Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek KLIC IZ 071700170

KLIC IZ 071700170

pozdravljeni, ze 2x sem prejela klic iz 071700170, enkrat od tega sem se javila pa je zacelo piskati kot da klicem nekoga, potem pa prekinilo. Ko sem poskusila poklicati nazaj pa samo neha klicati. Zanima me ce kdo pozna telefonsko

Meni se je zgodilo včeraj 2x enako.

Številka je od telemaha.

 

lp

tudi jaz sem danes dobil klic iz enake številke vem samo to da ni od telemacha.

nisem klica vrnil ker številke ne poznam.lp.

Jaz sem tudi učeraj in danes prejela klic, vendar se nisem javla ker stevilke ne poznam

Prejšnji teden, 3x, 064/190 pa še nekaj. Kličem nazaj, tudi je nekaj piskalo, skratka, ni bilo zveze. Sem dala na block.

in zakaj babe opalene kličete nazaj? Mene pa ne pokličeš.

Jaz sem tud dobila dons. 😂

jaz sem tudi dobila zvečer 😀

Tudi mene so danes klicali iz te številke, ko dvigneš pa kot da preklopi in v bistvu ti kličeš nekoga. Na drugi strani pa je dvignila neka punca, ki ji je verjetno pokazalo mojo številko ali to njihovo. Wtf!?

Mene je tudi klicala ta številka okoli pol leta nazaj. Ko sem se javil ni bilo odziva. Številko sem takrat blokiral, vendar se je spet pojavila čez nekaj časa. Bwo.

Ne vem, a sem jaz paranoik ali ste vi preveč zaupljivi, ampak jaz se na neznane številke preprosto ne javljam, sploh pa ne na kakšne iz tujine. Kdaj zavrnem klic z sms-em ‘Zaseden sem, pošlji sporočilo.’ oz. se sploh ne javim na razne čudne 071, 030, +398 itd. številke.

To je Telemach. Mene so klicali. Prodajajo nov EON.

New Report

Close