Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Kje ste danes vroče ženskice?

Kje ste danes vroče ženskice?

Prva maja,Maja,Moss,Maša…?

🙂

Kaj bo dobrega?
Ste se naseksali čez vikend? 🙂

********************************************* We all know that cats rule the world!

:(((

Pozdravljena…ja seveda sem sexal čez vikend,bi kar cel teden želel,da je vikend.Pa ti si uživala?

Nisi? Kako pa to?

Jaz pa se ne morem pritoževat 🙂

********************************************* We all know that cats rule the world!

Lejči sladka,kako si kaj preživela vikend?Se je mož kaj potrudil ponoči?:-))

Mah jaz sem se eimela super fino 🙂
Zjutraj, zvecer… malo se zmes 🙂 Tako, da ni pritožb 🙂
Hja danes pa grem domov, tako, da bom 2 dni brez – no se bom pa z mojim masaznim vibratorckom pripravljala 🙂

********************************************* We all know that cats rule the world!

Vračam ti prijazen nasmeh.:-)

Ja seveda se je…..pa ti?

V sili še hudič muhe žre,kajne?.-))

Kaj ste tukaj res že vsi poročeni ali kako?
Pa ja menda nisem najmljaša tukaj gor? 🙂 nič narobe saj fino 🙂

********************************************* We all know that cats rule the world!

Seveda kar nekajkrat sem se potrudil v zadovoljstvo obeh.Trimčkala si kaj?

Saj to ni tako važno.Važno je da si vroča in direktna:no limit:-)))Faca si.Take potrebujemo.Si iz LJ?

Sem…..sem šla v nedeljo na šmarno….pa te nisem vidla….kje si se skrival?

Seveda sem bil tudi jasz gor.Od desetih pa do 12ure sem bil gor,pa veter je močno pihal.Kje si pa sedela zgoraj na terasi ali?

No…..točno v tem času sem bila tudi jaz gor….. nekaj časa sem bila za mizo…spodaj…nasproti tistga k miške prodaja….pol sem šla pa v cerkev..

Župnike rajcaš?

pridi…pa vidi…:))

No jaz sem se še podpisal v knjigo obiskovalcev…No mogoče sva bila čisto blizu,pa se nisva opazila.

Ja…zgleda…..kje si bil pa ti…..si se sončku predajal..?

Tudi če bi me opazila,mi najbrž ne bi pomahala ali rekla živjo,ker je bil tvoj mož zraven:-)))

Malo zgoraj na terasi,pa malo tam pri prodaji pijač,povsod po malem.

To pa ni res……kaj misliš da ne pozdravljam ljudi ki jih srečujem…? Ne..ne…včasih je prav fino tkole….k kakšnega pozdraviš pa ga partner ne pozna…… Takoj padejo vprašanja….kdo pa je to…od kod ga pa poznaš….?
Pa je včasih čist brez veze..kak znanec iz sosednje pisarne…ali pa iz lokala kjer pijemo kavo… pa tko paše…mal podžigat ljubosumje…

Saj vem,da bi me pozdravila….in jaz bi tudi tebe,če bi te le videl.bom drug teden še bolj odprl oči:-)

New Report

Close