Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Kir dragi….

Kir dragi….

???

ja? In tudi izliv ljubezni ne kot se zdi

Saj na to sem mislil.drugače pa razkošje in mehka podlaga,seveda.

kar pišeš

Greš greva na čaj in kavo?

Se kar fletno zlivaš, bi rekla jaz…… Za en takle forum je ena taka kača kar dost, ne de?
Sploh pa jaz ne maram kokoši, niti kokodakanja…..kot recimo ti, KIRček moj! Privoščim ti pa vedno, to veš!

tudi sebe? Tudi sebe mi privoščiš??

Ja pa še kaj.Obriši se in pojdi pometat:-))

:))

Slabo bereš…..enkrat, nekoč pred mnogimi, mnogimi besedami, je bilo napisano (pa ne le parkrat ampak mnogokrat), kako sva dolgočasna, kako sva sitna, kako sva moteča…..ker pisariva in ne nehava iz dneva v dan. Takrat jih seveda nisem razumela, ha ha. Zdaj jih. In se jim pridružujem v njihovem mnenju.

Rajcanje in pisanje za brez veze paše, pa spet ne paše…..odvisno na kateri strani si…ha ha!!

Prija pa tudi kakšna konkretna tema, konkretno vprašanje, misel, ideja…… tega je premalo.

In kritike tudi. Izpostavljat se tu gor s svojim mnenjem o forumu je vedno zoprno, jasno a škoda, da le-tega ni več.

Ne, ne. Pustim te čakati…

Vračam srce skupaj s toplim objemom.

Mmm kako je lepo s tabo…bi kasr objeta dolgo ostala,najina energija bi se pretakala …Imaš rada romantiko?

No, midva komot tudi v živo, ni problema! Tam se lahko zdiva le drug drugemu moteča.

Glede zanimivih tem pa kar na plano, izjasni se kaj in o čem bi debatirala, pa bo. Ni problema, tudi če začneš s petkovimi posti, ti bodo verjetno bolj zanimivi

Lepo se imej!

Saj nas na tem forumu ni le pet ljudi, KIR. In ker je to res, potem idej ne manjka, le pogum rabijo nekateri, da napišejo, mislim. Imaš prav, tudi jaz bi lahko kdaj kaj napisala…..saj, včasih mi pa celo rata, ha ha!

A kritike pa ne maraš, vidim?

Uživaj dalje tudi ti!

Nadvse.

Jao, jao, se slaba volja širi tudi sem? ne se zdaj še vidva kregat, pa tako sta lutšna!

Potem sva usojena.

No vidim, da je za danes debata zamrla. Upam, da backa najde kakšne bolj zanimive teme.
Mi ostale kokoši bi pa še vseeno ostale s teboj, ampak mogoče ima backa prav. Smo dolgočasni!

Nikoli ne veš.

Uf..kako se je backa spremenila..;))…

Dobro jutro,poljub zate,kako si kaj danes?

Kir, ne uganeš, kakšna pa je danes moja..mmmmmmmmmmmmmm, pa tko dišiiiiiiiiiii..uff!

Dobro jutro tudi tebi. Danes? Zeloooo uredu. Sem dobre volje in upam, da bo tako tudi ostalo. Pa ti?
Cmok

Seveda tudi moje razpoloženje je v redu.Strasten jutranji poljub…

New Report

Close