Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu kje ste vsi

kje ste vsi

…a? kje ste? danes vas je prav malo brati in vas močno pogrešam….

me pa nekaj zanima….koliko deklet vas ima vezo z mlajšimi?
in koliko dečkov vas ima vezo s starejšo?

če je to že bilo kje vprašano, pa ignorirajte, ni nalašč prišlo do ponavljanja…

pa lep dan in vroč večer

podvrpašanje:

koliko pa jo ima kar tak?!…hahah

leta letijo - iščem stevardeso

kak?

z ravno prav starejšim in ravno prav mlajšo?

Leta niso važna:)

ljubica, decembrski mesec je natježji mesec za pisanje!

eh bušmani…hehe…to me res zanima. vedno vsepovsod berem kako starejši dedeci in mlade pupe …..pa me zanima obratno. sama vem, da za pure ljubezen leta res niso (tok) važna, ampak vseeno….

hoj!meni je bilo vedno bolje s starejsimi in zrelimi.raje pogledam kaksno gospo,kot te mlade.dobro ne govorim o 70-80l.starejse zrele po vecini vedo kaj zelijo,znajo to povedat in stvae je boljsa… zadovoljna?

hmmmm…. pri svojih 16 – ih in naprej, so bili vsi starejši. nekje po 25.- em, so bili tudi mlajši. zdaj je mal starejši. ampak govorim o razliki par let, ne pa 15 in več. no…en je bil kar 20 let starejši….

in te večje razlike, so res RAZLIKE: v interesih, razmišljanju, prilagajanju. enostavno ne gre, vsaj na dolgi rok ne.
nekako tako se mi zdi kot s tiči, ko pravijo da ni važna velikost ampak tehnika. my ass!!!

jst sm od mojga mlajsa 7 let….glih prawa razlika…

Moja deklica je mlajša dve leti a to ni nikakršna ovira na splošno pri vezah.Lahko je mlajša ali veliko starejša,glavno da je prisotna strast,ljubezen in poželjivost.

…hja, kje smo – delamo, delamo, potem pa prakticiramo tisto, kar se tukaj samo piše :-)))

aaaaaaaaaaaa srečko, končno en pravilen odgovor na to vprašanje….izostranek opravičen :-))))))

lep dan

Kot vidiš smo od virtualnega prešli bolj na real.

Vsaj v večini:-))

Hvala, enako :-)))

…sedaj pa nazaj v prižnico…

Ja zatišje je pred prazniki.KIr kar umirjen si piostakl zadnje čase.Pupik pa ni veliko tu:-)

ravno zato je umirjen, ker pupik ni frišnih:)

verjetni si je pa katero za real našel…da jo “masira” zdej, ko je tle zatišje:)

mam raje kakšno tako, ki je že kar nekaj časa tu:-))

sej drugih ni:)

New Report

Close