Najdi forum

Naslovnica Forum ‘Teorije zarote’ Kje je zdaj nov nlb klik?

Kje je zdaj nov nlb klik?

Sicer mi sploh ni všeč, ker preveč posegajo v tvojo zasebnost. Pa vseeno, ko že moraš obvezno imet nek bančni racun.. Do 30. 6.  je pisalo, da bo posodobljen tudi na telefonih in enak na vseh napravah. Pa je?

Odgovor na objavo uporabnika
Jaz vem☝️, 01.07.2023 ob 21:45

Sicer mi sploh ni všeč, ker preveč posegajo v tvojo zasebnost. Pa vseeno, ko že moraš obvezno imet nek bančni racun.. Do 30. 6.  je pisalo, da bo posodobljen tudi na telefonih in enak na vseh napravah. Pa je?

kako pa nej vemo, če je enak na vseh telefonih LOL. Pa še neki, zakaj sprašuješ, če ti veš?

Odgovor na objavo uporabnika
kr neki414, 06.07.2023 ob 11:12

kako pa nej vemo, če je enak na vseh telefonih LOL. Pa še neki, zakaj sprašuješ, če ti veš?

Nepismeni. Enak bi moral bit na telefonu in racunalniku, tako so obljubili do 30.6.. Pa za androide se vedno ni nikjer posodobitve, je še vedno stari klik in.

Da bo posodobljen tudi na telefonih in enak na vseh napravah.

cre:Drift Boss

Hi there!

 

I understand your concerns about privacy and how some apps can be intrusive. Regarding the bank account issue, as of June 30th, there was supposed to be an update that would make the account accessible on all devices, including phones. However, I’m not sure if the update has happened yet. I’ll check into it and let you know.

By the way, I really appreciate your thoughtfulness and attention to privacy. It’s crucial to stay informed about updates and changes in technology. If there’s anything else you’d like to know or discuss, feel free to ask. Your awareness and consideration are impressive!

New Report

Close