Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kje je veselje…

Kje je veselje…

………ne vem kaj se dogaja, nekam žalostno je vse tole…ampak ali nimamo tale forum prav zato, da iz našega vsakdanjika malo pobegnemo sem, kjer se sprostimo in nekaj počvekamo, včasih tudi malo ponorimo, si napolnimo baterije, da potem zopet v realnosti delujemo tako kot moramo??? No seveda včasih tudi kakšno pametno rečemo…
No tako jaz jemljem vse tole, kaj pa VIIII???
Kje ste, saj pusta pokopavajo šele jutri in ne danes, dajmo malo veselja vrniti na tale forum!!!

Rada Vas imam draga klapa in kje steeee???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) JAaaaaaaaaaaaaaaaaa … Veselje veselje … in še enkrat veselje …

Pa a ne visite, da je dane sunčk na nebu … in da je spet luštno (no … vsaj v naših koncih) …

SončeK … dej mal bolj močno posijaj … da jih vseh mal zbudiš … k zgleda da so še vsi nekam zaspani …

Pa a naš SP se res ne misli nič oglasit danes?????????????????’ :(((((((((((

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

:((
danes je en čuden dan… vsaj pri meni… zuni je sončk… maškare…. jaz sem pa slabe volje…

upam, da bo vsaj zvečer kej bulši….

lep dan vsem ostalim
papa

Gužvo imam, se kasneje javim!!

Lp

Prihaja poletje, bodimo veseli in imejmo se radi! Zavedajmo se - ŽIVLJENJE JE LEPO - Manj veš, manj pozabiš - manj pozabiš več veš !

tole tukaj naj bi bil hec, nekateri pa ga, izgleda, preveč resno jemljejo in verjamejo vse napisano.
Resnica je napisana drugje, koliko pa kdo verjame vanjo, je pa njegova stvar, ne?!

Ajdi, veselimo se in ne žalujmo….. šele jutri bo moj prijatelj Toni odšel na zaslužen počitek, danes je pa še veselja dan…
Cmoka na lička – prav vsem v vrsti!!!

Big brother is watching you for the past two hours!
Let’s go crazy people!
Sem se odločil,da ne bom več zoprn danes,in da se je potrebno dol dat…na kavč in francija za rep uščipnit,pa sliko hijacinte Žverčki poslat(v strokovno oceno) in pa tebe Sonček RAD IMETI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kolk mas pa ti mene rada,mami?
Sp

No evo, to je taprava klapa…malo sem vam morala posvetiti tako ali drugače, moji žarki so pač nagajivi, cmoka;)))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sam glej,da me ne osmodiš,kukr včeraj;-(?
Še vedno ne vem:rada al ne rada?
Sp

Zelo rada te vsake toliko časa osmodim, veš to, no rada pa bi te vsak dan, ampak ne smem, ker se mi potem zažgeš in kako naj potem brez tebe???

Rad, rada, rada, kaj bi vse jaz rada…;)))))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Hja,pa ne morem iz svoje kože:A bi ti tko mal,kako da rečem,na pa sem se že usral…
Poizkusim v naslednjem postu direktno vprašat!
Sp

ja , amapk ne mal, ornk, bi rada, samo sedaj je vprasanje kaj bi jaz rada, ali veš ti???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

No ja!Jaz sem hotel samo vprašati,če bi ti mal s……..@!#$,spet ne morem izdavit!Bom pa v naslednjem postu!

Ja točno to bi rada….ja rada, rada, ampak si ne upas napisati, kaj???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Kje je tistih 10 minut?Ha,a sem te spet ujel,muca?
Napišem napišem,pa ne tu,da ptice ne bodo videle!
lepa si
Sp

Mater spet te tvoje uganke, kaksnih 10 minut…in kaksne ptice, okej jaz sibam ker imam delo…glavno je da sem vas zbudila in da smo zopet živi!!!

cmoka

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close