Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Kje pa ste danes vsi?

Kje pa ste danes vsi?

Je premraz?

Zdravo Maja! Sestanki, pa žurka in sestanki naprej….

O srce, ravno tebe sem najbolj pogrešala. Tudi jaz sem se ravno vrnila s sestanka. Da nisva bila skupaj? 🙂

ha ha?

Zakaj haha draga?

No, dobre volje sem. Ti ne?

Lahko bi se tudi tako reklo; pa tudi boljše volje sem.
Sicer ima nekaj vmes tudi praznovanje sodelavke – ima okroglo, no …. letnico, haha

Lepo slišat, prav zares. Glej da ne boš preveč okrogel!

Ni hudga. Se me pač ne prime. Veliko bolj sem občutljiv na nežno žensko telo, njene luštne prsi, ritko in luliko! To me pa prec položi

O srči, ne veš s kakšnim veseljem bi te jaz danes položila, uresničila vse tvoje fantazije, da bi na koncu oba potešena obležala v objemu, brez besed.

Saj bi res pasalo. Nekje na toplem, čisto sama… No, ali pa še ena ženska poleg..

S tabo bi pasalo vedno in povsod. Čeprav te danes zaradi dela, prepustim La Luni, ker se očitno včeraj ni resetirala.
Jutri sem pa samo tvoja, tako kot upam da ti samo moj. Druga ženska pride kdaj drugič, ko se naužijem tvojega čudovitega telesa, ko boš ti že dobro poznal moj vonj, okusil mojo muco in bo tvoj korenjak že poznal vsak milimeter moje lulike.

mmmmmmmm, lepo!

Te položi, hm, kam pa?
A si moreš predstavljat, da tako vidiš in potem te kar položi?
Ti veš, kako živo si predstavljam zadeve, ha ha!
Ne vem, kaj rečeš mimoidočim?

Joj, Kirči, dišiš mi. Sredi sestanka pišem tebi in si naju živo predstavljam…………mmmm

Nikomur ne povem kako prijetno ima in kako zlahka ji pride srečnici! Že meni na pol ko slišim tiste prijetne vzdihe in smeh na koncu…

Jaz pa skačem iz pisarne v pisarno in vsake toliko časa kucnem na tastaturo. In kaj si predstavljaš?

Zanimivo. Torej, ko ležiš revček položen na tleh, no recimo, da si padel na mehko travco, gledaš za njo, in vzdihuješ?

Maš pa srečo, da te ženska takole premakne/premika….Ti rečem, jaz komaj, da na cest kaj opazim. Pravzaprav nič, ha ha, še dobr, da vsaj kaj, saj bi se lahko še zaletela.

Pusti se presenetiti. Zagotavljam ti, da boš užival in da boš hotel še!

Jaz bi pa tisto – eno roko pod ritko, drugo na ščegetavčka, ustnice na bradavičko in oh….

Jaz vedno hočem! Sam ne dobim..

ha ha!

Srči, vse lahko dobiš, kar hočeš. Sam si rekel, da nama je dovoljeno vse! Meni ni nikoli dovolj in če si res tak kot se kažeš tu, bi znalo biti zanimivo. Oba bi uživala!

Sam smeh te je ljuba moja! A te to veseli??? To da ne dobim?

Ne, srček, to pa že ne!

New Report

Close