Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek KIR – pojdi na dopust

KIR – pojdi na dopust

Pa dobro KIR, kaj je s tabo……Pejd na PAG.Tam je zelo,zelo lepo….krasna voda, bejbe……, pa ga namaki. Če ni vode, pa v pir…….

Trpi v bloku in si pač mora dati duška nekje. Jaz ga čist razumem…..

A zdaj imaš ta nick?? :-)))

Grem raje na nudo ježke gledat – obrite, neobrite, na črtico čez 4 dni! Greš zraven, ga bova v tvojo namakala?

Pa lu(l)čko naj liže hehe!

Očitno veš kako dobro to počnem, zato si želiš..

Ljubim KIR-a!

Naju bo povabu na otvoritev hiše kaj praviš ?

*************************************************** Iščem urejeno damo z velikimi joški, napeto ritko in globokim grlom, ki bi bila veliko zdoma, zelo premožno in dobrega srca, ki zna odpuščati.

Zakaj ga odganjate?
Jaz sem dala krompir kuhat, pol sem se pa mal “božala” na kavču in mislila nanj, kako bi mu razložila, kakšen je bil včerajšnji sex z mojim dragim…Ufffff,komaj čakam, da pride iz službe!

Kir, ti popestriš dopoldneve. 🙂

Ej mene pa zanima, a si ti upokojenc, študent, občan, al kaj. Vedno na skoraj na vseh forumih, si ti doma. Pa nimam nič proti,nasprotno, zdiš se mi zabaven, – včasih-… ampak cajt,cajt….. Dej mal razlož…..

Ziher! :)))) Bom jaz naredila dagnje na buzaro!

Da nimaš ti kej s tistmi švercerji iz Ankarana :))))))))))))))))

*************************************************** Iščem urejeno damo z velikimi joški, napeto ritko in globokim grlom, ki bi bila veliko zdoma, zelo premožno in dobrega srca, ki zna odpuščati.

Pstttttttt…..

Hitro mi povej in čim bolj natančno! Veš da moram take reči slišat:-)))))

hahahaha, hitro delam, hitro pišem… Kdor zmore, pač zmore:-))))

Nič od tega nisem kar si napisala, občan pa sem kot tudi ti:-)))))

Cmok!:-)))

To pa itak! In ne samo vaju!

Si tudi ti pobegnil iz kletke in se tu utaboril?:-)))

Ne tu sem bolj slučajno, kletko in gmajno še pridem pozdravit !!

Sporoči če rabiš kako “udarniško” za kašne omare prenest :))))

*************************************************** Iščem urejeno damo z velikimi joški, napeto ritko in globokim grlom, ki bi bila veliko zdoma, zelo premožno in dobrega srca, ki zna odpuščati.

A da bi?
🙂

Cel večer sem mu govorila, da ne bi danes. PA je težil, jaz sem vztrajala, da ne. 🙂
Pa sva šla spat. KAO. 🙂
Začel me je božati po bradavički, nežno, počasi, nežno, malo močeneje, nežno… In potem po trebuhu, stegnih in nazaj na bradavičke. Poljubljal me je. Uhh. Z roko je šel počasi pod spodnje hlačke-ne, niso bile tangice, ampak vseeno majhne, črne hlačke. Rad ima obrito muco, tisto, s črtico, saj veš…Približal se ji je in rekel: “O, kako diši!” POlizal jo je in to mi je strašno ugajalo.
In potem sva začela, hitro, močno…Uhhhh. Počasi in nežno, izmenjaje.
Preselila sva se v kuhinjo, kjer sva sexala sede, leže, postrani,uh, vse mogoče.
Skoraj se mu je zmešalo. 🙂
Zjutraj je zaspal v službo. 🙂 Jaz ne, imam dopust. 🙂

Se opravičujem, če sem komu zamorila-saj ni treba brat;), a ne, KIR?

Lp

The best! Sem se 100 na uro namejala. Tole mi je pa všeč! Samo veš, KIR pa blazno uživa, da kero tkole razpi…!

ko bo na kakšnega hrvata naletel ne bo več lepo

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

Se bomo dolčkali, če gremo vsi, a ??? :-)))

==================================================== Tudi glavni dobitki so največkrat samo ... zadetki! (R.K.) ====================================================

Jest pa špagete bevette z jurčki in škampe v buzari !:-)))))

==================================================== Tudi glavni dobitki so največkrat samo ... zadetki! (R.K.) ====================================================

Normalno! :-))))

Mater, sem bil že čist “posran” ali nisi moja žena, pa sem se spomnil, da je bilo tam nekje ob enih – dveh zjutraj! Sva pač imela vajo ponovi iz večernih uric…

Zdaj pa najboljš da si ga grem počt na WC, ko je sila je sila:-))))

Wau Mariči, ampak jaz itak ne bi bil povabljen?:-))

Ne bom pozabil, močne fante bom rabil!:-))

New Report

Close