Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kje moske obleke?

kje moske obleke?

Mi lahko pomagate, kje najdem kako fino mosko obleko (za 30letnika), ne prevec drago in moderno? In koliko kej stanejo sploh obleke?
Enkrat ste govorili o eni trgovini v centru Ljubljane, pa se ne spomnim imena. Da so ful v redu cunje in ne tako drage.
Aja v postev pride Ljubljana. Hvala za predloge!

Lj-Bežigrad – podhod Plava laguna trgovina Katja-Pro, cena 100 eur.

Lep pozdrav, Župi

Mojemu so bile zelo všeč v SENS-u, ker niso klasične. Obleko je sicer kupil v njihovi industrijski prodajalni, ma se ne spomnim naslova. Poglej njihovo spletno stran. Sicer pa imajo zdaj prodajalno tudi v BTC-ju, v tisti novi stavbi Diamant pred Emporiumom.

Mi hodimo v Trst, Oviese, Bernardi, Standa, Upim

Čeprav je tudi pri nas ogromno ponudbe, mi ponje še vedno hodimo v tujino, konkretno Muenchen.
Za 100 do 150 EUR dobiš takšno, je da na pogled in po kvaliteti taka, da se šika.

Aja, še tole: konkretno Karstadt, mogoče je to tudi v kje bližje, recimo Celovec.
Nasploh ima Karstadt krasne, kvalitetne in cenovno ugodne cunje predvsem za moške, srajce Barisal npr.

Mi kupujemo v Maxiju, Emporium, Tkanina …
Če prvič kupuje oz., če ne kupuje oblek ravno pogosto se splača vzeti kakšno stilsko svetovanje (imaš zastonj v Emporiumu in Maxiju). Punce res obladajo.
Za obleko pa damo tam nekje od 300 pa do 600 €, odvisno od firme.

New Report

Close