Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu KIR

KIR

Nekoč, davno tega, si takole začel eno temo:

Draga, zgodilo se je sinoči…

ko sta otročička že spala, moja je odšla k telovadbi, jaz pa sem sedel za mizo,…. čisto počasi zaprl oči in videl:

tebe, stojiš tam v medli svetlobi vsa dišeča s spuščenimi lasmi, ogrnjena v prosojno ogrinjalo, tako da razločim silhueto tvojega čudovitega telesa, tvoje obline – čvrsta prsa, krasno zadnjico, prelepe noge…
Stopim k tebi, te poljubljam po ramenih, vratu, za ušesi; prste ti zakopljem v dišeče lase. Odzivaš se, objameš me okrog vratu, iščeva ustnice, noro se poljubljava, zmanjkuje nama zraka…… Spustim tvoje ogrinjalo in te golo odnesem na široko mehko ležišče…..

Pa si ti res tak romantik?
Me zanima, veš, ker moški, ki sem jih spoznala, običajno niso bili taki…

haha, a izgleda tako romantično?
No, recimo da imaš prav, haha. Sicer zavisi od stanja in razpoloženja..

Takrat si imela drugačen nick a ne? Poveš vsaj katerega?

Nisem imela drugačnega nicka…. ker se na ta forum nisem javljala…. sem ga samo brala.
Pa se je spremenilo tudi to…. ker me pač zanima, koliko so moški v resnici romantični.

Povej mi, kakšno pa mora biti stanje, da je KIR romantičen?
In kdaj ni?

Hmm, ko je zaljubljen, ko hoče vtis na neko naredit….. Če sem razpizden, sigurno ne.

Zakajn sprašuješ?

Ti bom jaz poskušal odgovorit z retoričnim vprašanjem. V čem se pa romantika razlikuje? Je to odvisno od spola?

Hm….

Ker se mi včasih zazdi, da bi bila tudi jaz rada tvoja kraljica…

Najboljša od vseh….
Sladka, nežna, prijetna….. pa strastna in vroča….

Aaaah, pa kaj bi ti pisala….

Saj se ne… mislim razlikuje glede na spol.
Meni pač ni bilo usojeno nikoli srečati moškega, ki bi mi kdaj prinesel rože. Ali me peljal na posebej romantičen izlet…. me objel sredi mesta in mi povedal, da me obožuje…

Sorry, ziher boš tud ti takšnega srečala:-)))))) Verjemi, obstajajo. In ni jih tako malo. Sem tud jaz včasih mislila, da ne obstajajo. Mislim, da jih je vedno več. In prav prijetni so.

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Začni, pa boš videla….

ojej! hahahaha

Ti se valjaš po kavču in gledaš nogomet.
Svetovno prvenstvo. Polfinale => Francija : Slovenija
Na mizi maš en Guinness, pa jeziš se na sodnika, ki očitno navija za Francoze….
Ne morem te več poslušat in te najprej nahrulim, da se nehaj sekirat, ker to ni dobro za tvojo lepoto….pa ne pomaga…..
Potem ti prinesem še en pir, da bi se pomiril, pa spet nič….
Uberem novo taktiko…. Vklopim feršterkerijo…. Joe Cocker: You can leave your hat on….postaneš pozoren….. in pridem mimo s klobukom, petkami in kratkim usnjenim plaščkom…. debelo gledaš za mano… nič ti ni jasno….
Ustavim se direkt pred TV-jem in se ne umaknem…. Počasi, po glasbi…. eno rame ven, pa drugo rame ven, pa dvignem plašč, da vidiš nogo…. brez nogavic….podvezica….hitro spustim plašč nazaj….
Mislim, da te tekma več ne zanima….
(Prav težko ti opišem vse gibe, zato moraš malo vklopit svojo domišljijo…)
Odpnem gumbe, počasi, enega za drugim…. Počasi, zelo počasi lezem iz plašča…. pod njim nič…. le tangice…. bele, svilene, s čipkasto obrobo…. in mala, drobna bela podvezica…. pa seveda klobuk….
Nogo postavim na mizico, čisto poleg tvojega pira…. počasi zrolam podvezico proti gležnjem, nato pa jo s hitrim gibom noge vržem proti tebi….
Ujameš jo in oči se ti prav čudno svetijo….
Med kroženjem z boki se počasi zavrtim pred ekranom in med tem slačim tangice…. vedno nižje…. pri tem pa se na stegnjenih nogah sklanjam že skoraj do tal…. in moja ritka je obrnjena proti tebi…. počasi stopim iz tangic in se zravnam…. He, pa še glasba se je ravno iztekla….

Pa je možno, da iz koga, ki ni ravno romantik, kaj takega nardiš?
Al gre za to, da to ima v sebi al pa nima?

Nima on pojma o romantiki! Jaz ti posteljo najprej posujem z rdečimi cvetovi vrtnic… 😉

Obetavno, obetavno…..

… potem pa se skriješ….

Nisem tako grozna, hihi….

Ne vem ali se La Luna skriva pod tem postom, ali samo nekdo rad njene poste kopira? Ta post je bil spomladi napisan na forumu Brezveze.
A se ne strinjaš Kir- če te dama hoče zapeljati bi lahko bila vsaj malo bolj originalna?))))))

O madona!
Glej, kam smo že prilezli…..

Ja, KIR, če te hoče kaka damica meni speljat, bo pa že morala bolj originalna bit, hihi….
Ne daj se kar tako speljat na tanek led!!!!!!

Copy-paste! Hvala za podporo!
Se mi javiš na mail?

Uf, res boš postala moja kraljica samo če se boš začela še z mano ukvarjat…

Ni Lunca, brez skrbi

hihi….
Zdravo lunči

New Report

Close