Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kje je zdaj lepo vreme??

Kje je zdaj lepo vreme??

Spet oblačno, mrzlo, padavinsko. Toliko laži je bilo kako bo za ta vikend sončno in toplo. Res me zanima, zakaj se laže o vremenu? A to je za nekoga lepo vreme? Laž na laž je za mnoge očitno resnica.

Jaz sem bila tko, itak začudena, da so napovedovali sončno za vikend. Haloo? Še cel maj bo deževno, s plohami … na žalost.

Približno tu:

..https://www.meteoblue.com/en/weather/outdoorsports/where2go/ljubljana_slovenia_3196359

 

Na Obali tako tako..malo pokuka sonce, pa se sramežljivo skrije za oblake. Baje bo jutri bolj toplo do torka. Potem pa spet mešano na žaru.

Res je hladno. Pogrešam vsaj malo spomladanske sparine, sonček, imaš drugačen občutek na telesu, kot pa ta zimski hlad, ki nikakor noče stran. V bistvu imamo topla le cca 2 meseca v letu. Ostalo večinoma mraz in dež. Globalno segrevanje?

vreme bo 🤗

tako nekako so napovedali.zjutraj sončno, potem naraščajoča oblačnost od Z in tudi JZ veter. za enkrat je točno po napovedih.

Odgovor na objavo uporabnika
Grenivka422, 27.04.2024 ob 14:37

Res je hladno. Pogrešam vsaj malo spomladanske sparine, sonček, imaš drugačen občutek na telesu, kot pa ta zimski hlad, ki nikakor noče stran. V bistvu imamo topla le cca 2 meseca v letu. Ostalo večinoma mraz in dež. Globalno segrevanje?

 

Tudi jaz ne maram tega hlada, ajd, mrzlo, ajd nizke temperature, ampak prejsnji teden je bilo eno dopoldne hladnejse kot jutro, prav tisti mraz, ki hladi do kosti, kot bi bil december ali januar in bi disalo po snegu.

Tudi temacnega in mokrega vremena ne maram.

 

Komaj cakam poletje, da se vsaj tista dva meseca malo pogrejem, ce ne bo spet samo dez kot lani.

Pogledam na telefonu na opcijo vremena in je za danes točno kazalo. Okrog 13, 14h malo dežja, sedaj delno oblačno, je 15. Ali pa vtipkaš vreme in svoj kraj za 7 dni, za naš kraj prej kaže točno kot pa ne.

Pri nas sicer malo piha, pa ni panike, je pa sončno.

Sonce cel dan. Pač pa vetrovno

Zasavje sončno, občasno malo zapiha, sicer pihlja veter.

New Report

Close