Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu KIR daj se opogumi…

KIR daj se opogumi…

Izzivaš, Heep? Mam še mal cajta, da ti kaj lepega povem….
Kaj mi želiš povedat? Ni ti všeč, da toleriram? Pa, Heep, forum je hec. Ja?

Čem rečt, da smo si ljudje različni, ha ha, še sreča.

Ti bi jo povabil na kavo, nič vnaprej na sex namigoval…(kje pa, ti ne), potem pa bi se lepo zasukalo in bi šla še malo na samo….in ko bi jo pošteno pof., in se želel obrniti dalje, bi pravzaprav ugotovil, uf, da se je čisto malo pa deklca zaljubila vate….kaj bi naredil?

Ja, najbolj, da se zmenita za jutri…ha ha.
Pa samo spermo bi ji noter pustu….

Torej, ljubi moj KIR očitno pogreša sex z drugo žensko, poleg žene. Eni so (kot plemenjaki pri živalih) pač bolj potentni. Če znajo s tem dobro ravnat, sta obe strani (al pa več) lahko zadovoljni. Kaj rečeš na to?

ps: Zdej sem bila malo nesramna. Vem. In se ti bom vnaprej opravičila, če bo pomagalo.

Ne samo to, da ne bi na seks namigoval, sploh ne vem, če bi hotel it kar tako z njo na pijačo, sem pač tak. Najraje bi punco prej sploh videl, sklepam, da tud ona mene (nisem pristaš zmenkov, totalno na slepo), potem bi se naprej zmenila, ali imava sploh željo dobiti se in tako dalje. Saj šele potem, po prvem zmenku vidiš ali je to to. Ali še imaš željo po druženju, ali ti je všeč in ti njej, ker na tem sploh lahko gradiš naprej. Ti zagotavljam, da če bi mi bila in bi čutil, da si jo res še želim videt in seveda tudi obratno (če bi se ona zaljubila vame, kot ti namiguješ), bi vsekakor poskušal zvezo poglabljat. Sem pač trenutno samski, samo zaradi tega nimam namena v nedogled iskat žensk samo za seks. No ja, mogoče še nekaj časa, dokler me ne mine;-))))

Heep napisal:

> Ne samo to, da ne bi na seks namigoval, sploh ne vem, če bi
> hotel it kar tako z njo na pijačo, sem pač tak. Najraje bi
> punco prej sploh videl, sklepam, da tud ona mene (nisem pristaš
> zmenkov, totalno na slepo), potem bi se naprej zmenila, ali
> imava sploh željo dobiti se in tako dalje. Saj šele potem, po
> prvem zmenku vidiš ali je to to. Ali še imaš željo po druženju,
> ali ti je všeč in ti njej, ker na tem sploh lahko gradiš
> naprej. Ti zagotavljam, da če bi mi bila in bi čutil, da si jo
> res še želim videt in seveda tudi obratno (če bi se ona
> zaljubila vame, kot ti namiguješ), bi vsekakor poskušal zvezo
> poglabljat. Sem pač trenutno samski, samo zaradi tega nimam
> namena v nedogled iskat žensk samo za seks. No ja, mogoče še
> nekaj časa, dokler me ne mine;-))))

Ni čudno, da te pustijo, če te mine za sex! Moja ljuba backa bi te takoj odpikala!
>

Pa še nekaj sem pozabil, sicer ne vem kako je to pri tebi, ampak pof…. se ne da, kar tako na en,dva,tri. Sploh, če ženska ni 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} za, pa mal nimfomanka. Mal smešen se mi je zdel tist tvoj stavek, ko tko hitro napreduje iz kofetka, mal se zasuče, še mal samote, pol pa že fu…! Ne vem, če gre to tko hitro in preprosto, kaj mislite punce, a???

Ma KIR sej veš, da midva sva kot noč pa dan;-)))

Hvala za zaupanje, Heep. Maš prov. Se ne da….razen če ni to namen srečanja. In če ti nekdo iz foruma (ves čas govorim o forumu, upam, da si opazil) ponudi, da se dobita…hm, le zakaj, povej ti?

Misliš, da ne zato, ker se rajcamo in te premami, da bi vedel o človeku, ki ti preko tastature z jezikom liže po ščegiju, več? Bi mogoče rad občutil več? Ne zadostuje več le tipkanje??? Oh, ja!

O tem govorim.

Drkanje pred pc (kot je enkrat, če ne večkrat) že izjavil svetilnikk, pač več ni dovolj….

Saj veš, da ti želim, da bi se zaljubil in ljubil! V resnici.

Ja, madona, kaj pa vam je danes??? Ful moralizirate….
Moje mnenje: težko bi iz nule kar na prvi kavi ratal seks! Razen med forumaših, ki se že skoraj do kosti poznamo (seveda če ne lažemo o sebi!!) Pa še to mislim, da težko. KIR, z aviv pa sploh ne…. Hotela je kavo in čvek s tabo….. ne seks!

To pa dobim kjerkoli, lunca!!! Kavo in čvek, mislim

Tud jaz bi najprej čvek v živo…. morda preskoči iskra, morda pa ne…. Ne moreš se že kar vnaprej zmenit, kako in kaj. To se da s ku*bo, njej je vseeno, kakšen si (pa ne mislim zunanjosti). Pri kom ti ton glasu (npr.) strašno odgovarja in ti požene mravljince čez telo, pri kom drugem pa te polije kot mrzel tuš…. Ne moreš vedet…. RAZEN ČE SI KIR, ker če si KIR, potem kemija očitno ni pomembna in podreš vse, kar ti pride pred nos in na kavo…. Ali pa se morda motim?

Živjo La Luna, ma po mojem v resnici sploh ni tak, kaj misliš?;-)))

Haha, tistega kar spleza na drevo pa že ne!
Po moje je bolje pustiti čustva, za to je čas. Najprej sex,
sicer kupuješ mačko v žaklju!

Pa dobro, kje pa stakneš take ženske, da se čist nč ne navežejo nate???

Eh, a veš, mu zgleda ni pomembno, če se katera naveže….
Če mu ni bla všeč, jo odpika in gre dalje.

Kaj pa, če mu začne nevarno težiti, da bo zapustila svojga moža in, da bi bila rada z njim, pa da bo povedla njegovi ženi, itd., kaj pa potem, a? ;-))

EJEJ, to bi bilo pa prehudo….
Take pa po moje KIR navoha še pravočasno in jih niti ne podre!
Ej, KIR, saj res, kako pa to rešuješ????

Tudi med ženskami ste take, ti zagotavljam!

grrr, ne sprašuj! Kar nekaj težkih trenutkov sem že doživel zaradi tega, čeprav sem se vedno izmazal, tako da popolnoma sigurna pa le nikoli ni bila

Prav zanima me kakšen moški si ti v resnici! Si res tak potrebnež in fukač??? Kir, ti kar, jaz te samo malo dražim, ker tako lepo sonce sveti;))

Pa te ne izuči, da bi vsaj malo preveril situacijo in ne kar prvič podiral?

Saj ne, ampak če je že prilika??? Ugrizneš, potem razmišljaš

Daleč od tega, da bi bil tak potrebnež! Trenutno raje poslušam polete iz Planice, hahaha. A sonce sveti zato, ker si svojo lepo okroglo ritko prinesla zraven?

Res me zanima – kakšen delež žensk po tvoje bi se ali pa se je že spustilo v seks brez čustev, kar tako, za enkrat???

Vpraš Statistični zavod RS, hahaha!
Pri sebi vem za enih pet in to od najstniških let naprej

Jaz bi raje razmerje. Je drugače, če to pomeni 5 takih med 5 poskusi ali pa 5 takih med 58 poskusi. Ta podatek mi še daj, prosim, preden na statističnem uradu zamorim enega starega tečnega uradnika….

Dobra, si ni kaj! Všeč mi je tvoje pisanje. Koliko? Ne vem točno, mislim da okoli 30, lahko malo manj, lahko več. Pred kratkim sem se poizkušal spomniti in prišel sem do 29. Ne vem, nikoli nisem delal spiska, nekateri so ga.
In ti? S kolikimi si sexala? Boš možeka kaj privezala in ga tak matrala kot znate le Štajerke?

New Report

Close