Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Kje ste danes vroče ženskice?

Kje ste danes vroče ženskice?

khmm….mikavna mala…kajne?…..

leta letijo - iščem stevardeso

Lejči je super ženska.

Ondi….. :))))

Kar je res je res.Si fletna.

Ku-ku….za dobro jutro ti želim en prijazen dan….

Jaz pa tebi lupčka za dober začetek dneva.Kako si kaj?

Kar v redu…..danes imam tudi jaz malce manj dela kot včeraj….tko da…ja bova kako pametno razdrla….

Se že veselim srči…evo jaz sem že iz malice.Le kako temo bova danes načela…sem tako radoveden.evo ženska si in imaš prednost….poljub

Hvala….si se elegantno ognil…začeti…!

Ekola…..tkole…mene pa zanima kako moški gledate na depilacijo svojega telesa. Ja seveda ne mislim na celo telo….. kje je že dober da se vidi da ste muško…. v mislih imam deliliranje pod pazduho….pa recimo še spodaj….okoli svojega ponosa? Jaz mojega hecam da bi se pobril…pa mi nikakor ne uspe ga prepričat…. Kaj misliš ti?

Jaz se pod pazduho brijem na ženino željo,pa še bolj higienično je.Tudi spodaj sem se obril na nekaj milimetrov in sedaj v sexu bolj uživava in je kocine ne bodejo.Torej spoznal sem kaj je boljše in bolj higiensko.Drugače pa imam rad če imajo ženske urejene frizurce spodaj ali na nulo,pa da so pobrite po+d pazduho.Pa še bolj sexi izgleda.Leyči pa ti?

Jaz se depiliram že zelo dolgo….kmalu po tistem ko so mi začele rast dlačice so me neznansko motile….pod pazduho…noge…..frizurco…imam pa tudi rada urejeno….nisem pa za čisto nulo…

Torej misliš da probam mojega prepričat v depilacijo iz higienskih vzrokov…? Vem da je tudi sex nekako boljši….če so frizurce bolj “higienske”….. nenazadnje jeziček bolje drsi po gladki koži….. vem….. samo kako naj mu to povem?

Točno tako,jeziček bolhj z užitkom drsi po depilirani urejeni frizurci…Svojemu pa le povej,da bi zelo zelo rada videla,da naj se pobrije in da naj to stori zate,ter da je to bolj higiensko,pa še bolje se bo počutil.Ti ga kar prepričaj…Res lepio,da imaš lepo obrito tamalo in pod patduho.To je zame takoo sexi in privlačno.

Ja….hvala…za nasvet. Bom povedala če me bo upošteval….

Če te spoštuje in ljubi….te bo upošteval.

Hm…. no ja…..moj bi temu reku da je “copata”….

Reci mu,da te bo osrečil,če se pobrije in da ga boš pošteno zadovoljila še z večjo strastjo:-)

EVO: TOOOO……

Zaslužim poljub,morda?

HM??? Ne vem zakaj pa?

Potem pa nič:-(

New Report

Close