Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kje ste????Kako se lovimo kot

Kje ste????Kako se lovimo kot

slepe miši, je nekdo tu, pa tebe ni, pa prideš ti, pa njega-nje ni, in tako se lepo svet naprej vrti. Kjeeee ssttteeeeee???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Jaz sem tu,ker ne zdržim več!
Lepa si!

Zmagala sem, jupiiiiiii!!!!! ker si omagal že veliko prej….no zdaj pa si naj mislijo kar hocejo…Cmoka!!! Kaj bova rekkla, ves zakaj sem bila tako pridna, ker sem pekla krofke…in ni bilo časa za kaj drugega, pa ti, si grizel nohte…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sem ti zmago priznal že pred 4-imi urami na mail!
Kaj želiš za nagrado?
Lepota moja
Sp

hja, tako se res svet vrti…
prejle sva bla sama z razbojnikom, zdej sta vidva s sprevržkotom…
jst sm bla pa zuni… zdej morm pa še lubiju eno seminarsko prečekirat in zlektorirat, da jo bo lohk oddal preden odletiva…
zvečer mu jo moram nesti… in če bo vse v redu, bo mogoče nagrada v naturalijah, hihi.

čauči pufkota

ja nagrada bo sladka, kot vedno in huda in težka in , raje ne napišem kaj vse, naj zganjajo fofšijo ti pa , ti pa že veš kaj sledi!
Lep si tudi ti, danes se posebno se ti vidi, da te je soncek bozal tam zunaj…
Ne vem danes pa postajam poredna in najbolje da si spodaj namesto lepe misli napisem opozorilo, da sem poredna in mi ni nič za verjeti…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Čau Helči,
Naturalije v katero smer?
Lepa si
Sp

… od popka navzdol :)))
noter pa vn 😉

Joj, jaz tudi obvladam lektoriranje… ti klepetaj, jaz pa bom delala, ampak nagrada bo potem tudi moja…ne , ne helči ti kar delaj, jaz pa bom tu zabavavala mojega sprevržkota kot vedno!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Čaki,a jaz tebi nagrado al ti meni?
Sem malo pobrkal,mi nekaj žbrli na trdem disku
Sp

zmenjeno sončika draga, nagrado ti bo pa že sprevržko dau.
(čeprav bi tudi jaz njegovo nagrado)
apaapapaappa

Kaj zdaj, grem lektorirat in pobrar tisto nagrado, ti pa to tukaj, pa je!
Helči enga cmoka, za hiter in dober zalet tam v crkarijah.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Nujen opravek, ampak nič bat čez eno urco sem nazaj…Helči a je Slovenščine že fertik?
Sprevržko ti mi pa lahko kaj lepega napišeš, samo da me ne bo iz stola vrglo, ker ti znaš tudi to.
Razbojnik, ja s teboj bi pa kavo pila, ne, ali jo bova???
Drugi pa mislim, da so že tam nekje…če pa ne pa dobrodošli med nami in pišite, da se beremo.
pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

sem žeeeee!
upam, da bo vesel in me nežno nagradil! klinc, bi me lohk brez tega nagradil, ker sem njegova! :))

(ti sonči pa…priložnost zamujena ne vrne se nobena)
papa

Ne morem, da ne bi rekla VSEM LEPO NOČKO!!!

Cmoka na lička.

Žverčka, si še tu, cmoka nazaj…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Helči uživaj in nič bat zame, saj bo še dovolj priložnosti…cmoka

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja, pa počasi drvim, družina kliče, nisem pa mogla mimo, da se ne bi oglasila.

Rada vas imam, dragi prijatelji!!!
Cmoka na lička.

hvala enako, cmoka in pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close