Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kitajski virus je 80 procent smrten, najnovejše ugotovitve

Kitajski virus je 80 procent smrten, najnovejše ugotovitve

Bolj se širi se tam, kjer nimajo ugodja in polne riti in se ne norčuj iz revnih predelov sveta, ker na njihov račun uživaš s polno ritjo ugodje. Me zanima kaj bi imelo, če vse pipce iz teh držav zapro?

Bolj se širi se tam, kjer nimajo ugodja in polne riti in se ne norčuj iz revnih predelov sveta, ker na njihov račun uživaš s polno ritjo ugodje. Me zanima kaj bi imelo, če vse pipce iz teh držav zapro?
[/quote]
Dobro povedano.

No, zdaj jih imajo potrjenih že 20 na tej ladji.
To bo še zanimivo.
[/quote]
Ravnokar so povedali, da so med njimi tudi Slovenci.
Tam imajo klime, ki vlečejo zrak skozi vse kabine. To je slabo.


Nehajte paničarji, spomnite se kaj ste zganjali nekaj let zapored za ptičjo gripo. Res čisto vse pozabite?
[/quote]

A ti sebe ne šteješ po novem med paničarje oz. napovedovalce konca sveta? Ni ta virus po tvoje končno ta kazen za norenje človeštva, ki ga že komaj pričakuješ in napoveduješ leta in leta?

A ti sebe ne šteješ po novem med paničarje oz. napovedovalce konca sveta? Ni ta virus po tvoje končno ta kazen za norenje človeštva, ki ga že komaj pričakuješ in napoveduješ leta in leta?
[/quote]?????jaz vam bralne sposobnosti res ne morem dat, očitno kar drži, kar je bilo lani objavljeno, da je 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} Slovencev bralno nesposobnih.

A ti sebe ne šteješ po novem med paničarje oz. napovedovalce konca sveta? Ni ta virus po tvoje končno ta kazen za norenje človeštva, ki ga že komaj pričakuješ in napoveduješ leta in leta?
[/quote]
Najbrž ima že vizo urejeno.

Bolj se širi se tam, kjer nimajo ugodja in polne riti in se ne norčuj iz revnih predelov sveta, ker na njihov račun uživaš s polno ritjo ugodje. Me zanima kaj bi imelo, če vse pipce iz teh držav zapro?
[/quote]
Imeli bi spet lastno industrijo, hrano, delovna mesta? A veš, da niso več tako revni? Imajo najnaprednejšo tehnologijo?


Imeli bi spet lastno industrijo, hrano, delovna mesta? A veš, da niso več tako revni? Imajo najnaprednejšo tehnologijo?
[/quote]
Itak, samo ne čez noč, veš? Zaenkrat imaš v vsaki napravi vsaj kak kitajski del ali iz azijskih koncev, čisto vsaki. Hrana se od povsod uvaža, …., kar razmisli malo.


Imeli bi spet lastno industrijo, hrano, delovna mesta? A veš, da niso več tako revni? Imajo najnaprednejšo tehnologijo?
[/quote]
Niso revni ne, ker ti ne vidiš slik kako živijo, kako otroc delajo sužensjstvo cele dneve, še predstavljaš si ne, za kako maso ljudi sploh gre. Vse izdelke bi morali začet v te slike pakirat, pa bi morda dojeli.

Dej, ne nabijaj.
Kuga je imela v Evropi pred par stoletji 60{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} smrtnost, zato še zdaj govorimo o njej.

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]


Ne, nisi se moglo cepit preventivno proti ptičji gripi, ker cepiva ni bilo. Imate pa vsi spomin zlate ribice, da ste pozabili kako nacionalno norijo ste zganjali takrat in to tri leta zapored, ne eno.
[/quote]

Jasno, da smo bili cepljeni po lastni odločitvi s cepivom proti navadni gripi , ko je bilo ceivo na voljo seznonsko in pravi čas – to nam je tudi potem okrepilo imunski sitem. Zdaj pa prosim ne zapenjaj po mojih odgovorih.


Ravnokar so povedali, da so med njimi tudi Slovenci.
Tam imajo klime, ki vlečejo zrak skozi vse kabine. To je slabo.
[/quote]

Kje so povedali, da so na tej potniški ladji Diamond Princess v karanteni v vodah Tokia tudi Slovenci? Vir?

Najbolj ogroženi so tisti potniki,ki imajo kabine v trupu pod vodno gladino, torej nimajo noebnih balkonov in vira svežega zraka in ja ti so odvisni od klimatskega prezračevanja, zagotovo – ti so še bolj na udaru za virus – meni se zmeša, da bi morala bit 14 dni takole v eni kabini ladje noter zaprta. Noro. NIkoli na dopust s tako ladjo – me mine vsa ta glomaznost in če pride do česarkoli, kako si omejen, klavstrofobično omejen v tem primeru, ko je virus, pa se niti zunaj ne smejo gibat. kako bodo taki, ki nimajo zunanje kabine z zrakom 14 dni zdaj pod klimo zaprti in zabiti noter , ali kako? Noro.

Kje so povedali, da so na tej potniški ladji Diamond Princess v karanteni v vodah Tokia tudi Slovenci? Vir?

Najbolj ogroženi so tisti potniki,ki imajo kabine v trupu pod vodno gladino, torej nimajo noebnih balkonov in vira svežega zraka in ja ti so odvisni od klimatskega prezračevanja, zagotovo – ti so še bolj na udaru za virus – meni se zmeša, da bi morala bit 14 dni takole v eni kabini ladje noter zaprta. Noro. NIkoli na dopust s tako ladjo – me mine vsa ta glomaznost in če pride do česarkoli, kako si omejen, klavstrofobično omejen v tem primeru, ko je virus, pa se niti zunaj ne smejo gibat. kako bodo taki, ki nimajo zunanje kabine z zrakom 14 dni zdaj pod klimo zaprti in zabiti noter , ali kako? Noro.
[/quote]

Naj tej ladji naj bi bilo okuženih že 61 ljudi. Japonsko ministrstvo za zdravje.

https://youtu.be/ALQTdCYGISw

Zdaj pa poglejte, kako se virus hitro širi. Teh je 61 pozitivnih samo v vzorcu 273 testiranih, na ladji pa je 3700 ljudi. Novi primeri tudi v Nemčiji, Angliji, Italiji.
Tok tok tu sem.

Baje se širi tud po spletu, če prideš v stik z ljudmi, ki ga imajo ali so o njemi pisali.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ni se preveč za šaliti. Zdravnik, ki je decembra opozoril na virus v kitajskem omrežju in ga je policija kaznovala, je bil kasneje okužen in je umrl.
Novinar, ki je objavljal posnetke dejanskega stanja v bolnicah in ga je policija dvakrat obiskala na domu, vendar ga niso mogli kar tako utišati, ker je imel veliko podpore na spletu, je od včeraj pogrešan.
Cenzura je čedalje močnejša in vse kaže, da tudi splet žanje svoje žrtve.


Nič hitrej kot navadna gripa. Umrlo jih bo pa še manj. Totalno pretiravanje.

Ni se preveč za šaliti. Zdravnik, ki je decembra opozoril na virus v kitajskem omrežju in ga je policija kaznovala, je bil kasneje okužen in je umrl.
Novinar, ki je objavljal posnetke dejanskega stanja v bolnicah in ga je policija dvakrat obiskala na domu, vendar ga niso mogli kar tako utišati, ker je imel veliko podpore na spletu, je od včeraj pogrešan.
Cenzura je čedalje močnejša in vse kaže, da tudi splet žanje svoje žrtve.
[/quote]

A ni to tema, kamor pišemo najbolj bizarne ugotovitve glede novega virusa? Potem sem se pa zmotil.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

ebola ima približno 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} smrt,

SARS je imel približno 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465},

za 2019 nCoV pravijo da ga ima 3{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, čeprav deluje kot da ga ima 10-15{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}

A ni to tema, kamor pišemo najbolj bizarne ugotovitve glede novega virusa? Potem sem se pa zmotil.
[/quote]
Emm, ne, najbrž sem se jaz 🙂
Čudno samo, da še nihče ne paničari zaradi naročanja robe s Kitajske.

A ni to tema, kamor pišemo najbolj bizarne ugotovitve glede novega virusa? Potem sem se pa zmotil.
[/quote]

To sem ti že pred časom napisala, pa še enkrat bom. Pred leti nisi bil nikdar zajedljiv, zdaj si pa postal.

Prav opazno je skozi komunikacijo, da ti je negativa foruma zlezla nekako pod kožo, čeprav tega verjetno ne boš priznal ali pa ne opaziš. Prav pokvaril te je.

Samo povem, ti pa kukr češ. Je dobronamerno.

To sem ti že pred časom napisala, pa še enkrat bom. Pred leti nisi bil nikdar zajedljiv, zdaj si pa postal.

Prav opazno je skozi komunikacijo, da ti je negativa foruma zlezla nekako pod kožo, čeprav tega verjetno ne boš priznal ali pa ne opaziš. Prav pokvaril te je.

Samo povem, ti pa kukr češ. Je dobronamerno.
[/quote]

Mogoče me kak virus dobil. 🙂 Hvala vseeno, še za prvo opazko.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Žrtve virusa se sme samo kremirati. V Wuhanu so 3 glavni krematoriji in nekaj manjših. Ta veliki dobijo na dan vsaj 100 vreč s trupli. Za enega od njih so poročali, da ima 30 peči, vsako truplo se procesira 1,5 do 3 ure in delajo 24/7, kar pomeni, da na dan skremirajo 112 do 224 trupel. Podatek je od 29, januarja. Kremacije so zelo drage, 12 000 yuanov, zaradi česar je prišlo veliko pritožb, zato so zdaj za žrtve virusa kremacije zastonj.
[/quote]

tole je sicer res, da jih morajo sežigati,
kar se pa tiče ostalega, a misliš, da ljudje prej niso umirali, a ti veš, koliko ljudi dnevno umre v 11 mio mestu. Samo v sloveniji umre povp. 50 ljudi na dan. Če oni sežgejo 100-200 trupel na dan, to ni nič esktremnega.


Pol pa res čudno, da jih je od cca 28.000 okuženih umrlo samo 500? Glede na tvoje podatke bi moralo bit mrtvih čez 20.000 ljudi.
https://www.sta.si/v-srediscu/koronavirus

Pa dajte že nehat širit paniko no!

New Report

Close