Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Kletka

Kletka

Jaz sem za da mi ga zaklenes

Iz kje si? Kletko imas?

Imam kletko…dolenjska miss k

Dolenjska je velika, si lahko malce natancnejsi? Js sem tudi z dolenske

Jaz bi se tudi pridružil, seveda če ima Miss K se kaj prostora

No kako vam gre Locktober?

Zaklenjen je 8 dan. Situacija je rutinska, mislim da brez težav počaka na november.

8 dan zaklenjenosti, čez dan uredu, na večer ko je potrebno izpolniti naloge še preživim,  zjutraj oz. Ponoči pa imam občutek da bo kletko razgnalo, čisto povna jajčka, malo zaotekla že saj so bila pred oktobrom bolj malo izpraznjena, tako da se zbujam z veliko pre-cum.

Bo minilo. Jaz sem bil najdlje zaklenjen skoraj dve leti brez kakrsnegakoli odklepanja razen higiene… kontroliraj um, razmisljaj o naravi, cemerkoli drugim samo ne o seksu. Pri kletki gre za kontrolo uma. Ce te pa partnerka vzburja in drazi je pa to edino pravilno, saj je to kazen da se zaves da si zaklenjen.

Koliko vas je zaklenjenih oziroma jih ima zaklenjene  v oktobru?

Pred kakšnim letom in pol sem v ta forum pisal z vprašanjem kako punco nagovoriti oziroma ji predstaviti kletko. Takrat sem se bal, da ona tega ne bo sprejela saj je bila najina v dinamika v postelji takšna da sem bil sam dominanten, ker pa je po naravi ona precej dominantna je bila izven postelje vselej šef ona. Po letu in pol je zgodba popolnoma drugačna. In drugačna je tudi dinamika najinega razmerja. Kletka nama je odprla nova obzorja in res sem vesel, da je bila takrat pripravljena prisluhniti in probati. Najin dogovor takrat je bil da se s kletko igrava popoldne in za vikend, popolnoma neobvezno, ponavadi pred seksom. Sedaj je pa na stvari tako, da je danes 13. dan mojega prvega Locktobra. Pravzaprav je danes 13. dan čisto navadnega meseca saj sem že od aprila več ali manj neprestano zaklenjen. Odklepa me samo za seks (kadar si ga zaželi ona) in kadar je potrebno poskrbeti za higijeno tam spodaj, se sicer zgodi da sem kdaj tudi nekaj dni brez kletke vendar precej redko. Prav tako nama je kletka pokazala da sva že pred njo živela neke vrste FLR, sedaj je to vse skupaj bolj definirano. Najino razmerje je tako zdaj, lahko bi rekel vzročno-posledično, ali pa še bolje vsako dejanje ima svojo posledico pa naj bo to v dobrem ali slabem smislu. Kletka in posledično FLR sta je pravzaprav razbremenila saj sam točno vem kaj pomeni če česa ne naredim kot je treba ali pa naredim pravilno. V kletki oba uživava, in prav to je tisto kar je pri vsem skupaj pomenbno.

Brdavs praviš, da imata odnos FLR. Se pravi ne samo kletka? Jo moraš potem ubogat tud na splošno in si kaznovan če ne narediš kot ona reče… Kakšne so kazni, si pogosto našeškan?

Lepo pozdravljeni tukaj. Midva sva par iz Maribora in že nekaj let prakticirava chastity.  Zaklenenjen je v po narocilu izdelano kletko z PA piercingom. Če je tukaj kak podoben par ali radovedna dama bi z veseljem kakšno rekla.

Lp

Ana in Uroš

Ana in Uroš pozdravljena,

Sem 40 letnik iz Maribora, zadnjih 9 let z ženo prakticirava kletko. Povprečno sem zaklenjen polovico dni v letu. Ključ ima žena in ona odloča kdaj me odklene. Ponavadi sem zaklenjen med 1 in 3 tedni skupaj. Sem vesel, da nisem edini iz tega konca.

Tudi naju veseli da nisva edina ki nama je to všeč. Z veseljem bi vaju spoznala tudi v živo.

Če želita kak pogovor sva dosegljiva na [email protected]

@Brdavs Se spomnim pred letom in pol, ko si spraševal kako vprašat punco. Pri meni gre precej počasneje – je že dve leti od tega pa se še ni ravno povsem spoprijateljila s kletko. Od lanskega novembra do letošnjega avgusta je na kletko pozabila.

Se je pa zadnja 2 meseca nekaj spremenilo, nekako je postala malce bolj zainteresirana. Že 3x me je zaklenila, sicer za  3- 6 dni,  tako da bo mogoče še kaj iz tega. Ampak občutka krivde (da me je dolžna odklenit če ona uživa) pa še vedno ni izgubila. Vmes sem že malce obupal, zdaj sem pa ponovno dobil upanje da najde kaj dominance v sebi.

Ali je katera že dajala cevko v penis. Sem razmišljala, če mu dam cevko v penis in če gleda par cm ven, mu lahko dam kletko gor in normalno urinira, ne da bi vse poscal zraven.

Lepo pozdravljena.  Tudi če mu daš kletko z cevko bo potrebno iti na malo potrebo sede. Midva sva probala je pa veliko bolj neudobna od klasičnih. Vsekakor pa jo je veliko težje sneti.

Ravno zaradi tega sva se kasneje odločila za PA piercing

Midva iava 2 jekleni kletki, eno navadno in eno s cevko. Navadno nosi rutinski, skoraj vse leto. Tisto s cevko pa imava za posebne priložnosti, je manj udobna za nositi, vendar mi je ful seksi ga gledati ko jo ima gor. Glede lulanja pa je tako, s tisto lahko lula tudi stoje, ker curek lepo teče. Je pa tako, da ker ima dolgo cevko ne more sečnice čisto stisniti, kar pomeni da če ga zelo pritisne na lulanje tega ne more ustaviti, prav tako ko enkrat lula ne more sam kontrolirati kdaj bo nehal. Je vsekakor za občasno popestritev, za kakšnih par dni na mesec…..

Jaz bi mu dala posebej kletko in cevko. Cevko pa bi mu skozi luknjo speljala ven. Podobno kot kateter. To že imam izkušnje kako se daje to cevko v penis, ker sem to dajala v enem dsoju.

Kr ena642

Kolikor imam jaz izkusen z igranjem s secnico se bojim, da bi tale zadeva zlezla iz secnice samam, zato je dobro, da je kletka namenjena temu da ima vgrajeno cevko.. ali pa da bi jo na nek nacin fikserala v kletko oz na kletko da pac nemore past ven.

Jaz imam eno s silikonsko cevko in kovinskim koncem ampak jo tezko nosim vec kot 2 dni ker mi zelo zdrazi secnico in imam potem kaksne 2 dni precej pekoce uriniranje, ker je secnica poskodovana na tistem mestu kjer je konec cevke.. bi pa zelo rad probal s predelanim katetrom ali pa s to cevko za uriniranje ampak nevem kje bi jo dobit dovol debelo (cca 8mm) da bi jo lepo fikseral na kletko..

Je pa tudi zelo pomembno upostevat higieno oz sterilnost pri teh ceveh v secnici.. jaz jo vedno razkuzim z razkuzilnimi robcki in uporabim sterilni lubrikant in po vstavitvi cevke grem vedno takoj lulat, da sperem vse bakterije pravtako ko jo odstranim..

Glede lulanja s cevko je pa isto kot brez le se bol nezno moras pritisnit oz regulerati pretok ker ce naredis prevec pritiska gre vse mimo in posvinjas cev wc.. in ja kakorkoli vedno lulam sede ker drugace je pospricano vse..

Meni ga je danes zaklenila, prvic.
obcutek… ne znam povedat, vznemirjen, potreben, prisoten je strah kdaj ga bo odklenila ce ga sploh bo… ker mi ga je zaklenila bivsa!!! Pac sva prjatla z dodatkom.

Odgovor na objavo uporabnika
Kr ena642, 20.10.2023 ob 12:50

Jaz bi mu dala posebej kletko in cevko. Cevko pa bi mu skozi luknjo speljala ven. Podobno kot kateter. To že imam izkušnje kako se daje to cevko v penis, ker sem to dajala v enem dsoju.

Kako točno pa to gre, to vstavljanje cevke? Pišeš, da si to delala v DSO, predvidevam, da si menjavala te cevke starejšim moškim, ki imajo probleme z uriniranjem. Kakšne pa so te cevke, na kakšen način pa se jih vstavlja v penis, ali je to lahko boleče, ….. ? Daj mal se razpiši in nam objasni te zadeve.

Kako je sel locktober?

Moj še ni končan. Zaradi neupoštevanja pravil mi ga je za enkrat podalšala za 10dni.  Drugače pa zanjimivo in še ponovimo.

New Report

Close