Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Kje pa ste danes vsi?

Kje pa ste danes vsi?

Kaj veš draga moja??? Morda pa res.
In kakšen se kažem tu?

Kaj ti pa potem tako gre na smeh? Spomin na predvčerajšnim ob taki uri?

Ne, saj ni bilo hecno. Bilo je hitro in prijetno in navdušujoče. Tako nekak.
Smejim se tebi, pa ne bodi hud. Praviš, da ne dobiš, pa se rokice kar same stegujejo po tvojem korenjaku…..Temu se smejim, ja?

Kot ravno prav romantičen poznavalec ženskega telesa in pravih telesnih užitkov. Tak, da znaš lepo poskrbeti za žensko in njene potrebe. Znaš uživati in razvajati in se pustiš razvajati. Nimaš predsodkov in si v sexu sproščen in samozavesten. Tak, da bi te vse imele, pa se ne daš.

aha, razumem! Ker sem neobčutljiv, ker nič ne čutim, pa toliko rok…. hahahahahaha

O, kako lepo je tole napisano….bo pa ja prebral in se odtajal, ha ha, kaj praviš?

Točno, srček, točno.
Ženska ima prav. Vse imaš pa nič ne daš. Ti, ti, ti!

Mater Maja, a si psihologinja al kaj? Nič ne veš o meni, pa toliko reči si zadela!
In ti? Pametna, predvsem pa vroča in prav tako brez predsodkov! Tako mislim

Ha, ha, kaj pa vem?! Ga ne poznam. Saj je tako kot je prav zabavno. Če se pa kdaj odtaja,….. Včasih je kakšna odtajana stvar tudi pokvarjena, tako da vprašanje če si sploh želim, da se odtaja. No, ja. Dokler ne probam, ne morem vedeti ali je zanič ali ne.

Jaz se dajem, no ponujam kar naprej. Sploh lepim, prijaznim in pametnim ženskam!

Dober odgovor

Glej backa, čist odtajan, le luli je trd, haha

Nisem psihologinja, ampak si me včeraj z vprašanjem, če delam analizo pripravil do tega, da sem jo naredila. In sem si izdelala nek profil o tebi.

Prav misliš. Ko bi se vsaj našel nekdo, ki bi znal krotiti ta ogenj v meni in da bi skupaj preverjala, če sva res popolnoma brez predsodkov.

Zanič????????????????????????????????????????????????????????????

Odličen!

Ljubi, saj jih je polno okrog tebe, malo opletajo, malo letajo, te ljubkujejo in ti spreminjajo tlak v krvi. Ti se kar ponujaj, ti se kar dajaj, a na koncu ga odnesi naravnost domov!

je trd?

če sem zanič….. pol veš koliko je ura!

Srči, prepričana sem, da ti ne moreš biti zanič. Tvoji sokovi so najslajša stvar na svetu in komaj čakam, da se posladkam!

Pa bi ga raje v nasprotno smer, vsaj tokrat..

Je, zagotovo. Sploh pa če se spominjam dogodkov izpred nekaj mesecev

Ha ha , nepoboljšljivi. Tak si seveda sladek!

Preberi si odgovor na “zanič” malo višje.

si napisala “dober odgovor”!

Če je pa res! Mater da bi jo zdajle resnično rad, kot še nikoli! Le kakšna je zdaj??

New Report

Close