Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kje biti, zakaj in kako ….

Kje biti, zakaj in kako ….

Dobro jutro, gmajna, dobro jutro prijatelji,
dobro jutro Tjavendanovci.
Se danes smo lahko veseli in razposajeni,
se danes si lahko privoscimo biti sprosceni in
resnicno prosti, proti veceru se bo ze pojavila
misel na sluzbo, na obveznosti, na jutranje zgodnje
vstajanje in na tek zivljenja, ki smo ga navajeni. Se
danes se lahko prepustimo tihi blazenosti umirjenega
okolja, se danes si lahko potolazimo duso in telo in se
prepustimo crkljanju narave, toplim soncnim zarkom,
pogledu na jutranjo čisto roso, šumenju listja pod
nogami ….še danes lahko v miru in tihoti prisluhemo
pemi vetra v vejah dreves ….
—————————————
“Pogosto skušaš ubežati svojemu življenju in izgubljaš veliko časa. Spoznal boš, da si pristal na svoje življenje, če iskreno verjameš, da tam, kjer živiš, nisi le koristen, ampak potreben.” (Michel Quoist)
—————————————

Smo potrebni, tam kjer živimo, smo tudi potrebni in zato smo tudi koristni. Ni važno, kateri pridevnik damo na prvo mesto in katerega na drugo, važno je, prijatelji moji dragi, da ž i v i m o, da živimo in se še naprej učimo živeti, da živimo in nudimo pravi način življenja tistim, ki živijo z nami, ki jih imamo radi.

Zato se mi kdaj pa kdaj zazdi, resnično zazdi, da živim tudi, kadar sufram po netu. Da v meni zaživi nagajiva iskrica, ki jo moram razdeliti, da zasveti vsakemu od vas, da vse nas popelje v urico ali dve razposajenosti. Zdi se mi, da resnino živim, ko si privoščim biti razposajena in po končanem dnevu zadovoljna …..

Dobro jutro, lep in življenja poln dan vam želim in ……… tukaj gori nismo le koristni, smo drug drugemu najbrž tudi ……. potrebni ??????

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Dobro jutro..dobro jutro…….hudo dobro….
Jep..občutki razposajenosti so pri meni stalno prisotni,kadar pišem tu gori.Saj me kakšna tema naredi tudi strogo resno…a največkrat dajem ven tisto veselje,nagajivost,ki se kupiči v meni….Tega je pri meni veliko……
Na juriš v nedeljski dan….ja potem pa naj reče še kdo,da dnevi počasi teko!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Mariči pogrešam tvoj travnik, macesne, vse ****

..in če imaš nekoga rad ,
le povej mu to takrat ,
morda jutra več ne bo …..

Od Pidžija preko mene VAM !

Moja moja Nioba, ali bo ali ne bo jutra….

JAZ TE IMAM NEIZMERNO RADA, NEIZMERNO RADA.
TO TI POVEM NOCOJ, če jutra za to ne bo ………………..

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Marici, jaz sem se nasel v stavku:
“Pogosto skušaš ubežati svojemu življenju in izgubljaš veliko časa…” Res to delam in res izgubljam OGROMNO CASA! Hmm. kako spoznati?

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Dobro jutro !

Jutro je , Marija , v tem
jutru ti povem , da te imam
rada .
To je pa direktno od mene !

Ahm…se kar parkrat tole prebrala dragi ježek..jaja sej plavamo v isti godlji..ma tisto na koncu me moti oz.ne razumem..a spoznati?KAKO?
Al si mislil,Kako rešiti vse to? A???

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Tudi izgubljanje časa je življenje .
Življenje je velikokrat kukar en jež !
Bolj ko ga drezaš , bolj te zbode .
A ne , ižk .

Potrebni, Mariči, potrebi !

Z vsemi izgovorjavami, dikcijo in apostrofi te besede. :)))))))))))

New Report

Close