Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Kletka

Kletka

Odgovor na objavo uporabnika
Štajerka1972, 11.08.2023 ob 09:07

Milan:

Tvoja že ve kaj dela. Midva sva letos bila 10 dni na dopustu. Moj je bil zaklenjen že 3 dni pred odhodom in tako ostal še 4 dni po prihodu domov. Jaz vsak dan v tanga kopalkah, zvečer pa v tangicah in trikoju.  Veš kako me je nosil po rokah in skrbel zame, vsako noč lizal in božal…. ni lepšega kot zaklenjen mož….

Ali se kletka ni nič videla čez kopalke na plaži ?

 

 

Sub:

Ima bolj malo, tako da se skoraj ni videla. Pa če je zraven ženska v tangicah, nihče njegove kletke ne opazi.

Odgovor na objavo uporabnika
Štajerka1972, 12.08.2023 ob 14:11

Sub:

Ima bolj malo, tako da se skoraj ni videla. Pa če je zraven ženska v tangicah, nihče njegove kletke ne opazi.

Lepo ga imaš v šahu ! Ključek pa na nogi, da ga vidi ? Verjamem, da vse naredi za tebe.

Slisi se lepo stajerka ampak a ni to malo kruto? Moja isto dela sedaj z mano. Meni se mesa. Priznam. In se ko mi ga odklene, mi ga takoj nazaj zaklene. Kljuc nosi na verizici, velikokrat viden, kjer naju ne poznajo. Po eni strani me rajca po drugi pa me je groza. Ob meni hodi v ledru ker ve da me noro pali, js pa ne morem nic. Sodelavka je obsedena z ledrom, vsak dan je v njem brez izjeme, meni pa kletka ne pusti nicesar… hotela je enkrat na sihtu da bi kaj imela, pa ne morem zaradi kletke. Nic ne morem brez partnerke in njenega kljuca.

Rada bi svojemu možu, sužnju dala vtetovirat ali pa si ga kako drugače označit za vedno, da je moja last in meni podrejen. Imate kake izkušnje s tem ? Kje ste urejale ?

SandraMB:

Če ga boš eno leto imela skozi zaklenjenega, ga boš imela označenega za vedno, ker mu bo tako uplahnilo, da ga več ne bo nikoli dvignil….preverjeno

Ok Milan, zanimivo, pol oba konsenzualno prakticirata razne vidike BDSM. In fajn da te tvoja žena šeška. 🙂 Milan, ja če gledaš za drugimi ženskami (še priznaš sam da si sodelavko hotel dat dol) me niti ne čudi preveč, da se je tvoja žena odločla da ti ga zaklene v kletko. Mogoče čuti da ti ne more čist zaupat in te mora tle kontrolirat v tvoje dobro. Strinjam pa se drgač da tolk časa zaprt v kletki ni čist v redu. Moško orodje pač mora bit redno v uporabi za zadovoljitev žene (ko ona to hoče). 🙂 Jaz ti svetujem, da prosiš svojo drago da ti nameni več svobode za tvojga korenjaka (manj kletke), ampak istočasno naj bo velik strožja do tebe kakor je zdej. Več gospodinjskih opravil, višje zahteve z njene strani, več šeškanja. Manj kletke, ampak v zameno za to da šiba bolj poje! 🙂 Kaj misliš Milan? Kaj mislite ostali?

Js sm mojmu kupla za rd darilo za tetovazo. Napisala sva Miss J nad njegovim penisom. Hkrati pa sem mu tudi zigosala manjso crko J na rit

Več ali manj časa v kletki, 2 ali 3 ali več orgazmov na leto, sploh še orgazem, bull ali ne, ključek v javnosti, ipd….

To je pravzaprav odločitev gospodarice in ne stvar nekega kompromisa.

Strinjam

Vendar sporazumno

Odgovor na objavo uporabnika
Jasmina&Pero, 16.08.2023 ob 12:19

Js sm mojmu kupla za rd darilo za tetovazo. Napisala sva Miss J nad njegovim penisom. Hkrati pa sem mu tudi zigosala manjso crko J na rit

kako si mu žigosala rit ? S čem ? je trajno ?

 

Ja trajno, zaenkrat tako kaze. Moral je zakriviti zico v obliki crke J ki sem jo nato segrela na ognju in mu jo pritisnila na kozo za dve sekundi. Potem pa bepanten pa flajstr hehe. Prav lepo se pozna. Pa se to, prvo je u bistvu bila to njegova zelja predno se kdo uzge.

Kje lahko kupim kletko? Zaradi diskretnosti je nebi lih kupla v trgovini? Na netu so kr drage… mogoce z aliexpressa? Kako je s carino? A gledajo?

mislim da jo moj misko nujno potrebuje hehe

Eliexpres ali pa sexshop prek neta. Glede aliexpresa nism imel se problemov itak kupis pod 20€ ker vec je prakticno brezveze dat sploh na zacetku..

 

Priporocm, da kupis taksno, da imas vec obrocev v kompletu, da bos lahko izbrala primernega in potem lahko naslednjic kupis z smo enim v pravi velikosti..

Z veseljem se pridružim kot bull. Izkušen, upoštevam želje nje in para.

Lahko poskrbim zate ali za oba.

Kontakt lahko delim na ZS

Kupla, sprobala, navdusena, srecna!

hvala ker si

Jessy921

Če boš dosledna pri njeni uporabi se ti bo življenje izboljšalo za 100% 🙂

Kakor za koga… jaz nimam tako dobre izkusnje s kletko. Flirtal sem z eno punco, ona se je zaljubila v mene, jaz pa pac ne, je ostalo samo pri drazenju. Nakar sem podlegel njenim pritiskom da greva na kavo. Zvabila me je k sebi, sem si mislim kul pac poseksam pa je to to pa grem. No seksala sva, potem pa ko sem zaspal, mi je zaklenila penis v kletko. Zbudil sem se s kletko, brez kljucev in tudi te punce ni bilo. Le listek je pustila. Hvala ker si si vzel cas zame. Glede na to da noces biti z mano, tudi jaz ne bom s tabo. Pa tudi z nobeno drugo ne bos, ker si se le igral z mano. Lep dan ti zelim. Kiss.

no in tako je kletka se vedno zaklenjena na mojem penisu. Skoraj vsak dan ji moram poslati sliko kletke da je se vedno tam kjer jo je pustila. Pravi da ce jo kakorkoli poizkusam dati dol, bo objavila moje slike. Glede na to ja jih jaz posiljam njej, jih baje lahko objavi, ker jih sam posnamem in posiljam njej, pa ceprou po njenih navodilih.

po eni strani mi je vsec vse skupaj po drugi pa ne vem…. Me je malo strah kaj se bo

Res je sprememba in ja brez skrbi jo bom dosledno uporabljala. Skoraj prelepo da bi bilo res

Se katera pripravlja na locktober? Kakšne posebne naloge? Hvala za ideje.

Seveda, tako kot vsako leto tudi letos locktober. Ideje so odvisne od trenutnega navdiha. Letos imam kar 6 kandidatov. Bomo videli koliko se jih na koncu zares opogumi

To je slišat super…ti si kraljica .

In kako potem to poteka(se zaklenejo sami,kontrola )?

Zaklenem jih kar sama. Kontrola pa seveda! Brez tega pa ne gre

Odgovor na objavo uporabnika
Miss K, 17.09.2023 ob 07:47

Seveda, tako kot vsako leto tudi letos locktober. Ideje so odvisne od trenutnega navdiha. Letos imam kar 6 kandidatov. Bomo videli koliko se jih na koncu zares opogumi

Kakšne naloge si imela lansko leto?

 

Kako jih kontroliraš če so izpolnili nalogo oz so še zaklenjeni?

New Report

Close