Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu KIR

KIR

sem mal zabluzila…post 12.31 je bil namenjen tebi…

evo, lep dan še naprej…

Saj bi vseskoz isto počela: seksala……, sexala, pa tretjič seksalaaaaaaaaaaa

Ti ni dost da se že z mano? Ti hočeš kar vse….
Po kitajskem sem PODGANA, grrrrrrrrrrrrrr! Sam podgance menda neverjetno rade seksajo……Nekaj bo na tem

kaj se s tabo? ujemam? hehe, sladek, midva se še nisva niti poskusila ujeti…

podgance ja…pa množijo se tud neverjetno hitro…hmm? nekaj duplikatov tebe bi kar prav prišlo…bi blo za ponucat…

smotko;))

podgane so neverjetno pametne , ampak nagravžne tudi, jaz jih nočem srečati, še dobro, da govorimo o horoskopu, neda;))

hihi

Smotko jaz, smotka ti,
smotkoti smo tle usi!

Seksam jaz, seksaš ti,
seksamo mi kar usi!

Vsi smo mi
eni smotkoti!

Ko se ujameva, bo konc! Te kar naskočim, brez predigre kot podgana, hahaha

kaj če sem hitropokvarljivo blago????? Tako bi se pokvaril, da bi hotel tebe kar naprej….

…. in seksu. V naslednjem življenju se bova inkarnirala v podganci, boš vidla kako se bova drajsala, pa smrdela hahaha

Japaja, podgani pa ne bova, sem že raje opica;)) in kje si danes, ti kuzla v rit skače aaaa…hihi

Kar podganci, sicer tud opice ne bi blo slabo bit. Ena vrsta šimpanzov vse prepire porihta s seksom! Se bova pa prepirala kar naprej….

prepirat se midva ne znava, edin pobila bi se, to sva že ugotovila;))

Kakšen seks bi šele pol mela! Si zamišljaš? Po dveh dneh bi naju od tega odpeljali na urgenco

najin zakon bi bil pravi triler;))haha, bolje to kot neka španska telenovela, neda;))

Seveda, tu se ženske ne bi kisale od nesrečne ljubezni, pač pa od pobijanja in strastnega seksa!

Kaj češ lepšga;))

Že veš odgovor?

Vem, ja!
400 kilski rogatec je, ki ima kravo za ženo, hihi…..

:-))

Se prvi , da je bik

Vsaj pomanjševalnico, prosim

Bikec, najina spola se močno razlikujeta imava pa nekaj skupnega, roge…

New Report

Close