Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek KO …..

KO …..

—————-
……….ugasnejo praznične luči, ko te pogrešam, ko te ljubim,… Ko na svetu ni stvari, ko na svetu ni ljudi, ko sva samo jaz in ti, in topel stisk dlani.

—————–

To je današnja lepa misel na vstopni strani med.over.neta in meni tako presneto pisana na kožo. Povejte mi, kaj se mi dogaja? Je to res pomlad? Je to res prebujanje nečesa, kar je pustilo v sebi kal?

Lepo je živeti, lepo je dihati, lepo je ……… ljubiti, lepo je ljubljen biti, lepo je nekomu nekaj lepega povedati, lepo je lepo besedo prejeti ………

Hvala vsem za dvig moje morale, prijatelji!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ko te preberem,mi je prijetno!

Ko te tukaj vidim, mi je zelo prijetno.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Pomlad je lepa in pisana . In mi smo jo vsi veseli !

…….. nasmeh na ustnah mi lebdi,
……… so okrog mene dobre volje vsi,
ne vem zakaj,
a to ni vprašanje zdaj!

Naj dobra volja bode tu,
naj le še danes hodim kot v snu ….
saj le prehitro pride tisti dan,
ko človek spet je ves poklapan !

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

:)))))))))))
ne mislit na slabo voljo , katera res zna priti . Kaj pa če le je ne bo ?
yupi , juhej !

Pol se bom “slikala” naprej! Jupi juhej!
Ej, zajček moj mili, kako se mi pri duši milo
stori, ko te preberem! Ti si moje zlato dekle,
ti si nekaj posebnega, ti si to, kar ni nihče
drug, ti si …. preprosto – naš mili zajček!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Na , Mariči , pa sem spet čisto ganjena !

Na , pa vas je res pomlad pohopsala ?

Še takole na večer vam ne da gmaha , ko
je vendar še malo zimsko hladno .

Trobentice gozdne lepe pridne pa use , lahko noč !

Leeeeeeeeepe sanje o … hehe , že spet pomladi …

New Report

Close