Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu KIR!

KIR!

Oprosti, KIR moj, včeraj me je bolel trebušček…..vso sitnobo sem stresla nate…..zelo zelo zelo mi je žal zaradi besed, ki so te užalile in danes zaradi njih ne pokažeš več svojega ljubkega smrčka sem gor.
Daj no, pridi, no! Mi je dolgčas po tebi in ne le meni……

ah ljubezen moja, samo tvoj nick zagledam in vsaka črka ki mi ni pri srcu, je pozabljena! Le ti si tista, ki me zapelje na oblak sreče, veselja in strasti! Pojaviš se in sonček posije kljub tem grdem vremenu. Oh kako te ljubim! Le zato, ker si najlepša, najboljša in naj v vsem…. Tvoje besede so kot zvezde na poletnem nebu, tvoji poljubi kot utrinki…, ne, ne smem preveč

Ha ha! Si le čakal…..ne de? Sonček pa sije!!

ja, čakal in končno dočakal. A minute so bile ure, ure dnevi, dan in noč že cela večnost!
Poljubčka!

Vse te pogrešajo tu.Le kje si se mečkal s kakšno,a?

Ha ha! Da si le dobre volje, tak si lepši! Poljubček nazaj!

So se sam hecale Nodek!

Še dol bi se morala dat zdaj. Sam na kakšen nov način! Tisoč načinov sva obdelala, kako gre tisočprvi?

Kje pa vse te čakajo ,pogrešajo in sedaj jih moraš zadovoljiti in potešiti.Kje si se valjal in s kolkimi?:-))

Ti povej! Jaz medtem malo delam……pa te spet pridem po.ukat ops!!

Zdajle bi te položil na mizo pred sabo, ti potegnil dol hlače, potem modre spodnjice in bi se z vso vnemo zalizal vate kot še nikoli! Lizal bi ti jo dokler ne zaslišim prijetnih vzdihov in sladkega smeha na koncu. In ja, preklicujem vse, čisto zares bi ti jo!:-)))))

Na Majo sem mislil:-))))

Mislil?:-)))Ko si sexal z drugo:-)))

Jaz bi tudi ,če si strastna in obvladaš mixanje?

:)))))))))))))

hrbet na hrbet.

Bi mi jo? Ha ha!

Ne, no….pa ja raje spred na spred, ha ha?

hahahahaha

Mixam z mešalcem, ja.
Strast? Hmja, sem, ko se v meni prebudi in požene kri po žilah….Pa ti?

Čist zares! Tak super okus ima! Je ni reči ki bi me bolj pritegnila in nobena nima niti približno tako prijetne!

hahahaha

zakaj smeh Mojčka?

Seveda sem neustavljiv ,ko sem res v elementu s privlačno žensko.

No, mene se ustavit da….ha ha. A lepo, da si tako strasten, ne de?

New Report

Close