Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu KIR, si bil tepen?

KIR, si bil tepen?

Kako se kaj stvar razpleta? Si dobro opravil?
Ne vprašaj, kako sem držala pesti….

Zdravo, draga!
Doma sem ŠE ENKRAT nekako zvozil, v bodoče pa mislim, da zgubim stanovanjsko pravico. Sicer pa katastrofa. Na celi črti! Hvala za lepe želje, resnično si prava prijateljica!

Oprosti, ampak jaz te res ne razumem, kaj hudiča si še doma, če je tako nevzdržno??? Komaj si pošlihtaš situacijo doma, no saj je nisi, to dobro sam veš, le nekam se je potisnila, da spet živita dalje,pa že misliš na drugič,spet na skoke in tokrat veš, da bo prehudo, da se lahko zgodi, da boš razdrl družino. Lahko mi rečeš kaj te briga, ker me res ne sme čisto nič, to je tvoje življenje, ampak meni ne gre v glavo, zakaj si to delaš, mar uživaš v vsem tem???V vsem tem , oprosti izrazu-sranju, ki ga imaš nad glavo, je vredno tistih nekaj minut seksa drugje?? Vse pa se spremeni, če to delaš zaradi nekoga drugega, ki ga ljubiš, potem bi razumela, adijo pamet, ampak kot te berem, dvomim, da je to to.Ma moški, kdo bi vas razumel;)))))))))), jaz vas ne.

Tepen? ojoj…..bogi KIR!

Zaenkrat torej ok.
Prav.
Zdaj pa potrebuješ načrt za naprej! Ne vem, če ima vse skupaj sploh smisel….
Ti že veš….

Drži se! Če rabiš prijatelja, veš, kje me najdeš!

O kuštrca, kje si zasledila, da sem napisal, da je doma nevzdržno? Je le takrat, ko je sranje. In glede skoka: daj mačku slanino in mu reči naj jo le voha! Sedaj razumeš? No, tudi tebe čakam, ko si zaželiš. Boš povedala=?

Vem lunca, na Štajerskem! Kraja ne povem, le to, da je zame kraj “srečnega imena”- pa je spet vsaj malo po Prešernu, haha

Nisem bil Mojca, zagrozila pa mi je, da bom naslednjič dobil eno okrog ušes! Bolje bi bilo že zdaj, hahaha

Ne, ne razumem, pa pustiva to, škoda časa;)))).
Sem ti rekla, ko me prime, si prvi ko izveš;))),drugače pa ti želim, da te naslednjič ne ujame tako hitro, naj vsaj malo pozabi;))

TAKRAT, KO BOM SEXAL S TABO BOM PAZIL, DA ME NE DOBI, HAHA

Mogoče je prepozno….mislim, da bi jih moral že zdavnaj dobiti! :))

Ti poredna punca ti! Daj, ti me enkrat nažgi!

hahaha, ja, po nagi riti z mojo zizo! :))

Ufff, to bi mi pasal, jaz pa tebe s trdim po tvoji luliki!

hahahahaah, te boš pa ziher tepen od žene! Nena ga serji!

haha, f tem primeri bi bila tepena tvoja pica (štajerski naglas se žal ne sliši)

Ok, takega tepeža pa se ziher nebi branla! :))

Te paq nastavi že enkrat, čuj!

hahahah, ti jo skozi monitor nastavim? …jojoj…hahahahahah, mater me meče; bolje, da grem rože presajat! :))

OBA ROŽE PRESAJAT, MADONA!!!!

KIR, jaz te z dreka vlečem, ti pa dan za dnem not rineš…. ej, dedec, dedec….

jaz bi ti ga tud v rožico posadil!

Misliš lunca, da ga tebi neb not porinu? Pa še kako rad! Vem da imaš tudi ti luštno mucko!

No le glej;)))), ampak do takrat je še daleč, daleč, nič ne kaže na to, še ne;)))))), haha.

Aja, mal me ni, nimam časa, ti pa že…..oh in ah…., kaj naj, ljubi? V zakonsko posvetovalnico, knjige brat, se dol dat z drugim??? Reci!

Samo tega ne, ljuba, veš da bi mi strla srce, pa še kaj zraven!

New Report

Close