Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kikirikiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Kikirikiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Ajmo putke in petelinčki… vstat!!!!!!!!!!!!!!!

Res je, da ni sonca, pa vendarle, svoje je potrebno nardit. Torej….?

Hay, pismo, ej, kwa se deres, sej smo
tukile! No, jest sm? Jani, cmocka, velicga,
mokrga ………………….

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

hahahahaha..
cmoka

Od kod se mi pa ti režiš, ej!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

čak mal…

…….. Jani nas vse zbudi …………
kikirikiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii,
Petelinček je zapel, si hlačice odpel,
gor na …………. je zletel in curati začel.

Kokokodak, kokokokodak, ti si pa le
en hudi spak, kokokodak, kokokodak ….

Janči, dušica moja zlata, petelinček moj,
ti si moj sonček, moj zlati sonček, ………

no, zdej se mi je čist utrgal, sem dobila
en mesiđ, en super mesiđ, tak mesiđ, da
me ta mesiđ mečelje ob ………… zid, in
pride do tistega …………. ko se ti feclja…….

je prteču en frč, je zidnu ke u but, je krila li!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Očitno pomanjkanje foruma Tja v en dan, se pri nekaterih pokaže tudi na tak način….

Tko!!! Treba se je dret.. če ne ni n’č In če se taprav petelin zadere, potem se zbudji kure tudi v sosednji vasi :))))))))))

Dobro jutro Marija!!! Me pa zanima.. a si v službi.. al so ti doma spedenal PC :)?

zajček :))))) dobro jutro tud tebi :))))

Jani ve da vsaka kura ni kura.. da je lahko tud zajček ali kaj podobnega :)))))))))))

p.s. vse kaže, da mi danes dobro deluje kurja filozofija :))))))))))))

V službi, doma ni še nič spedenan, čakam
od volje.net podatke, za katere sem morala
pisno zaposit, zamisli si. In če jih v ponedeljek
(saj veš, pri nas pride pošta vsak drugi dan!!!)
še ne bo nič, potem grem k mojemu majstru,
da mi nabavi vse potrebno za ADSL priključek
in da me “priključi” na siol.net. Tako sem se
odločila. Kaj pa ti meniš v zvezi s tem?

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

za domovino z zajčki naprej..s kuram in petelinčki…

kokode polka

A veš Jani, saj kure imajo sicer kar dobro
in kvalietno pamet, res jo imajo, problem ni
toliko v kvaliteti .. kot v količini. Tu je tista
kurja filozofija, ker se nekako kvaliteta ne
pokriva s količino.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Pismo Jani, si me spravil s temi kurjimi
pesmicami v smeh, glasno se režim tuki,
glasno! Je pa dobro, odleže, fino dene!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Saj se vam je skinilo s pameti. Grem raje jaz flance sadit paradajzove kot pa tele neumnosti poslušat. Pa jagode obrat z dreves.
papa

Mislim, ej, tu mač je to, tu mač, zdaj pa že
ne razumem nič več ……. jagode na drevesih,
paradajzove flance sadit …………………. ej,
zajči, posluši ti mal, a si tudi ti dobila kakšen
mesiđ, da se ti mau rola, a? A tudi tebe tkole
mau u zid zafaše, a? Pol pa z glavčko tkole
mau potreseš, levo, pa desno, pa naprej, pa
spet u ………zid, a? Pol pa misli grejo k flancam,
pa k jagodam na drevju, a?

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ahti ti zdej na avtobus, da nau k’šnih
neumnih izgoorov?

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Kje je zajček ne vem ga pozdravi, jaz pa zdajle grem k tebi!

Čau Jana

menim, da pejt na internetno stran volje.net, tam k z veliko piše nova številka dostopa klikni in boš prišla do pomoči, kako zamenjati številko in kako konfigurirati povezavo. Sprintej (zdejle si v službi) nesi domov, poišči in nastavi po navodilih, pa mora delovat.

Glede siola pa ne bi kej preveč, ker ne poznam sedanje situacije. ADSL je za enkrat zame doma še predrag (mulca bosta skos na netu).. tko da.. Jaz ostajam na volji, čeprov se je s 1.10. podražila za 40{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}

Ne, Jani, veš, saj ni več problem v številki,
vse to sem uredila, po vaših navodilih, sem
bila pridna, ampak, najbrž sem po nesreči
nekaj naredila z uporabniškim imenom ali
geslom. Tam me zdaj situacija hudičevo
zajebava. Mi je starejša hčerka pomagala,
sva po navodilih (ona iz interneta, jaz pa po
njenih navodilih po telefonu) vsa ta jajca skušali
skupaj spraviti, pa mi znova in znova javlja, da
uporabniško ime ali geslo ni pravilno.

Izgleda, da sem tale svoja lastna jajca nekaj zamučkala, sej veš, kura je kura, kamor češ jo postav, ne bo nikoli kikirikala, bo le kokodakala.

Pismo, res si dober, Janči naš dragi, pa da nauš unga stavka zgori vzel za k’šno mojo jezo ali pa provokacijo, buh na dej!

Kot sem najbrž že nekomu od vas povedala, če hoče človek biti pametnejši in boljši, kot je, se mu to obrestuje (meni se je tako!, žal, a si zaenkrat ne znam pomagati!). Tako vem, kje je moje mesto – v kuhinji, s kuhalnico v rokah, birtohom okrog pasu in željo po tem, da bi bilo drugače!

Janči naš, toliko za zdej!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ojej, ojej, ojje, prejoj, ojej, mislim, ej,
sreča se meni tokrat piše z veliko začetnico:
Sreča! Pejd hiter, laufej!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

A veš Jani, kaj mi je danes zjutraj dejal mož?
Rekel je: “Povej mi, dekle moje, kaj lahko jaz
pri tem še naredim. Tako nesrečna si, tako ti
manjka to, kar si imela, vidim, da jih te svoje
prijatelje tako pogrešaš, da si prav malce bolna.
Kaj lahko jaz še pri tem naredim?”

Moram priznati, da se mi je prav milo storilo. Prikupil se mi je za pol leta vnaprej. Dobil je tiste zvezdice, ki jih jaz težk talam, res! Pa ne zato, ker je pripravljen “ne vem kaj storiti, da bi spet bila od doma z vami v stiku, zvečer z vami v klepetu”, ampak zato, ker je opazil mojo otožnost in nesrečnost, ker ne morem biti z vami. Cenim to, da ve, koliko mi pomenite in da mi vas pusti imeti. In da je pripravljen storiti marsikaj, da bi vas še imela, tudi doma. Tako da, no ja, res je vrnil lesk v moje oči, trepet v mojo dušo, vrnil mi je malo tistega, kar sem glih no malo tudi že pogrešala, ker mi je “pozabil” povedati.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

ja viš… to pa nisem vedel 🙂 No seveda, za posredovanje gesla pa moraš dati pisno zahtevo. Vendar se ti ne zdi, da bi blo boljš.. zdej k si tuki na naetu, odpret nov račun, pa ko j***** tastarga… No v glavnem, odpri zdejle nov račun, sprintej aktivacijsko stran in jo nesi domov, pa ti ne bo potrebno čakat do ponedeljka al pa celo do torka :))))

Jani ni n’č narobe zastopu :))))

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Mariči, daj liter na mizo pa dva štamperla, da se pogovoriva po žensko :))))))))))))))))))))))))))))))))))))

zdaj pa res nasvidenje !

marička…. svaka čast tvojemu možu. Pozdrav tud njemu 🙂

ojla zajček… za domovino… z vsemi štirimi naprej :)))))))))

Ampak, kakšna je kokode polka :))))))))))))))))) cmoka 🙂

New Report

Close