če je kdo tu gor zafrustriran sigurno to nisem jaz! Ne piši bedarij če nimaš pojma. Rada pišem in čvekam, tudi privat ne morem biti tiho več kot 30 sekund, vedno govorim še ponoči med spanjem.

Med spanjem čvekaš,ko ga imaš v ustih.

Ja zakaj pa ne, a si mi nevoščljiva?

Ali si nevoščljiva,ker ti nimaš kaj pisati?Pusti Kiko na miru in raje napiši kaj življenskega.Bodi malo bolj spoštljiva in prijatna.

Žan ti se pa kot prvo nauči pisati, a si bosanc al kaj??

Spet zoprna “kika”!!!
Ne vem nekateri ljudje nimajo niti toliko domišlije, da bi si lahko zmislili svoj nick. Enostavno psihofizčno neuravnovešene osebnosti, ki se želijo vseliti v nekoga drugega, ker se v svoji podobi počutijo nesamozavestno, nelagodno in so nesposobni razmišljanja z lastno glavo.

Nisem bosanc,zmotil sem se,se ti opravičujem.Ne jezi se tako.Jaz te pohvalim ti pa meni eno čez hrbet.Hvala lepa.

Nisem bila jaz, preberi prejšne..

Ok razumem te,več lažnjivih Kik je tukaj.Prava Kika super si in še kaj napiši,pa naj si folk misli kar hoče.

Ti bi bila pa lahko malo bolj vljudna!!!??? In če je bosanec??? A je to pod tvojim nivojem mogoče?
Matr človek se še zmotiti ne sme pri pisanju, takoj panika!!!!

:))))

New Report

Close