Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kitajski virus je 80 procent smrten, najnovejše ugotovitve

Kitajski virus je 80 procent smrten, najnovejše ugotovitve

Ha ha, kako si mimo udarilo. Samo v vednost, če si ti srednjega spola, drugi nismo….

Sem ena tistih, ki kljub temu virusu za razliko od drugih nisem panično odpovedala svojega potovanja v marcu. Ne grem na Kitajsko, grem pa v uno smer. In saj vem, kaj boš zdaj reklo – kako egoistične sem, ker bom virus prinesla tudi vam, a ne?
Ti se pa zabarikadiraj v svojo klet in čakaj na konec. Virusa ali svoj … Pa poskrbi za svoj imunski sistem. Še nikoli nisem s potovanja prišla s polnim nosom ali celo gnojno angino…
[/quote]

A ti je že prišlo nad tvojim pisanjem?
Verjetno boš 40 dni ne samo 14 dni v karanteni, ko prideš nazaj v Slovenijo. Če….

A ti je že prišlo nad tvojim pisanjem?
Verjetno boš 40 dni ne samo 14 dni v karanteni, ko prideš nazaj v Slovenijo. Če….
[/quote]

https://twitter.com/howroute/status/1225480460979056642?s=20

V tako škatlo jo bodo dali.

https://www.reddit.com/r/Coronavirus/comments/f0uzg8/english_all_of_chen_quishis_{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}E9{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}88{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}E7{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}A7{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}8B{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}E5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}AE{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}9E_wuhan_videos_chen/
https://www.youtube.com/watch?v=RULLpa7VSXo

Je že izginil, vzela ga je komunistična noč, pardon, karantena.

upsi
~ hvala za vsee linke

Slava umrlemu kitajskemu zdravniku Li_ju, ki je prvi opozoril in ki ni bil tiho in vsem njemu podobnim, ki jim je (bilo) mar resnice.

Za resnico!

nee boom tihoo

Nič čudnega, da je virus izbruhnil

Vaš link

Ma to so taki pacientki presranci mladi, ki hodijo po robu družbe tako ali tako ( kak fini dilerček sigurno). Delo to zato, da ga frend posname, kako je “Življenje” vzel ivali in jo živo žrl, ke rji tako adrenalin bolj šprica in prekrvavi meso, pa pol takoj na social media objavit, kako se je z živo živaljo basal. Zato, ker je bilo to na Kitajskem dovoljeno in je še očitno – vprašanje sedaj, po tem, koliko jih bo preživelo, koliko bo to “ablast” še dovoljevala naprej.

[img]https://thumbs.gfycat.com/AmpleUglyAfricanwilddog-max-1mb.gif[/img]

A ti je že prišlo nad tvojim pisanjem?
Verjetno boš 40 dni ne samo 14 dni v karanteni, ko prideš nazaj v Slovenijo. Če….
[/quote]

Dajte že nehat pretiravat, no. Menda ja res ne pričakujete, da bodo ljudje zaradi vaše panike odpovedali vsa potovanja? Na kitajsko res ne greš, ne vidim pa razloga, zakaj človek ne bi potoval kamorkoli drugam? A mislite da ljudi, ki pristajajo v Frankfurtu, Benetkah…množično dajejo v karanteno? Žal se motite. Dva dni nazaj je znanec priletel na Frankfurtsko letališče, pred tem z dvojnim prestopom… Nihče ga niti pogledal ni. Tako da če mislite, da na velikih letališčih vlada panika… ne, ni je. Panika vlada v glavah neuravnovešenih ljudi in ti potrebujejo pomoč. Ostali pa živimo naprej normalno življenje in se ne sekiramo na zalogo, kaj bo če bo….

Tako kot v komunisticni Kitajski, tudi na tem forumu preprečujete resnico. Moj vcerajsnji post, v katerem je bilo zapisano, da ste mi trajno onemogočili dostop do foruma in da po 2 mesecih od takrat pišem od drugod in daje bil posledica onemogočitve dostopa na forum moj link, da je T. R. v kopenhagenskem parlamentu prejel mednarodno nagrado, ki jo podeljuje za zavzemanje za svobodo govora, kot je bilo pričakovati, jasno da, izbrisali. Vedno bodo obstajali ljudje kot jaz. ki jim je mar resnice in čeprav smo taki v manjšini resnice ne boste mogli utišati. Morda kratkoročno, kot v komunistični Kitajski, na dolgi rok pa zagotovo ne.

Objavljate linke in širite resnico!

Za resnico!

Lp

nee boom tihoo

Tako kot v komunisticni Kitajski, tudi na tem forumu preprečujete resnico. Moj vcerajsnji post, v katerem je bilo zapisano, da ste mi trajno onemogočili dostop do foruma in da po 2 mesecih od takrat pišem od drugod in daje bil posledica onemogočitve dostopa na forum moj link, da je T. R. v kopenhagenskem parlamentu prejel mednarodno nagrado, ki jo podeljuje za zavzemanje za svobodo govora, kot je bilo pričakovati, jasno da, izbrisali. Vedno bodo obstajali ljudje kot jaz. ki jim je mar resnice in čeprav smo taki v manjšini resnice ne boste mogli utišati. Morda kratkoročno, kot v komunistični Kitajski, na dolgi rok pa zagotovo ne.

Objavljate linke in širite resnico!

Za resnico!

Lp

nee boom tihoo
[/quote]
Popr.: ste, ko je bilo pri”akovati, jasno da, izbrisali.

ne boom tihoo

Tako kot v komunisticni Kitajski, tudi na tem forumu preprečujete resnico. Moj vcerajsnji post, v katerem je bilo zapisano, da ste mi trajno onemogočili dostop do foruma in da po 2 mesecih od takrat pišem od drugod in daje bil posledica onemogočitve dostopa na forum moj link, da je T. R. v kopenhagenskem parlamentu prejel mednarodno nagrado, ki jo podeljuje za zavzemanje za svobodo govora, kot je bilo pričakovati, jasno da, izbrisali. Vedno bodo obstajali ljudje kot jaz. ki jim je mar resnice in čeprav smo taki v manjšini resnice ne boste mogli utišati. Morda kratkoročno, kot v komunistični Kitajski, na dolgi rok pa zagotovo ne.

Objavljate linke in širite resnico!

Za resnico!

Lp

nee boom tihoo
[/quote]

Popr. : ki jo podeljujejo

ne boom tihoo

Dajte že nehat pretiravat, no. Menda ja res ne pričakujete, da bodo ljudje zaradi vaše panike odpovedali vsa potovanja? Na kitajsko res ne greš, ne vidim pa razloga, zakaj človek ne bi potoval kamorkoli drugam? A mislite da ljudi, ki pristajajo v Frankfurtu, Benetkah…množično dajejo v karanteno? Žal se motite. Dva dni nazaj je znanec priletel na Frankfurtsko letališče, pred tem z dvojnim prestopom… Nihče ga niti pogledal ni. Tako da če mislite, da na velikih letališčih vlada panika… ne, ni je. Panika vlada v glavah neuravnovešenih ljudi in ti potrebujejo pomoč. Ostali pa živimo naprej normalno življenje in se ne sekiramo na zalogo, kaj bo če bo….
[/quote]

Ti s tem napisanim tolažiš samo samo sebe :)))

Ker ne dajem linka, posredujem naslov. Na Yt vtipkajte:
Question about dr. Lee && please download this video
(objava od Korena Jones)

Za resnico!

nee boom tihoo

Zdravniku je bilo ime Li Wenliangtisti[/mention] zdravnik. ti pa posredujem naslov in ga vtipkaj na Yt:

Question about Dr. LEE && and pleas download this video (objava od Korena Jones).
10:25 je konkreten odg na tvoje vpr

Za resnico!

nee boom tihoo

Proti koncu kaže, kako jim zavarijo vrata v bloku, zaradi enega okuženega.

https://www.facebook.com/NewsmongerF2/videos/1070321340027009/

Ti s tem napisanim tolažiš samo samo sebe :)))
[/quote]

Meni ni treba prav nič same sebe tolažiti. Kdor trenutno zganja paniko, rabi strokovno pomoč. In kot vidim je takih veliko.
Bo bolj zasedena bolnišnica na robu Lj, kot infekcijska klinika

Meni ni treba prav nič same sebe tolažiti. Kdor trenutno zganja paniko, rabi strokovno pomoč. In kot vidim je takih veliko.
Bo bolj zasedena bolnišnica na robu Lj, kot infekcijska klinika
[/quote]

Pridi kaj napisat čez kak mesec sem gor na to tematiko…. Ti si poišči strokovno pomoč., posvet pri strokovnjaku…..Čimprej.

Ker tvoj blokira, lepim delujočega:

https://www.youtube.com/watch?v=7uDuB0ShYeA

Zdravniku je bilo ime Li Wenliangtisti[/mention] zdravnik. ti pa posredujem naslov in ga vtipkaj na Yt:

Question about Dr. LEE && and pleas download this video (objava od Korena Jones).
10:25 je konkreten odg na tvoje vpr

Za resnico!

nee boom tihoo
[/quote]
Ker so video od K. J. odstranili iz Yt, dajem isti video, ki gaje na novo objavil nekdo drug:
https://youtu.be/zEgF7khYvnU
Umrli zdravnik, dr.
Li Wenliang
, prvi, ki je opozoril na virus, zato kot je povedano v vdeou ~ zasluži si, da se o njem in njegovi smrti, ve resnica.

Poklon, dr. Li 😥🌹

ne bom tiho

P. S. Gornji dve ** sta moj cenzuriran podpis, da boste vedeli.

ne boom tihoo

Zdravniku je bilo ime Li Wenliangtisti[/mention] zdravnik. ti pa posredujem naslov in ga vtipkaj na Yt:

Question about Dr. LEE && and pleas download this video (objava od Korena Jones).
10:25 je konkreten odg na tvoje vpr

Za resnico!

nee boom tihoo
[/quote]
Ker so video od K. J. odstranili iz Yt, dajem isti video, ki gaje na novo objavil nekdo drug:
https://youtu.be/zEgF7khYvnU
Umrli zdravnik, dr.
Li Wenliang
, prvi, ki je opozoril na virus, zato kot je povedano v vdeou ~ zasluži si, da se o njem in njegovi smrti, ve resnica.

Poklon, dr. Li 😥🌹

ne boom tihoo

Ljudi ki nimajo pojma o statistiki najlažje prepričaš v tisto kar hočeš da verjamejo.

Si vis pacem, para bellum.

Pa kdo so ti? Ljudje ne. Ljudje z ljudmi ne delajo tako. To je noro. Jebemti Kitajce. Noro.

Pridi kaj napisat čez kak mesec sem gor na to tematiko…. Ti si poišči strokovno pomoč., posvet pri strokovnjaku…..Čimprej.
[/quote]

Z veseljem, če ne bom ravno na potovanju v tujini. :))

Pa lep pozdrav v Polje .

80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}?

This didn’t age well.

New Report

Close