Najdi forum

Naslovnica Forum ‘Teorije zarote’ Kje so slovenski kmetje?

Kje so slovenski kmetje?

🔴🔴🔴🔴💯👉Zakaj menite, da mediji ne poročajo dogodka iz Berlina. Ker gre za politični virus ali ker gre za kužno bolezen ali za agendo genocida s testiranjem in cepljenjem… etc?

https://www.youtube.com/watch?v=ckchG-I2K5w

[img]https://i.postimg.cc/R0RGLnmm/protest.jpg[/img][/url]online image hoster[/url]

kje le, delajo nimajo časa se ukvarjat z bedastočami, še manj da bi protestirali v zameno za drobtinice pogače, ker dobijo slovenski kmetje bistveno manj od nemških v zameno za produkte večjim distributerjem… torej misliš da se jim splača protestirat zaradi korona v krepov za tistih nekaj centov, ki jih dobijo npr. za kg krompirja od trgovcev, ki ga prodajo za bistveno višji znesek?

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Edina bedastoča si ti tu, kaj se spet javljaš na mojo temo….
Šetaj.

Edina bedastoča si ti tu, kaj se spet javljaš na mojo temo….
Šetaj.
[/quote]

jebi ga, sem ti že povedal kdo, kako in kam bo šetal…
odgovoril sem ti pa na vprašanje kje so slovenski kmetje, pa ti reala očitno ne paše… množice slovenskih kmetov zaradi korona ukrepov pač po slovenskih mestih ne boš videl…. če jih boš jih boš zaradi nepoštenih cen med njimi in distributerji, te so pa še iz predkoronskih časov…

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.


Pojdi na kmetijo in poskušaj kupiti pridelek po ceni ki ga kmet proda distributerju in poročaj.

jebi ga, sem ti že povedal kdo, kako in kam bo šetal…
odgovoril sem ti pa na vprašanje kje so slovenski kmetje, pa ti reala očitno ne paše… množice slovenskih kmetov zaradi korona ukrepov pač po slovenskih mestih ne boš videl…. če jih boš jih boš zaradi nepoštenih cen med njimi in distributerji, te so pa še iz predkoronskih časov…
[/quote]
Itak da mi ne paše, mediji kot ponavadi samo poročajo tisto kaj paše da ovce držijo pod hipnozom.
Ljubljana spi še vedno,tisti kaj smo protestiral smo večinoma iz podeželja, in drugih mest.
Kmetje in traktore rabimo, ma ne zaradi tega kaj ti opisuješ, nego zaradi uspeha protestov.
Seveda blo bi fajn da se Ljubljana prebudi, ker je zakazala na vseh segmentih.
350 tisoč ljudi, vsi blokirani? Kaj se je zgodilo?


Pojdi na kmetijo in poskušaj kupiti pridelek po ceni ki ga kmet proda distributerju in poročaj.
[/quote]

meni je jasno, da kmet dobi več za pridelke ki jih proda privat kot če jih proda npr. tušu, sparu, mercatorju ipd. zato pa pravim da ne bo rek traktorjev po slovenskih mestih zaradi protestiranja proti korona ukrepom, cepljenju, virusu, tako kot tudi zaradi tega niso bili v berlinu kot lažno prikazuje ludo…. če in ko bodo slovenski kmetje na mmožičnih protestih bodo zaradi nesrammo nizkih cen ipd. kar pa ni povezano s korono ampak s kalvarijo ki se vleče že desetletja…

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Mene kot pravega Slovenca še vedno moti, ko kmet protestira in jamra o propadu iz traktorja vrednega 170.000 eur.


Itak da mi ne paše, mediji kot ponavadi samo poročajo tisto kaj paše da ovce držijo pod hipnozom.
Ljubljana spi še vedno,tisti kaj smo protestiral smo večinoma iz podeželja, in drugih mest.
Kmetje in traktore rabimo, ma ne zaradi tega kaj ti opisuješ, nego zaradi uspeha protestov.
Seveda blo bi fajn da se Ljubljana prebudi, ker je zakazala na vseh segmentih.
350 tisoč ljudi, vsi blokirani? Kaj se je zgodilo?
[/quote]

ludo, kmet rabi traktor da bo preoral njivo in zastavil vir preživetja, ne da bo šel z njim protestirat v ljubljano proti cepljenju, ki ni obvezno…

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.


Itak da mi ne paše, mediji kot ponavadi samo poročajo tisto kaj paše da ovce držijo pod hipnozom.
Ljubljana spi še vedno,tisti kaj smo protestiral smo večinoma iz podeželja, in drugih mest.
Kmetje in traktore rabimo, ma ne zaradi tega kaj ti opisuješ, nego zaradi uspeha protestov.
Seveda blo bi fajn da se Ljubljana prebudi, ker je zakazala na vseh segmentih.
350 tisoč ljudi, vsi blokirani? Kaj se je zgodilo?
[/quote]
Kulturni ljudje ponavadi ne protestirajo na ulici. Oni gredo na volitve in dajo svoj glas razumnikom. Janša ni zmagal na volitvah.


Kulturni ljudje ponavadi ne protestirajo na ulici. Oni gredo na volitve in dajo svoj glas razumnikom. Janša ni zmagal na volitvah.
[/quote]

ti veš sploh zakaj se praznuje 1 maj?

Rasista, stari usrani kdaj te srečam kje, boš videl ti edino kri kaj ti bo tekla s glave v oči, mamicu ti je-be-m, tebe in kdo te je pustil živet, če bi se tak u živo obnašal, nebi ene sekunde preživel, papak jedan.


A spet bi grozilo pezde strahopetno, smrdljivo, majmunsko?

Vprašam te majmun, bosanski, pritepeni nepismeni, kaj je z revolucijo 8.2. na katero si pozivalo zguba delikventna smrdljiva, zanemarjena, lenuharska?


A spet bi grozilo pezde strahopetno, smrdljivo, majmunsko?

Vprašam te majmun, bosanski, pritepeni nepismeni, kaj je z revolucijo 8.2. na katero si pozivalo zguba delikventna smrdljiva, zanemarjena, lenuharska?
[/quote]

To je obljuba.

To je obljuba.
[/quote]
8.2. je že bil majmun kretenski debilni. Tud na koledar ne poznaš?

Kaj boš pritepenec necivilizirani, revše posrano. Edino kar si se trolat naučilo v življenju, no pa kake tatvine izvajat, to si pa od malega obvladalo..


8.2. je že bil majmun kretenski debilni. Tud na koledar ne poznaš?

Kaj boš pritepenec necivilizirani, revše posrano. Edino kar si se trolat naučilo v življenju, no pa kake tatvine izvajat, to si pa od malega obvladalo..
[/quote]

saj vidiš da je tako glup da bi ga tisti švabski bauerji z vilami našpikali če bi vedeli, da njihov protest proti državni okoljski politiki izrablja za lastne laži o protikoronskih in anticepilskih protestnih blodnjah…

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.


Itak da mi ne paše, mediji kot ponavadi samo poročajo tisto kaj paše da ovce držijo pod hipnozom.
Ljubljana spi še vedno,tisti kaj smo protestiral smo večinoma iz podeželja, in drugih mest.
Kmetje in traktore rabimo, ma ne zaradi tega kaj ti opisuješ, nego zaradi uspeha protestov.
Seveda blo bi fajn da se Ljubljana prebudi, ker je zakazala na vseh segmentih.
350 tisoč ljudi, vsi blokirani? Kaj se je zgodilo?
[/quote]

Normalen človek iz tega razbere da večina razume kako nepismeni in debilni ste vi antimaskarji. Posledično se nočejo kazati v vaši družbi.

Takoj pridem na petkove proteste, takoj, samo zbratinse mora nekaj več kolesarjev. Ne bom z mojim fendtom in 12000 litrsko cisternonza.gnojevko vozil v ljubljano, da bom.pošprical par biciklistov, pa ludega in darwina.
Torej, prestejte se, pridite vsi na kup, da opravimo to umazano delo, da ne bom.dvakrat hodil v lj. Pptem vas bo že minilo biciklirat.

Pa zdaj hitro se zmenite in zberite na kupu, prihaja pomlad in bo hitro polno drugega dela.

Nekaj vam povem: če bi pa vsi kmetje in kmetice protestno nehali prinašati robo na plac, bi pa tolpa na oblasti največ po tednu, dveh klonila. Bi bi, ziher. Ker brez sveže bio zelenjavice direkt s placa, ki jo vsako jutro nabavljajo njihove gospodinjske pomočnice, pa naša gospoda ne more.
Če bi pa ti kmetje in kmetice namesto tega šli še vsak dan znova odložit vsak svojo prikolico ali še bolje šleper gnoja pred vladno palačo in parlament, bi pa klonili v treh dneh. Da ne bom diskriminatorna: meščani bi lahko prispevali razne plenice, od tistih od najmlajših do unih od najstarejših – simbolično bi bilo v vseh pogledih čisto na mestu.
Oblast se špila francoza glede vsake svoje svinjarije in prekrška.
Zakaj torej ne zastavimo še mi malo bolj po francosko?? 🤔

New Report

Close