Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kirurg za povečanje prsi

kirurg za povečanje prsi

Pokažeš končni rezultat

Pokažeš končni rezultat

Kakšne pa ste si dale delat okrogle ali kapličaste? Koliko ste plačale potem vse skupaj s pregledi itd…?

Mogoce malo pozno pisem, pa vseeno mogoce pomagam kateri pri odlocitvi. Ne strasite, ker to ni nic takega! Seveda, vsaka operacija je tvegana, zato pred ooeracijo oddas kri, ce si starejsa pa se ekg srca. Operirala sem se pri Fabijanu, ker mi Bozikov ni zelel ustrect zelje po okroglih silikonih, ces da njemu v glavi ne izgleda dobro in da lahko samo kapljicaste. Ko sem prisla h Fabijanu je povedal, da ne vidi problema. Malo sem se bala, ker ga kar kritizirajo… Kritizirajo pa ga ker ima malo hladnejai odnos, je malo bolj strog, ampak osgovoril je na vsako moje vprasanje… Brez dvoma sem sla k njemu pod noz! Okrogli vsadki pod misico, bolecin skoraj nic, rahel muskelfiber in to je to… Samozavesr in samopodoba veliko boljsa!

Pred odločitnivjo bi morala vsaka prebrati tole:
https://www.parokeets.com/sl/2017/03/pozor-nevarnost-povecanje-dojk-prsi-silikon/

Morali bi obstajati kirurgi za samozavest in sprejemanje lastnega telesa, potem ne bi rabile kirurgov za povečanje jošk. 🙂

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Idi0t

Ta človek je meni prst skupaj sešil, ko so ga na Ptuju mislili samo stran vreči … Z njim sem bil več kot zelo zadovoljen! Ne vem, kako je dober z joški … ampak prst mi je zelo lepo skupaj zašil, je cel občutljiv, itd. En redkih kirugov v naši preljubi sloveniji, ki si zasluži tudi 20.000 eur plače na mesec! Če ne bi bilo njega, bi bil danes brez prsta – palca. Pa tudi prijazen je bil.

Mimo grede, avtorca … ti ne rabiš umetnih jošk … ti rabiš samo enega deda, ki ti bo joške masiral vsak dan … baje z masažo joški rasejo. 🙂 Naravni joški so najlepši, potem pa če so majhni, povprečni, veliki, čvrsti, povešeni itd ..

Me lahko prosim kontaktiraš na privat sporočilo. Hvala 🙂

Me lahko prosim kontaktiraš na privat sporočilo. Hvala 🙂
[/quote]

Pri 20 sem si povečala prsi. Veliki vsadki. Hja, če bi spet na začetku, se ne bi odločila. Je res, da si blazno srečna, ker imaš končno joške ampak jaz do zdaj po nekaj letih še vedno ne morem spati na trebuhu. Tudi obupno je tekati, te bolijo, no po moje le tiste z velikimi. Imam znanko ki se je tudi operirala, le da ima ona manjše pa se mi zdi, da tudi ne spi na trebuhu.
Dobro premisli=)

Avtorica, jaz te podpiram, pa sama nimam povečanih in imam komaj košarico B, ob drobni in vitki postavi. svetujem pa ti, da če si že povečaš, naj bo to vsaj C. Glede na to, da cena ni odvisna od velikosti, se mi zdi škoda metati stran denar za minimalno spremembo.

Meni so bile moje prsi vedno čisto Ok in se mi nikoli ni zdelo, da bi bilo z njimi kaj narobe, nisem jim pripisovala pomena – dokler me ni v srednji šoli bivši fant začel obremenjevati s tem in omalovaževati, precenjevati velike- tudi, če je bila lastnica s pustim obrazom in neprivlačna. Smolo sem imela še z naslednjim.

Potem pa še slišiš “tolažbo” svaka, ki ga sploh nisi vprašal za mnenje, da velike so seksi, majhne pa luštkane – ja, kot da sem otrok, madona.

To je samo nekaj primerov, zaradi katerih mi je postalo jasno, da ima velikost prsi pač pomen – še vrednejši od ostalih ženskih atributov: postava, lep obraz, dolgi gosti lasje, lepe noge … Da o komentarju tasta ne govorim: jih skoraj nič nimaš (ob B košarici, pazi – ampak to je večini enako 0).

Saj pravim: komplekse velikokrat povzroči družba, okolica, ne me same.

Dejstvo pa je, da po 30-em nekateri moški dozorijo, drugi pa postanejo obupani v iskanju ženske, fu*fehtarji in bi naredili vse, da bi dobili takšen tip ženske, ki so jo včasih, v mlajših letih kritizirali: pa še sami se zavedajo svoje pleše in kar naprej sprašujejo, če se jim vidi, vampa, nesmisla za urejenost …

Slovenski moški pač ne znajo osvajati, raje opazijo in komentirajo “negativne” lastnosti ženske.

Pri 20 sem si povečala prsi. Veliki vsadki. Hja, če bi spet na začetku, se ne bi odločila. Je res, da si blazno srečna, ker imaš končno joške ampak jaz do zdaj po nekaj letih še vedno ne morem spati na trebuhu. Tudi obupno je tekati, te bolijo, no po moje le tiste z velikimi. Imam znanko ki se je tudi operirala, le da ima ona manjše pa se mi zdi, da tudi ne spi na trebuhu.
Dobro premisli=)
[/quote]

poznam dve, ki imata vsadke pod prsno mišico, kapljičaste, silikonski gel, ne tekočina ( ena jih ima 15 let, druga 10 – obe sta dali po porodu, ker sta imeli “čajne vrečke”,pa ne do popka, da ne bo pomote, samo izpraznjene prsi brez maščobnega tkiva in sta to s kapljičastmi vsadki pod mišico odlično rešili – prav lepe naravne prsi so izpadle, nihče ne pogrunta, tudi na otip se ne pogrunta, preverjeno :))), pa brez težav spita tud na trebuhu. Je pa res, da nista pretiravali pri volumnu. Zdaj če imaš ti v enem vsadku med 300-400 ml , pa si delala to na mlade prsi, ki niso imele rezervne kože na volo, je to pretiravanje in kar velik pritisk, ko sploščiš s spanjem na trebuhu.

Jaz imam termin novembra pri testenu. Sicer o velikosti nisem razmisljala, pa m ije sam rekel za C kapljičasti vsadek (420) mogoče za to kr nisem neka pretirana suhica in bolj “pašejo” na moje telo. Malo me sicer skrbi teža ko bojo v mojem telesu, ko mi je dal moderc tam in vsadke je bil občutek rees dober.

Tiste, ki ste si dala povečat pri Testenu kakšen se vam je zdel od pregleda do končnega rezultata?

Tocno to. Od svojega 13 leta se ze borim s phihicnimi tezavami glede majhnega oprsja. Pa si mislim pa dobro sprijazni se si kaka si vendar ne gre. Vsakic ko se pogledam v ogledalo se zgrazam, ko kupujem modrc in kopalke sem spet psihicno na dnu. Obsedena sem s prsmi, vsako zensko ogledujem v prsi, na plazi v kopalkah se mi meša ko gledam zenske v prsi (to ni normalno vec). Po porodu pa so se še povesle (prazne vrečke) tako da zdaj zgleda se grše. Ze 15 let si govorim da bi sla na povecao vendar ne zberem poguma. Tudi partner mi govori ce sem normalna, vendar me ne potolazi dejstvo da je njemu vseeno. Tudi v preteklosti nisem nikoli imela tezav s partnerji da bi koga motilo. Tezava je samo v meni in verjetno bo ostala do konca ziveljenka.

Odgovor na objavo uporabnika
Majhne pa še povešene, 16.01.2022 ob 17:07

Tocno to. Od svojega 13 leta se ze borim s phihicnimi tezavami glede majhnega oprsja. Pa si mislim pa dobro sprijazni se si kaka si vendar ne gre. Vsakic ko se pogledam v ogledalo se zgrazam, ko kupujem modrc in kopalke sem spet psihicno na dnu. Obsedena sem s prsmi, vsako zensko ogledujem v prsi, na plazi v kopalkah se mi meša ko gledam zenske v prsi (to ni normalno vec). Po porodu pa so se še povesle (prazne vrečke) tako da zdaj zgleda se grše. Ze 15 let si govorim da bi sla na povecao vendar ne zberem poguma. Tudi partner mi govori ce sem normalna, vendar me ne potolazi dejstvo da je njemu vseeno. Tudi v preteklosti nisem nikoli imela tezav s partnerji da bi koga motilo. Tezava je samo v meni in verjetno bo ostala do konca ziveljenka.

Reši situacijo in si uredi tako, da boš srečna in zadovoljna TI. Ker samozavestna prej ne boš, srečna pa boš edinole, ko boš samozavestna. Jebeš parnterja, če te ne podpira – zamenjaj, če še nimata otrok takoj -pa ne samo zaradi povečanja tvojih prsi- tak ti ne bo nikoli stal ob strani- ker te ne razume in ne podpira. Samo enkrat se pa živi.

Odgovor na objavo uporabnika
sama veš kako je, 16.01.2022 ob 17:40

Reši situacijo in si uredi tako, da boš srečna in zadovoljna TI. Ker samozavestna prej ne boš, srečna pa boš edinole, ko boš samozavestna. Jebeš parnterja, če te ne podpira – zamenjaj, če še nimata otrok takoj -pa ne samo zaradi povečanja tvojih prsi- tak ti ne bo nikoli stal ob strani- ker te ne razume in ne podpira. Samo enkrat se pa živi.

Aha, spregledano, si po porodu.. Ne zaslužiš si čajnih vrečk, nikakor. Prihrani sama in pojdi na poseg- ne ugajaj samo moškemu, ti si lastnica tvojega telesa – to se moraš najprej naučiti.

Pa sej niste normalni.. ženske bodite pametne in se imejte rade. Samozavest je v glavi in ne v prsih. Danes pa res pri taki izbiri modrčkov in majic za vse oblike, nimate izgovorov. Nago te vidi le mož in njega ne moti. Si res misliš uničiti zdravje, da boš naredila vtis na ljudi, ki niso noben faktor v tvojem življenju? Pa saj se zavedaš, da ti bodo spet tej isti očitali, da prsi si sicer res popravila, a štrleča ušesa/gubice/nos/noge ….. pa ostajajo grde. Vlagaj raje v izkušnje v življenju, zaradi katerih boš cenila svoje telo. Vlagaj v moč, treninge, jogo, v premagovanje lastnih zmogljivosti.. ko boš videla česa je vse zmožno, boš pozabila, da ti ni bilo všeč.

Skačem sem ter tja širom interneta, vedno brez modrčka in spodnjih hlačk, hitreje kot blisk. Kadarkoli se zaustavim, okrog mene so oči, ki me opazujejo. Ko globoko vdihnem, zrak potisnem v prsi, ki se močno povečajo in dobijo idealno obliko. Vode pa ne pijem več, ker na internetu vsi vse vidijo kaj potem počnem. Za trenutek se lahko v vašem prostoru pojavim in bliskovito izginem.

Odgovor na objavo uporabnika
O bože, 16.01.2022 ob 17:53

Pa sej niste normalni.. ženske bodite pametne in se imejte rade. Samozavest je v glavi in ne v prsih. Danes pa res pri taki izbiri modrčkov in majic za vse oblike, nimate izgovorov. Nago te vidi le mož in njega ne moti. Si res misliš uničiti zdravje, da boš naredila vtis na ljudi, ki niso noben faktor v tvojem življenju? Pa saj se zavedaš, da ti bodo spet tej isti očitali, da prsi si sicer res popravila, a štrleča ušesa/gubice/nos/noge ….. pa ostajajo grde. Vlagaj raje v izkušnje v življenju, zaradi katerih boš cenila svoje telo. Vlagaj v moč, treninge, jogo, v premagovanje lastnih zmogljivosti.. ko boš videla česa je vse zmožno, boš pozabila, da ti ni bilo všeč.

Ne moraliziraj , ti ki imaš očitno prsi, s katerimi si zadovoljna.

 

Polne in neiznakažene prsi pri ženski so to, kar so lasje in želena dolžina in debelina spolnega uda pri moških. Vse to so sekundarni spolni znaki, ki tudi dvigujejo samozavest najvišje razviti živali , človeku.

 

Pa s tem ne mislimo, da si bo potem začela še filat podkožje, pa zapadat v druge estetske posege in ekstreme. Ne, oni si želi ženstvenih prsi, ker jih nima že od rane mladosti – ker bo tudi v  osebnem odnosu in tudi pri seksu bolj samozavestna, sproščena in prav je tako.

 

Nobena joga  in premagovanje lastnih zmogljivosti (??) ne pomaga v tem primeru 🙂 To je samo slepljenje. Čajne vrečke v modrčku žal ostanejo.

Odgovor na objavo uporabnika
smo v 21 stoletju, 16.01.2022 ob 18:13

Ne moraliziraj , ti ki imaš očitno prsi, s katerimi si zadovoljna.

 

Polne in neiznakažene prsi pri ženski so to, kar so lasje in želena dolžina in debelina spolnega uda pri moških. Vse to so sekundarni spolni znaki, ki tudi dvigujejo samozavest najvišje razviti živali , človeku.

 

Pa s tem ne mislimo, da si bo potem začela še filat podkožje, pa zapadat v druge estetske posege in ekstreme. Ne, oni si želi ženstvenih prsi, ker jih nima že od rane mladosti – ker bo tudi v  osebnem odnosu in tudi pri seksu bolj samozavestna, sproščena in prav je tako.

 

Nobena joga  in premagovanje lastnih zmogljivosti (??) ne pomaga v tem primeru 🙂 To je samo slepljenje. Čajne vrečke v modrčku žal ostanejo.

S čajnimi vrečkami ni prav nič narobe. Se je treba naučiti sprejeti svoje telo in sebe v svoji nepopolnosti. Nobene umetne zadeve ti tega ne morejo dati, pa če se še tako dobro sliši. Spet bo nezadovoljna. Je treba iskati vzrok nezadovoljstvu. In to zagotovo niso čajne vrečke

Odgovor na objavo uporabnika
O bože, 16.01.2022 ob 18:20

S čajnimi vrečkami ni prav nič narobe. Se je treba naučiti sprejeti svoje telo in sebe v svoji nepopolnosti. Nobene umetne zadeve ti tega ne morejo dati, pa če se še tako dobro sliši. Spet bo nezadovoljna. Je treba iskati vzrok nezadovoljstvu. In to zagotovo niso čajne vrečke

Ker nimaš izkušnje, žal ne moreš vedeti, kakšan razlika je. Ti jo tolažiš s tem, kar že ima 🙂 Jaz pred 22imi leti – nikoli žal. Sem imela tubularne nesimetrične dojke, za dve  številki modrčka razlike. Nikoli nisem moških lovila na prsi- to sem naredila izključno zase, ker sem bila res tako psihično na dnu, kot avtorica Majhne pa še povešene. In ni mi žal.  Nobenih težav, nihče tudi ne ve, ker so tako lepo narejene, pod mišico; še mož  ni ugotovil; nikoli me ni obsojal, sprejel in všeč mu je samozavestna žena, sproščena  in uživaška med seksom.

Odgovor na objavo uporabnika
smo v 21 stoletju, 16.01.2022 ob 18:28

Ker nimaš izkušnje, žal ne moreš vedeti, kakšan razlika je. Ti jo tolažiš s tem, kar že ima 🙂 Jaz pred 22imi leti – nikoli žal. Sem imela tubularne nesimetrične dojke, za dve  številki modrčka razlike. Nikoli nisem moških lovila na prsi- to sem naredila izključno zase, ker sem bila res tako psihično na dnu, kot avtorica Majhne pa še povešene. In ni mi žal.  Nobenih težav, nihče tudi ne ve, ker so tako lepo narejene, pod mišico; še mož  ni ugotovil; nikoli me ni obsojal, sprejel in všeč mu je samozavestna žena, sproščena  in uživaška med seksom.

Ti pa nimaš izkušnje s sprejemanjem lastnega telesa in svojo samozavest pogojuješ s površinskim. Kako si lahko zgled? Joške lahko kupi vsaka.

Odgovor na objavo uporabnika
O bože, 16.01.2022 ob 18:47

Ti pa nimaš izkušnje s sprejemanjem lastnega telesa in svojo samozavest pogojuješ s površinskim. Kako si lahko zgled? Joške lahko kupi vsaka.

Očitno je tvoja samozavest na psu tudi  z načeloma tvojimi v redu prsmi…

 

Še nekaj, za primerjavo za avtorico Majhne pa še povešene -stanje prej in potem – niso to moje osebne fotografije, je pa podobno ( v ležečem stanju  po operaciji in po 20 ih letih še vedno super in zato da se vidi, kako se lepo naravno poleže, nič umetno ne štrli, še vedno pa nič povešeno:

Treatment of Congenital Absence of the Mammary Gland

Breast Photos

 

 

 

Sori, ampak povečava prsi ti ne bo dala samozavesti-bo zgolj bergla. Pesek v oči.

Raje pošeraufaj globoko po sebi, kaj se ti je dogajalo v nežnih odraščajočih letih. So te domači moški zafrkavali, norca delali iz tebe, te poniževali? Ali v šoli, na igrišču.. s tem zdilaj, pa boš dobila pravo samozavest.

New Report

Close