Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kje je meja’

kje je meja’

Živijo!
Zanima me kje je meja, da gre otrok lahko zjutraj v vrtec.
Ali mu ne sme pricurljati iz nosa, ali ne sme zakašljati, ali ne sme z vneto ritko…
Kako se ve odločate v teh mesecih oz. na splošno?

Jaz včasih res ne vem. Pride dan, ko je ta mali čisto razigran, brez vročine, kakšen smrkeljček priteče, pa na vsake toliko zakašlja, ima močan apetit, žleht kot parkelj, pa se ne vem odločit. A je to že potencialna bolezen in je že nevaren, ali je zgolj to le enodnevnica…

Povejte mi no malo vaše kriterije, ko rečete: “Si čisto dober. Greš kar lepo v vrtec!”

Lahko noč in lp

Če ne bruha, nima driske in ima vročino pod 37,5 gre v vrtec, šolo………..šmrkelj ni ovira – robčki v žep in adijo.

Takrat, ko da pediater zanj nego. Vsaj zame, ki drugače nimam možnosti ostati z otrokom doma, niti ga komu prepustiti.

pa vnete očke, vročina pa ne 37,5 ampak 37, ker zna tekom dneva narasti….(grejo tudi ven, v jaslih do -4)

Jaz bi ga v takem primeru peljala v vrtec. Meni je vzgojiteljica celo sama rekla, da kakšen smrkeljček ali če kdaj pa kdaj malo zakašlja, ni problematično, ker itak vsi smrkajo.
Jaz ga vzamem iz vrtca, če res kašlja ali če ima vročino.

Moji otroci so ostali doma, ko so imeli vročino. Sicer pa, kdo ti bo dal bolniško, da ostaneš lahko doma le za “smrkeljčke” ???? Ko bo pa res visoka vročina in bo treba na bolniško, te bodo pa v službi spet grdo gledali.

Naša gre v jasli tudi ko šmrka in če malo kašlja. Če je brez vročine in drugače ok , ti ne bo dal nobeden pediater nego.
lp

Ko je bil naš kregan, ker je z igrišča odšel v razred, je bil odgovor vzgojiteljice, da stroka priporoča izhod otrok do – 10

New Report

Close