Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu KIR in posteljni problemi…

KIR in posteljni problemi…

No, KIR, akšni so ti problemi? Spodnja mišica več ne dela, pa tisto v ustih bolj treniraš?

Re: starost in ljubezen……….
Avtor: KIR
Datum: 06-03-06 08:16

Mimika, ne strinjam se da nimamo več problemov! Vsaj jaz glede srčnih in kakšnih še? Posteljnih??? So so…

Več o tem…

Mal narobe si razumela! No, nio čudno če pa tako dolgo spiš…

So problemi srčni, glede posteljnih pa je problem lahko tudi v tem kako to dobit!!! In če se jaz na anatomijo kaj spoznam, to s spodnjo mišico ni v nikakršni povezavi!

Pa še prijetno spanje ob branju in boljše razumevanje ti želim

ojojoj, če mačku na rep stopiš zacvili :)))

provokacija uspela, kaj 🙂

No, ne vem če je provokacija res tako uspela. Je pa vsaj za nekaj dobro: malo bolj si osveščena in lahko boš brala tudi med vrsticami..

aja, še to: pa se govori da ni časa…..

Očitno si mu kar pošteno pohodola rep.

mladina…jaz sem Kirove besede razumela cisto drugače..pol se pa pejd ja…in pohodala rep, le komu, dokazala je le, kako ji je Kir zanimiv, da si je vzela čas in šla brskat če ga bo še kje kaj brala;))..no tko nekak…zaspanka zaspanka, je cajt da se zbudiš;))..ondi-Žan..polni forumi so te…mar ti nimaš nič dela..no pametnega..blagor se teb, k maš tako službo, da si lahko ljubi cajt tukaj na netu!

In zdaj me bosta oba napadla..kako te branim dragi;))…grem rajs delat..da ne bosta se men na repek stopila..se že bojim..hihi;))

Si mi neprivoščljiva?Saj me ni treba brati.

:-)))))). Da si pametna vem že skoraj 700 dni!
Cmoka!

Ondi-ŽAN..nene..spet si narobe razumel..ti kar uzivaj..ne brat te je pa ze kar tezko, ko se nenehno pojavljas in vtikas v čisto vse…ampak kot sem dejala ti kar uzivaj dalje…fofšije ne poznam, le zakaj..zato, da nekdo visi nenehno tu na netu..hvala lepa sem raje kje drugje! Pa brez zamere!

Ti me preskoči in me ne beri.Pa boš srtečna in zadovoljna.

Ne bo, le toliko časa je imela da bi škodila meni. Zdaj je nekaj časa ne bo, potem pa spet mogoče pod novim nickom

Pa imam res probleme: Kako dobit v posteljo tisto, ki jo ljubim!!!

Kir, nimaš tiste ki jo ljubiš vsak dan doma ob sebi?

Njo imam najraje!

Aja, ljubiš pa drugo. Razumem. Kriza!

KIR, katera se je tako grdo spravila nate 🙂

lp, ewy

je!

Hotela mi je naredit nekaj slabega tako kot mi je že, sam mislim da tokrat ni uspela.
Vem kdo je ta oseba (celo z imenom in priimkom), glede na to, da nisem maščevalen, ne bom storil nič

Lep dan ti želim Ewyka!

Ah Kir, samo ne smeš obupati. Se bo že omehčala. prepričana sem, da bo kmalu ugotovila, da ji lahko daš le najboljše. Držim pesti zate!
Drugače pa ne pozabi, da te imamo tukaj radi in se lahko prideš sem malo potolažiti.
cmok

Maja tudi jaz ti pošiljam vroč…sladek…strasten…poljub.

Svasta!

A je folk res tolk pokvarjen, da se na forumih, k so itak anonimni, težijo!

KIR, uživaj v prelepem sončnem dnevu, pa pust kislicam, da se skisajo!

ewy

lp, ewy

*ZASPANKA
Tole je bilo popolnoma nepotrebno! Očitno da nam paše, da trenira svoj jeziček. Zdaj si ga pa spodila s foruma.:(
Saj nikomur nič noče, samo razveseljuje nas s svojimi komentarji.

Nisi videla kako je spizdila? hvala in poljubčka!

New Report

Close