Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kirurg za povečanje prsi

kirurg za povečanje prsi

NIkakor ! 🙂 Pri ženskah tipa hruška postava, ki ko tudi še nimajo “Naložene postave” , torej imajo široke boke in rit v primerjavi z. majhnimi joški, ne bo šlo v joške – nikoli….. Videno na ene par primerkih v zadnjih 20ih letih.
[/quote]

Tobso prave, nežne, zveste duše, prave matere in žene.
Lepotice, natur, navznotraj in navzven.
Tako moški, kot ženske, kot otroci, vseh starosti, se ob njih počutijo varne in…
Enkratne. Sprejete. To so one. Zadovoljne s sabo. S svetom.
Prave, ženstvene, ženske. V vseh obdobjih svojega življenja!
Uf, kako bi jih bilo potrebno več.

Ti imaš pa drugo težavo: svoje prsi in primerjalne prsi drugih doživljaš skozi obdobja samo kot “objekt za privlačitev moških”… To je pa precej narobe…..

Ženske prsi so prvotno kot organ za dojenje otrok, nato pa za žensveni izgled ženske postave – da je sebi privlačna, zadovoljna z njimi. Zlo malo žensk pa poznam, ki bile res zadovoljen s svojo spredaj zelo neobdarjeno postavo v predelu mlečnega profila.

Preberi si no še enkrat svoj sestavek, da boš razumela.
[/quote]

Samo organ za dojenje? Nič erogenega?
Uf, si v zmoti. Res ti ne zavidam.

ja, res je to…
Kar nekaj žensk z majhnim oprsjem, ki jih poznam, so vse pajsje… introvertirane, grdo obirajoo ženske, ki imajo več prsi od njih, ki jim prekrižajo pot. Jih žre… samo si nočejo priznat.
[/quote]

A bejž bejž.
A se kdaj vprašaš, kakšna si ti, da imaš tako družbo? A nimate nobene bolj pametne teme? Vsaj nohte no …

Samo organ za dojenje? Nič erogenega?
Uf, si v zmoti. Res ti ne zavidam.
[/quote]

A bejž bejž.
A se kdaj vprašaš, kakšna si ti, da imaš tako družbo? A nimate nobene bolj pametne teme? Vsaj nohte no …
[/quote]

Kje je pa tvoj problem ? Kaj ponujaš zdaj kremplje v debato?

Jaz sem med sodelavci zelo priljubljena: Nisem zadrta, sem prijazna do njih. Čeprav imam tudi jaz kakšno hibo. Prsi pa imam, ja 🙂

Ti imaš pa drugo težavo: svoje prsi in primerjalne prsi drugih doživljaš skozi obdobja samo kot “objekt za privlačitev moških”… To je pa precej narobe…..

Ženske prsi so prvotno kot organ za dojenje otrok, nato pa za žensveni izgled ženske postave – da je sebi privlačna, zadovoljna z njimi. Zlo malo žensk pa poznam, ki bile res zadovoljen s svojo spredaj zelo neobdarjeno postavo v predelu mlečnega profila.

Preberi si no še enkrat svoj sestavek, da boš razumela.
[/quote]

Ravno to te moti, da težav nimam.
Niti s tvojimi, ne s svojimi.
V življenju so veliko večje težave, ki jih moramo sprejeti.
Distrofiki in slepi, kronično hudo bolni otroci, rak dojke itn.
Poznam jih, delam z njimi in se učim od njih. Rastem z njimi.
To je smisel življenja, da vidiš še čez lastne planke…

Ravno to te moti, da težav nimam.
Niti s tvojimi, ne s svojimi.
V življenju so veliko večje težave, ki jih moramo sprejeti.
Distrofiki in slepi, kronično hudo bolni otroci, rak dojke itn.
Poznam jih, delam z njimi in se učim od njih. Rastem z njimi.
To je smisel življenja, da vidiš še čez lastne planke…
[/quote]

No ja, spet obračaš sedaj plato – tokrat na čustveno stran….

Debata je pa še vedno o povečavi prsi in zakaj je treba torej take ženske obsojat in kdo jih najpogosteje obsoja. Mi ne obsojamo tebe za tvoje početje ali tvoje težave…

Torej – zakaj že je tvoj vzdevek “Dedci dojenčki”?

Bo raje tebi par križnih šivov čez tvoje žleht lape dal…..

Pojdi do vsaj 3eh kirurgov, potem se na podlagi pogovora odloči, h komu greš. POnavadi je dober tak, ki ima veliko kilometrine in čimmanj reklamacij….

Moj predlog, po tem vrstnem redu: Fabjan ( če dela še tastarejši tudi op. prsi pa sploh), Leskošek ( veliko ve in imam izkušnje, ga napirmer celo med kličejo hrvaški kolegi za nasvet, pošljejo svoje paciente, se je zgodilo eni prijateljici med pregledom in posvetom – se ji je opravičil – ampak to je samo dobra reklama zanj), ali pa Božikov…..

No ja, spet obračaš sedaj plato – tokrat na čustveno stran….

Debata je pa še vedno o povečavi prsi in zakaj je treba torej take ženske obsojat in kdo jih najpogosteje obsoja. Mi ne obsojamo tebe za tvoje početje ali tvoje težave…

Torej – zakaj že je tvoj vzdevek “Dedci dojenčki”?
[/quote]

Point je v tem, da žensk ne bi smelo motiti, kaj in koliko druga ima.
V veliki večini tudi tako je.
V naravi in skozi zgodovino se da jasno videti, kaj ženske v resnici pomenimo.
Ne le, da rojevamo nova življenja.
Pač pa jih tudi ohranjamo, rešujemo.
Najbolj se je to pokazalo v najtežjih časih, ob naravnih katastrofah, vojnah.
Vedno smo bile, smo še vedno, ženske tiste, ki smo uspele v zakulisju, nevidno, takoj, tudi z nečloveškimi napori, reševati okoliščine, ki so zahtevale nesebično, velikodušno, pogumno pomoč in takojšnje ukrepanje.
Res so med nami tudi take, ki takega termina ženske niso bile vredne, vendar so le v manjšini.
Žensk ne druži velikost modrca, temveč ravno to, kaj je pod njim in koliko je nad njim.
Sestrstvo, tovarištvo, pronicljivost, toleranca, strpnost, neizmeren pogum, skrb za drugega, za najbolj ranljive, medsebojna pomoč, zaupanje duga v drugo, znati stopiti skupaj, ustvarjanje iz nič! Ter preživeti. Borbeni duh. Znanje, izkušnje, ki se jih deli in poklanja zanamcem.
Brez zavidanja. Neizmerno medsebojno spoštovanje. Sodelovanje brez zavisti.

Povečava prsi je tema za plehke. Za hiter in lahek zaslužek določenih industrij.
Za industrijo, ki podjarmlja tako ženske, kot moške.
Moški in ženska, ki imata svoje življenje v psihičnem in fizičnem ravnovesju, nimata časa se s tem ubadati. Niti ne podlegata praznim iluzijam.
Ker nimata neizpolnjenih življenj.
Moški in ženska, ki se sprejemata kot osebnosti, nista več na stopnji dojenčka.
Njima je pomembna kvaliteta, ne kvantiteta.

Žal tvoje majhno oprsje gre skozi tvoje življenje vedno v stilu sarkastičnih šal, tudi sama se šališ na svoj račun glede njih…. In žališ moške, da so večni dojenčki na račun svojih majhnih prsi? Ja, dokazano je, da je moškim to spolno privlačno – in vedno bo moški raje tako šžensko, ki spredaj ni čisto ploh – če je z njim vse v redu in prikrito nima rad androgenih žensk ali pa ni prikriti gej….Žal…… to je čista resnica.

Dejstvo pa je, da
[/quote]

Veš, kako zveniš?
Kot una, ki v luno tuli, ko išče snubca, ker je prišel tisti njen čas v letu.
Tisti snubec se pa goni ravno s tisto, ki ga ni vredna, da bi jo sploh ovohal, po tvoje, ker ima premajhne.
Kaže, da so te vedno prehitele. Majhna flaška ima strup. Velika pa sirup.
Moških je dovolj za vse, če še ne veš.

Veš, kako zveniš?
Kot una, ki v luno tuli, ko išče snubca, ker je prišel tisti njen čas v letu.
Tisti snubec se pa goni ravno s tisto, ki ga ni vredna, da bi jo sploh ovohal, po tvoje, ker ima premajhne.
Kaže, da so te vedno prehitele. Majhna flaška ima strup. Velika pa sirup.
Moških je dovolj za vse, če še ne veš.
[/quote]

V majhnih flaškah je strup. Naliva se iz večjih flaš.
Tisti moški, ki na ženski vid samo joške, pa oprosti, tudi za samo ponucat ni!

Veš, kako zveniš?
Kot una, ki v luno tuli, ko išče snubca, ker je prišel tisti njen čas v letu.
Tisti snubec se pa goni ravno s tisto, ki ga ni vredna, da bi jo sploh ovohal, po tvoje, ker ima premajhne.
Kaže, da so te vedno prehitele. Majhna flaška ima strup. Velika pa sirup.
Moških je dovolj za vse, če še ne veš.
[/quote]

Ne, popolnoma narobe, užaljeno si interpretiraš prebrano.

FYIO: jaz sem se morala moških vedno otepat, dobesedno. em v tistem percentilu žensk, po katerih se večina moških cedijo sline – a brez silikonov, da ne bo pomote 🙂 Večina se jih je name hotela prilepit, ker so me gledali kot seksualni objekt, objekt poželenja. To pa pri meni nikoli ni palilo. Ko bi morali pokazat svoje atribute “podstrešja”, se je pa nehalo, so pa odpladli skoraj vsi – ker mi v podstrešju po znanju, razgledanosti in inteligenci niso bili kos…. .In sem imela tudi neko načelo, da me bo dobil pač tisti, ki me bo vreden, jaz pa njega vredna. In tako je že 18. leto.

Point je v tem, da žensk ne bi smelo motiti, kaj in koliko druga ima.
V veliki večini tudi tako je.
V naravi in skozi zgodovino se da jasno videti, kaj ženske v resnici pomenimo.
Ne le, da rojevamo nova življenja.
Pač pa jih tudi ohranjamo, rešujemo.
Najbolj se je to pokazalo v najtežjih časih, ob naravnih katastrofah, vojnah.
Vedno smo bile, smo še vedno, ženske tiste, ki smo uspele v zakulisju, nevidno, takoj, tudi z nečloveškimi napori, reševati okoliščine, ki so zahtevale nesebično, velikodušno, pogumno pomoč in takojšnje ukrepanje.
Res so med nami tudi take, ki takega termina ženske niso bile vredne, vendar so le v manjšini.
Žensk ne druži velikost modrca, temveč ravno to, kaj je pod njim in koliko je nad njim.
Sestrstvo, tovarištvo, pronicljivost, toleranca, strpnost, neizmeren pogum, skrb za drugega, za najbolj ranljive, medsebojna pomoč, zaupanje duga v drugo, znati stopiti skupaj, ustvarjanje iz nič! Ter preživeti. Borbeni duh. Znanje, izkušnje, ki se jih deli in poklanja zanamcem.
Brez zavidanja. Neizmerno medsebojno spoštovanje. Sodelovanje brez zavisti.

Povečava prsi je tema za plehke. Za hiter in lahek zaslužek določenih industrij.
Za industrijo, ki podjarmlja tako ženske, kot moške.
Moški in ženska, ki imata svoje življenje v psihičnem in fizičnem ravnovesju, nimata časa se s tem ubadati. Niti ne podlegata praznim iluzijam.
Ker nimata neizpolnjenih življenj.
Moški in ženska, ki se sprejemata kot osebnosti, nista več na stopnji dojenčka.
Njima je pomembna kvaliteta, ne kvantiteta.
[/quote]

Dejstvo je, da tiste z manjšimi prsmi se morajo bolj potruditi na drugih področjih, se dokazati same sebi ( reverzibilni efekt razočarane samozavesti je to).
Opazuj svojega po 20ih letih skupne zveze, pa me zanima, koliko bo zapadel v skušnjavo po tistem, česar že 20 let nima…… Saj so spoštljivi in vljudni, ampak joški so pa pri moških le joški 🙂
Ti lahko moške še tako imenuješ “dojenčki”, ampak te bodo s takim razmišljanjem vedno peljali okoli riti v varžet kar se poštenosti v relaciji male velike prsi tiče 🙂

Dejstvo je, da tiste z manjšimi prsmi se morajo bolj potruditi na drugih področjih, se dokazati same sebi ( reverzibilni efekt razočarane samozavesti je to).
Opazuj svojega po 20ih letih skupne zveze, pa me zanima, koliko bo zapadel v skušnjavo po tistem, česar že 20 let nima…… Saj so spoštljivi in vljudni, ampak joški so pa pri moških le joški 🙂
Ti lahko moške še tako imenuješ “dojenčki”, ampak te bodo s takim razmišljanjem vedno peljali okoli riti v varžet kar se poštenosti v relaciji male velike prsi tiče 🙂
[/quote]

Dejstvo je, da se moramo vse ženske precej, precej potruditi, za marsikaj.
Najmanj za dober, žlahten seks.
Zadošča, da ženska ve, kaj hoče in kako moškega zadovoljiti.
Tako, da zadovolji tudi sebe, v prvi vrsti, ne v drugi.
Vseeno, s kakšno košarico, ta je najmanj pomembna. Moški želi, da ženska v njem uživa. Ter ob njem. In da vedeti, da ji je pomemben, potreben in, da jo mami. Da ga zna namamiti, vedno znova in znova.
To je pa um.
Dolgočasne ženske, s še tako omamnim oprsjem, se moški še prehitro naveliča.
Ni modrc tisti, ki ustvarja žlahtno skupnost.
Ne podcenjuj moških.

Dejstvo je, da tiste z manjšimi prsmi se morajo bolj potruditi na drugih področjih, se dokazati same sebi ( reverzibilni efekt razočarane samozavesti je to).
Opazuj svojega po 20ih letih skupne zveze, pa me zanima, koliko bo zapadel v skušnjavo po tistem, česar že 20 let nima…… Saj so spoštljivi in vljudni, ampak joški so pa pri moških le joški 🙂
Ti lahko moške še tako imenuješ “dojenčki”, ampak te bodo s takim razmišljanjem vedno peljali okoli riti v varžet kar se poštenosti v relaciji male velike prsi tiče 🙂
[/quote]

Uh, po čem vse se mora potem tvoj ozirat … saj ne vem, kje naj začnem naštevat. Ker ravno od inteligence tale tvoj prispevek ne prekipeva, večno mu pa tudi ne moreš ust mašit z zizami.

Da imam takele prsi, se odločim za operacijo brez razmisleka. Zaradi sebe in svoje samopodobe.
Sama hinavščina vas je. Če si ženska da povečati prsi, to naredi zaradi moškega, in ni večje groze, ve pa hujšate in se packate s kozmetiko zaradi sebe. Sama dvojna merila.

https://www.google.si/search?q=small+sagging+breast&client=firefox-b-ab&dcr=0&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjasoDx4KPaAhUpJcAKHUP4BeQQ_AUICigB&biw=1536&bih=796#imgrc=Ly8y4bCtR4Hr4M:

Ne, popolnoma narobe, užaljeno si interpretiraš prebrano.

FYIO: jaz sem se morala moških vedno otepat, dobesedno. em v tistem percentilu žensk, po katerih se večina moških cedijo sline – a brez silikonov, da ne bo pomote 🙂 Večina se jih je name hotela prilepit, ker so me gledali kot seksualni objekt, objekt poželenja. To pa pri meni nikoli ni palilo. Ko bi morali pokazat svoje atribute “podstrešja”, se je pa nehalo, so pa odpladli skoraj vsi – ker mi v podstrešju po znanju, razgledanosti in inteligenci niso bili kos…. .In sem imela tudi neko načelo, da me bo dobil pač tisti, ki me bo vreden, jaz pa njega vredna. In tako je že 18. leto.
[/quote]

In postala si stara baba in čez deset let boš še starejša kokla.

In postala si stara baba in čez deset let boš še starejša kokla.
[/quote]

Ajaj, tvoj umazani , zavistni jezik preko konic tvojih prstov te bo pokopal.

Naj te ne skrboi noj izgled – se vzdržujem lepo in pridno migam , da ostajam v kondiciji in dobrem izgledu – brez fejk pripomočkov, kot so umetni nohti, podaljški, pušup modrcev pa ne rabim.
Imam to srečo, da imam tudi mladostne gene, imam tako kondicijo in status telesa in krvnih tekočin in vsebin ( krvni cuker, holesterol, porast srčnega utripa ob naporu in padec srčnega utripa po naporu vse za 15 let manj od moje starosti…..Delan pregled prejšnji mesec na letni ravni pri dohterjih….. Najdi si drugo kost za glodanje, pri meni si boš zobe polomila 😛

Fit in dobrega izgleda – oči pa sam za svojega moškega, čeprav se drugi moški ( še sem mal žleht, morda tudi tvoj) za menoj obračajo…. Me ne gane…. Imam zlato za njih.

Uh, po čem vse se mora potem tvoj ozirat … saj ne vem, kje naj začnem naštevat. Ker ravno od inteligence tale tvoj prispevek ne prekipeva, večno mu pa tudi ne moreš ust mašit z zizami.
[/quote]

Naj te moj ne skrbi – je top. Zagotovo bi vzdihovala za njim če bi ga imela priložnost spoznat – ne samo videt.. Hahahahahahahaa.

O inteligenci nekdo, ki še niti pravilno slovensko ne zna ” prsi”, napisat in napiše “zize”, se pa ve, koiko je vredno njegovo razmišljanje o “inteligenci”…

Če te ti misliš, da so tote zize samo zato, da dedu uste mašiš… Hehehehehehehe….

Dejstvo je, da se moramo vse ženske precej, precej potruditi, za marsikaj.
Najmanj za dober, žlahten seks.
Zadošča, da ženska ve, kaj hoče in kako moškega zadovoljiti.
Tako, da zadovolji tudi sebe, v prvi vrsti, ne v drugi.
Vseeno, s kakšno košarico, ta je najmanj pomembna. Moški želi, da ženska v njem uživa. Ter ob njem. In da vedeti, da ji je pomemben, potreben in, da jo mami. Da ga zna namamiti, vedno znova in znova.
To je pa um.
Dolgočasne ženske, s še tako omamnim oprsjem, se moški še prehitro naveliča.
Ni modrc tisti, ki ustvarja žlahtno skupnost.
Ne podcenjuj moških.
[/quote]

jaz jih ne podcenjujem. Jih branim. Tudi pred takimi, ki imajo vzdevek “Dedci dojenčki”……

jaz jih ne podcenjujem. Jih branim. Tudi pred takimi, ki imajo vzdevek “Dedci dojenčki”……
[/quote]

Hahaha, braniš…
Fejst babam ni treba dedcev dojenčkov branit. Dojenčka le podojiš, pa spi…
Kot dojenček.

Naj te moj ne skrbi – je top. Zagotovo bi vzdihovala za njim če bi ga imela priložnost spoznat – ne samo videt.. Hahahahahahahaa.

O inteligenci nekdo, ki še niti pravilno slovensko ne zna ” prsi”, napisat in napiše “zize”, se pa ve, koiko je vredno njegovo razmišljanje o “inteligenci”…

Če te ti misliš, da so tote zize samo zato, da dedu uste mašiš… Hehehehehehehe….
[/quote]

Škoda, ker niso uporabne za vejice postavljat.

In seveda, vse vzdihujemo za tvojim. Itak. Sploh ne vem, zakaj potrebujemo ostale 2,99999 milijarde moških, če je pa tvoj specimen na planetu.

Moškemu je najboljša referenca njegova ženska … in ti tvojemu prav gotovo nisi v ponos. Mu delaš antireklamo.

Škoda, ker niso uporabne za vejice postavljat.

In seveda, vse vzdihujemo za tvojim. Itak. Sploh ne vem, zakaj potrebujemo ostale 2,99999 milijarde moških, če je pa tvoj specimen na planetu.

Moškemu je najboljša referenca njegova ženska … in ti tvojemu prav gotovo nisi v ponos. Mu delaš antireklamo.
[/quote]

No ja, slavistične teroristke so vedno prisotne na MONu 🙂 Da zdravijo svoje komplekse 🙂

Umiri se in odgovori raje avtorici – ker še nisi uspela….. Jaz sem že; pod drugim vzdevkom.

Hahaha, braniš…
Fejst babam ni treba dedcev dojenčkov branit. Dojenčka le podojiš, pa spi…
Kot dojenček.

[/quote]

Tvoj fetišizem ne zanima forumske javnosti.

New Report

Close