Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Kletka

Kletka

Bistvo kletke je, da je moski vzburjen, veckrat kot hoce penis otrdet, boljse je. Mlahav tic v kletki je brezveze oz kletka nima takega pomena 🙂

Miss k javi se mi

Evo dobil cellmate kletko! Moram reci da je fantasticna stvar! Vzel sem manjso verzijo, super udobna! Malo je le baterija mogoce velika ampak ohlapne hlace resijo tezavo. Slabost je mogoce da bi lahko elektro sok bil mocnejsi… drugace pa super kletka, povsem nemocen v njej, ne mores je odstraniti niti podrazno ce gospodarica ne odklene. Cakam da z mojo poizkusiva se harcore mode kjer onemogoci vse funkcije suznju, gospodarica ima popolno oblast. Dokler in kakor ona hoce. Enostavno ni bliznice. Nastavljen cas se lahko le podaljsuje. Pred iztekom ni odklepanja. Elektro soki hudi, ko ne pricakujes te lahko gospodarica strese, kadar si zazeli. Noro. Sedaj vem kolikokrat se spomni name. Nora stvar res, vsak bi jo moral imeti.

Je kdo kje ki je zaklenjen for life?

For Life ni nikakor možno, niti zdravo….. moj mož jo nosi že 10 let redno, kar pomeni da je 10 dni zaklenjen, potem je 3 dni prost in spet 10 dni zaklenjen…….to je redno nošenje……traja že od leta 2013. Menjala sem mu že 5 kletk, vsaka je malo manjša……

Kakšno kletko ima sedaj zadnjo?

happy go super small male shastity

Ta je aktualna

Odgovor na objavo uporabnika
Štajerska1972, 18.02.2024 ob 09:08

For Life ni nikakor možno, niti zdravo….. moj mož jo nosi že 10 let redno, kar pomeni da je 10 dni zaklenjen, potem je 3 dni prost in spet 10 dni zaklenjen…….to je redno nošenje……traja že od leta 2013. Menjala sem mu že 5 kletk, vsaka je malo manjša……

Ali se mu po desetih letih še dvigne?

Nič omembe vrednega več ne spravi skupaj.

Odgovor na objavo uporabnika
Štajerska1972, 19.02.2024 ob 06:10

Nič omembe vrednega več ne spravi skupaj.

Al se mu je kaj zmanjšal glede na leta kletke?

Že prej ni imel velikega, zato sem se nekak za kletko odločila, sedaj pa je še kar precej manjši, seveda jaa

Odgovor na objavo uporabnika
Štajerska1972, 19.02.2024 ob 15:52

Že prej ni imel velikega, zato sem se nekak za kletko odločila, sedaj pa je še kar precej manjši, seveda jaa

Kolk pogosto doživiš orgazem, ko  imaš drugačno živlenje?

Z možem ga ne doživim, drgač pa odvisno kako pogosto ima ta mladi čas 😊

Odgovor na objavo uporabnika
Štajerska1972, 20.02.2024 ob 07:00

Z možem ga ne doživim, drgač pa odvisno kako pogosto ima ta mladi čas 😊

Kdaj si nazadnje?

petek po službi 🙂

Kako zaceti cuckold? Imam zeljo da me zena zaklene potem pa se grema cuckold. Sma se ze menla sam je ona zadrzana.

Pazi pri cuckoldu. Ce ti je res kul da gledas partnerko kako seksa z drugimi. Eno so fantazije, drugo kaj potegne za sabo. Lahko da se zaljubi v drugega… poti nazaj ni ko je enkratzenska svobodna glede izbire partnerja za seks. Lahko jo zasvoji… bodi previden.

probita rajsi tako da ti ga zaklene, pa naj ti samo napise da razmislja o seksu z drugimi, mogoce sodelavcem, neznancem… naj bo s prva le igra prek telefona. Napisi ji kje si ko bos vedel da je kak moski okrog nje, mogoce v sluzbi, na kavi s prijateljico in jo vprasi ce je kak simpaticen tipcek, ali pa a si res s kolegico na kavi? Naj ti poslje sliko s katere se ne da razbrati kdo je z njo, samo sliko kave recimo… tako bos resnicno v dvomih s  kom je, pa se napeljal bos debato na cuckold.

vendar previdno, to je igra z ognjem,

 

rajsi naj ti da kako nalogo cez dan ko si zaklenjen pa jo moras izpolnit, ce ne naj te kaznuje.

ti pa rajsi zaklenjen poglej kak cuckold video in tako ohrani vezo.

– Če ima katera zaklenjenega in potrebuje nekoga za jahat.

– Izkušen, v zgodnjih 40tih,  prilagodljiv glede na želje in potrebe, 180cm/18cm, atletske postave in vzdržljiv

– Diskretno

– kontakt [email protected]

Jaz.

Pošlji kontakt na mail

Če kateri zaklenjen par išče “okrepitev” se naj javi

[email protected]

Pozdravljena Miss K.

Mogoce bi vas zanimal kasen mlad suzenj ki bi rad da ga zaklenete za neki casa?

 

Lp. Slave

Pozdravljeni.

 

Prosil bi za pomoč. Bivša mi ga je zaklenila cca pol leta nazaj. Sedaj ima še vedno ključ od kletke (vsaj upam). Kletka je holy trainer v5 small (brez vidne ključavnice).

 

Kako bi lahko vdrl oz jo odklenil brez ključa?

Najbrz je to naredila z namenom.

Najbrz jo lahko polomis ali razzagas ampak potem je neuporabna.. odvisno kaj hoces, malo iznajdlivosti..

Ali pa najdes/naredis tak kljuc. Spomnin se, da so imeli stari racunalniki podobne kljucavnice in bi lahko kaj pasalo ce ga kje najdes..

Hahaha pravilno je naredila! Kar tako nj ostane

New Report

Close