Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek KJE STE IZVEDELI…..

KJE STE IZVEDELI…..

Februarja 03 je bil v Delu dolg clanek o med.over. net.
Ravno sem zakljucila tecaj racunalnistva in me je clanek pritegnil.
Pristala sem na Prehrani; tudi mamicam rada prisluskujem, se kaj novega naucim in razvedrim:) Lp Babi

zanj mi je povedala sodelavka, ki je bila takrat noseča in je obiskovala forum Nosečnost.. takoj za njo pa še jaz, ki sem tudi postala noseča.
Lp, Sara:)

iskala nek medicinski članek in ops med.over.net najprej na drugih forumih gin,nosečnost,prehrana … dve leti pa na temle.Prijeten dan vsem

Pri sosedi, ki je že davno obupalla- jaz pa še vztrajam 🙂

**************************************************************** The old dreams were good dreams; they didn't work out, but glad I had them. (Robert Kincaid v Najinih mostovih)

V jeseni leta 2002, sem kot nora iskala podatke o amniocentezi in tako naletela na med.over.net…….takrat se je med nama spletlo nekaj čarobnega, ga moram obiskati kar vsak dan. Moji začetki na forumu, so bili pod drugim imenom…….ampak sedaj sem to kar sem že kar dolgo časa.

Jaz pa med nosecnostjo forum dr. Pusenjaka, s keterim sem redno kontaktirala. Pol sem pa presedlala na Starsi starsem in sedaj sem tu.

Nasel pa ga je moj moz.

Med nosečnostjo – brskala po internetu, ko je bilo v službi neko zatišje z delom… in našla. Zdaj si ne morem kaj, da ne bi vsaj 2x na teden malo počekirala zadeve, pa četudi grem potem kasneje domov :(((, ali pa se priklopim od doma, kjer preko navadnega modema in telef. linije takoooooooooo dolgo traja odpiranje, da me skoraj mine. Pa vendar odpiram spet in spet… he he.

lp tanja

Uf, že kar nekaj časa … od začetka leta 2002. Mislim, da še ni bilo prav veliko reklame in sem prav pridno pošiljala linke vsem ki jih poznam.

od prijateljice, ki ji je bilo dolgčas v službi :))

pred štirimi leti sem se kr znašla tuki … pojma nimam kako … verjetno pa prek kakšnega iskalnika … obredla že vse forume .. ki so bli takrat aktualni … potem za dobro leto čist prekinila … zdej sem spet tuki nekje 🙂

zanimivo se mi zdi to … da je čist vsak malo bol aktiven forum imel par čvekačev … zaradi katerih so se odpirali vedno novi in novi forumi :))) res zanimivo :).. zgodovina se ponavlja.

B.

New Report

Close