Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Kir dragi….

Kir dragi….

sex s teboj vendar! Pozabila?

Dokler ga ne dobiš noter? :-))))))

To ti misliš:))) Verjamem, da se za večino moških tam konča, za ženske pa…

Ah, ti me pustiš tako dolgo čakati. So te tako dolgo zadrževale? :)))
Veš kaj, pošiljam ti en sladek, nežen poljubček, da se boš najprej malo sprostil od vseh stresov. Potem pa lahko prideš počasi in umirjeno.

Ja, danes so te razkurile! Bi te kar vzela k sebi in ti zmasirala ramena in glavo, da malo odmisliš tečne babnice, ki se kregajo med sabo.

Ne, samo to se lahko kadarkoli spremeni pri tebi. Zdaj ko je pomlad, pa lahko postaviva druge pogoje. Temperaturo in vlažnost?

Ti me res znaš spravit v dobro voljo! Pravi angelček si! CMOK!

Kaj pa tamalega? Pa nič? Hmmm

Srči, počakaj da prideš k meni. Tukaj boš šele videl kakšen angelček sem. Razvajanju ne bo konca. Potem boš res lahko dobre volje.

….pa veter, smer njegovega gibanja, UV žarčenje….:-)))

Kam se nama je pa backa skrila?

Začela bi pri ramenih in glavi, da se sprostiš, potem bi pa nadaljevala. Hočem da je medtem, ko se posvečaš meni, napet samo tvoj korenjak!

V ustih?

Kako mamljivo…

:-)))))
Sploh ne bom nehal bit!

mmmmmmmmmmmm, kako lepo znaš!

Ti samo povej. Jaz sexam v (skoraj) vseh pogojih, ti si očitno bolj zahteven.

Backa? Kaj pa vem. Mogoče tudi ona nima kakšnih posebno zahtevnih kriterijev, pa se tudi v tem vremenu predaja užitkom.

Ti pokažem še ostalo kaj znam? :))
cmok, cmok

Hmm, kot noj je: skrije glavo v pesek, pa misli da je nihče ne vidi:-)))

Zdaj grem pa kavo pit, pa ropotat:-)))

Ja, potem ti tudi sitne ženske ne bodo zbrisale nasmeha z obraza. :)))

Uživaj!!

aha! Sicer se kregajo med sabo

Nujno sonček!

A ne? Ženska bi že zdavnaj padla na take ponudbe, moški ste pa kot trdnjave. No vsaj en del je priporočljivo, da je trd.

Res, ampak kokodakanja vseeno ni prijetno poslušati.

Ti si moj sonček, moj zlati sonček, s teboj sem srečen, s teboj sem mlad,…. si boš lahko prepeval potem! :))

New Report

Close