Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu KIR daj se opogumi…

KIR daj se opogumi…

sorry, ne to pa nisem za, res nisem imela tega v mislih. če bi bila pa samska, potem bi rada doživela tvoje besede, ki jih trosiš tu gor. bi me precej mikalo. hvala, vseeno.

Hvala. 5 od 30 je dobrih 16{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. To je pak veliko!!! Jaz bi skoraj dala roko v ogenj, da je takih žensk manj! Ampak jaz nimam izkušenj z njimi, to maš ti. Recimo, da ti verjamem. In sem RAZOČARANA nad ženskim spolom. Ne, narobe sem se izrazila….. sem presenečena nad njimi in mi ni jasno, kako to zmorejo. Jaz mislim, da ne bi zmogla seksa brez naklonjenosti, navezanosti….
Moj možek je večkrat zvezan…. pa se nikoli ne pritožuje!
Za bolj osebne podatke pa je primernejši mail.

he ha ha ha ha .
tebe je res sam jezik.
glej ne bit jezna name toda nekaj ti bom povedal.
saj veš da sem brez dlake na jeziku.
ti si po mojem ena grda zafrustrirana bejba po možnosti debela in zato se seveda ne upaš nič razen blebetanja tukaj gor. zato ti niti pod točko razno ne pade na pamet da bi storila karkoli najmanjšega da bi kdo vsaj približno lahko pogruntal kdo oz. kakšna si.
skratka jaz te imam vizuačlizirano kot tako kot sem ti sedaj napisal nekje v kotu sobe pa ful dlakava s kakimi grdimi naočniki itd.
tak občutek sem dobčl in ker ti drugega ne preostane se tukaj predstavljaš kot ne vem kaka bejba da tipi okol padajo he ha .-
in sanjaš v fantazijah katere opisuješ.
glede na druge poste ki s ene tičejo seksa pa mora,m reči da si precej izkušena v življenju pa dost pametna. v tem pogledu si mi zelo ok.
če se motim se pač motim toda v to o vizualnosti sem skoraj že zelo prepričan.
lepo bodi .

Torej samo za besede ti je šlo? Teh imaš tu kolikor hočeš!

Sorry sam si ne morem kaj, da te nebi pokomentiral. Itak, da si že prej vedla kdo in kaj je naš KIR, točno veš kaj si želi in kako, podobno kot svetilnikk. In ti bi šla neobvezno na pijačo, vse lepo in prav, ampak, kot je že KIR rekel, na pijačo in klepet gre lahko kadarkoli. In po mojem greš lahko na pijačo tudi ti s kakšnim prijateljem (samo zdaj sklepam, da jih sploh nimaš veliko, če sploh) glede na to, da si družbo izbiraš tukaj gor? Sklepam, da ti je dolgčas, kaj si pravzaprav sploh želiš??? Prijatelja, nekoga, da mu boš lahko potožila, kako ti je hudo, ali kaj???

Tudi zato ja;))) in sem vedela, da raje gledaš šport, kot pa sam športaš,haha.

Meni pa to ne gre v glavo, briga mene kaj si želi Kir, če ženska ne želi seksa, jo tudi Kir ne prepriča, pijača je pijača in četudi dragi Kir bi želel več, bi šel domov z trdim, zato draga Aviv, se bojiš skušnjave ali kaj, ali pa sem te razumela narobe, se opravičavam. verjamem pa , da prilika dela tatu in zato se jaz ne bi upala z Kirem na pijačo,haha, sam bog ve u kva te ta falot vse prepriča;))

Jaz sem pa ženske vabil, pa ravno tako ni nobena imela tolk poguma…

kuštra napisal:

….. verjamem pa , da prilika dela tatu in zato se jaz ne bi upala z Kirem na pijačo,haha, sam bog ve u kva te ta falot vse prepriča;))…

Ne bi upala? Nič krepostna? Nič samo besede? Ti bi bila kar za akcijo??

Se mi je zdelo…globoko v srčku si želiš, da bi se ti to zgodilo…ja??

A falot, pa to? Hvala kuštra, zelo si prijazna do mene. In s trdim (ne “z”) sem odšel domov že velikokrat, nazadnje pred 9. dnevi in 17. minutami! Samo nisem zdržal do doma, pomagal sem si že prej sam, še prej zbrcal kamenje v tistem kraju!! Ja, vidiš, tak fukač sem! Za bat, ne?

Ravno to sem mislil, zakaj izbere ravno KIR-a, če hoče biti zvesta, verjetno se hoče prepričat, če bi zdržala in ne podlegla seksu. Ampak spet ne, ker ga je že v naprej skenslala. Ej meni to ni jasno, resnično. Po mojem se samo zajebava, ali pa res rabi nekoga, da bi ji pomagal pri, ne vem čemu…??

Vabil na pijačo? Hm..

Se pa z aviv zmenita, ker sta pač oba tako pogumna, kaj praviš?

Pa ne bo sexa, ha ha….plemeniti??

kje si nakladačica no 2:))) ha ha

E, bejž, a se tebi tudi zgodi, da pupa ne pade dol??? Pa si se daleč peljal do nje? Pa je vedela, da pri tebi kava ni samo kava?
Joj, oprosti, ampak imam cel kup vprašanj!

La Luna napisal:

>
> E, bejž, a se tebi tudi zgodi, da pupa ne pade dol???
VEČKRAT KOT DA PADE!!!
Pa si se
> daleč peljal do nje?
NO, NITI NE TAKO DALEČ, CCA 5 X MANJ KOT SI TI TRENUTNO ODDALJENA OD MENE
Pa je vedela, da pri tebi kava ni samo
> kava?

MISLIM DA NE. NO, SAMO NANESLO JE TAKO, TUDI JAZ NISEM PLANIRAL, SAMO SAJ VEŠ: ČE BO PA BO, ZATO SI UMIJEŠ ZOBKE (KADIM KOT TUREK), PA LULČKA…
> Joj, oprosti, ampak imam cel kup vprašanj!

VSE ODGOVORIL, VIDIŠ, POŠTENO, 100 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}!

Priden, KIR, sedi, dobiš petko!!!

šE ENKRAT BI SE VPISAL V OSNOVNO ALI SREDNJO ŠOLO! VSE BI PONAVLJAL, ČEPRAV SEM BIL ZELO PRIDEN UČENEC IN DIJAK, NO RAZEN 3. IN 4. LETNIKA. PUNCE SO ME ZMEŠALE, KAJ ČEM

svetilnikk napisal:

> kje si nakladačica no 2:))) ha ha

Hvala za lepe besede….da sem odkrita v besedah, mi pa ne priznavaš!

O, ti svetilnikk, ti! Edini odkrit moški tle gor, ja? Smatraš, da je mera za odkritost vulgarnost?

poljubček!!

Ravno s takimi (zmešanimi) se pa jaz ukvarjam…. Lahko prideš k meni, v moj razred (3. letnik)…., seveda samo pod pogojem, da ti sedaj glavo mešajo profesorice……

Ha, ha!

Ja, takoj pristanem, če bi bila ga. profesorica ti! In da bi sedel v prvi vrsti, ter gledal pod kiklco

Backa, očitno ti mene ne želiš ali nočes brati tako kot jaz pišem, nekaj sem ti trn v peti, če zaradi Kira, se ne boj draga, tvoj je, jaz ga ne rabim!
Naj ti omenim še to, tu sem, pač ko sem, bolj zaradi heca kot resnosti, zato me ne jemlji resno pa bo vse lepo;))).

Težko, ker nima časa. Preveč se daje dol z drugimi! 🙂

A take ste vse – jaz ga nočem, kar ti ga imej? Kaj bo z mano? Pohvalno, ni kaj! Nisi ji trn v peti, narobe razumeš

New Report

Close