Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu King size

King size

torej moški ( in ženske) ali je velikost pomembna in še to kaj je bolj važno velikost ali tehnika?

a nismo že 100x o tem?

važno je oboje, tehnika mora bit popolna, velikost pa ravno prava (ker kakega konjskega bi se po pravici povedano branila)

---------- le vent nous portera...

nimam dolgega…imam pa tankega:)))))

mislim da je velikost veliko bolj pomembna kot tehnika- in to ženske prav dobro veste, ampak se začnete sprenevedat , da ne bi tipa užalile


pustmo zdaj svinčnike pri miru

dvignile moralni ego..hahaha

men so ga že…hahahahha

a se je že kera režala, k si ji ga pokazal….upssssssssssssss

leta letijo - iščem stevardeso

saj veš da se s polnimi ustmi težko smejiš

Traba je znati s pravo tehniko in učinek je pravi.


evo, spet eden z malim- ja kaj drugega kot tehnika ti preostane

Zmeraj pomisliš takoj negativno.

..ja fleši..pa kaj ti bo debel,pa dolg pa ne vem kaj še..

če potem ne veš kaj bi z njim počel…

Loli ti že veš kako je treba.kapo dol…

jaz sem samo enega uporabila in zgleda, da je narejen po JUSu, ker nimam pripomb.

Videla sem jih pa že veliko, na slikah večinoma….zato bi enkrat pa res rada videla v živo, tako… batino od: fi 5-7cm in dolžina cca.23-25

Sam za pogledat, saj šlatala nebi:))))

Če ima kdo za pokazat, pa če mami pusti…lahko jo pa js vprašam;)
Aja, če je tip še nabildan….da so roke, noge, rit…napumpani…potem pa tud plačam za dotik!…aja, sam menda taki pa nimajo nekega bogastva….ampak…poskusiti ni greh!

do sedaj se ni še nobena pritožila

Si packa…. Tisti 4 cm dolžine ti tolk pomenijo:-)))

Sej še ne vem, kaj mi pomenjo, pravim, da nisem še videla v živo…..
Bi potem lahko povedala, če se mi kaka posebna čustva razvijejo:))))

Včer sem enga konja vidla, pa sem rekla….škoda, da je konj;)

Konj že, js v tem še osliček nisem:-)))

saj , če se komu zdi da ima prekratkega, si ga lahko podaljša z molžo penisa

Ti se pa spoznaš izgleda na podaljševanje bulafona.

ondi, saj ne vem če bi ti povedal ko se skriva v tebi malček nacionalizma, ampak arabci že stoletja poznajo tehniko molže penisa in na tak način si ga lahko podaljšaš za cca 3-4 cm, kar se pa debelosti tiče pa ….cigel v roko

js bi raj bl debelega, pa ne prekratkega…če bi lahko izbirala;)

…pa še…pametnega, bogatega, lepega, postavnega, zabavnega, romantičnega, delavnega, samozavestnega, pridnega, zvestega…..neplodnega:)))


a pol s tistim ki ga imaš za domačo uporabo ni si zadovoljna?

sem rekla, če bi izbirala…..

tistega(domačega) pa skoz hvalim, madona….:))))-malo si jemljem zaslug za njegovo idealnost tudi sama, saj ko sva začela, je bil še otrok:) -zato pr njem ne morem trdit, da sem ga “izbrala” zarad tiča al pa bogastva;)

na rok trajanja (uporabnost) ali vzdržljivost “tehniške velikosti”pa pozabljaš????

jaz imam vedno rada take, bolj “priročne” stvari.

Tudi avto al pa hišo, rada kaj ogromnega pogledam, uporabljam pa potem raje kaj bolj…uporabnega;)

New Report

Close