Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu KIR

KIR

torej je bik!!!!!!….hmm, pašeš k meni…kdo bi si mislil…in sploh se ne morva ujet – evo, ne verjamem več v horoskop…

hihi…

Kaj pa si ti?
Ker pojma nimam, kaj paše k bikom namreč!

tud sem rogata…pa še tisti, ki tko močno pičijo pašejo menda zraven…

Ne ne, kar beri ostale poste! Pa ti?

Madona…jaz pa čist verjela, da je oven, ker je Marija napisala tako;)), sorči……da je bik,mmmmm, trmast, močan…huda kombinacija;))

ja, testosterona, skoraj kot jaz, skoraj pa je 0,000000000000000001 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}? hahah

povem le, da sm trmasta ku;)))..hihi

Kozorog torej.
A v isti kos s škorpijoni pašete?????
Za njih pa vem, da so neprijetni, če jih v kot stisneš!

v glavnem trmast :-)))

hahahahaha!

haha

si predstavljas naju skupaj, dve trmi na kubik, hudooo noro;))

Ti maš zgleda res neko nadnaravno močno dozo v sebi, ja…

Pobila bi se na poročno noč, hahahaha

kr smej se, trma trmasta..hihi

Sivo povprečje, po moje

zdej si me pa nasmejal…kaj bi bilo šele nato, ampak priznaj dolgočasja ne bi poznala;))

Niti sekunde!

Toi aussi!

ja, s škorpijoni pa res moraš znat ravnat (v vsakem pomenu besede)…očitno to nam kozam uspeva…hehe, res smo prave koze…

I, kak luškano…. sama sebi praviš koza….

hehe, saj veš kako je to, sam s sabo se moraš najprej ujet, pobotat, si odpustit in ne nakoncu, se rad imet – takega, kot pač si…in ti je lažje…

ok, koza po horoskopu…sem pa tud že kdaj kakega kozla usekala, pa je**t ga, gremo dalje…
optimist sem – kar ni tipično za koze…verjetno imam v ascedentu kaj močnejšega, mislim da ribo…

Jaz sem pa mislim da koza po kitajskem horoskopu!
Včasih mi je prav žal, da se bolj na horoskop ne spoznam, ker niti tega ne vem, kaj imam v ascententu! Čeprav, khm, karkoli je, ni glih močno, ker sem kar tipična rakica.

Veš kako je to lepo…da ti ni treba nenehno gledat enga dolgočanega frisa;))..ali delat eno in isto;))okej..okej…saj grem delat..čao!

ja, uff, po kitajskem sem pa bolj nevarna…
kar se tiče horoskopov, ko me je zanimalo, sem se mal bolj poglobila, v glavnem vem, kam pašem in da je ascedent zelo pomemben (ura rojstva?), okvirno še s kom bi se naj ujela, to pa je tud vse…

New Report

Close