Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ko grem v eurospin se počutim nelagodno …

ko grem v eurospin se počutim nelagodno …

Strinjam se s tabo. Tudi jaz ne grem v Tuš, principialno. Ni je akcije, ki bi me prepričala! V bistvu sploh nikoli ne pogledam njihove ponudbe. Tudi Mercatorja ne maram preveč, ampak včasih vendarle grem. Kupujem v glavnem v Hoferju, Sparu, včasih Leclercu in redko Mercatorju…

Ma, ne bluzit, no. Dost je teh fehtov za klike.
Pa kaj ste podivjal s temi butastimi?

Redno hodim v to štacuno, všeč mi je, če je blizu. Ima artikle, ki se drugje ne dobijo.
Dol mi visi, kdo tja hodi in kdo ne upa. Ne gledam folka, temveč kupujem.
Ti si pa eno bolj primerno temo izmisli, če misliš klike fehtat, že tko tale forum šteka, da je joj.
Prej star rataš in v mečkatorju na vrsto prideš, preden se tu kakšna tema odpre.

Hodim v Eurspin.Sem pa nekega dne naletela na čuden prizor.3 vozički,polni testenin,mleka,kečapa,smetane,mleka.Kdo je to kupil?Lastnik nekega lokala.No zdaj potem veste kaj jeste v lokalih,ker ste toliko proti Eurospinu(nekateri).Znana picerija in špegaterija.

Hodim tudi v Eurospin po določene izdelke in ni me sram.

jaz pa v Hoferju.
lastnika “boljše” picerije z Viča, s skoraj polnim vozičkom pizza šunke v akciji, s kratkim rokom uporabnosti.
na policah ni ostal niti en zavitek, za take, ki kupujemo v Hoferju, ker smo menda reveži:-(

Uboga avtorica, ki ima tako vzvišeno sestro!

Ravnokar se vračam iz Eurospina s ponosno dvignjeno glavo. Kupila sem mleko po 35 centov, pa moko po 35€, pa jajca 10 kom po 89 centov…. in kar nekaj prihranila. Kdor zna pač zna :-PP

mene bi bilo bolj sram snobovstva, ki ga tvoja sestra in ti nosita v sebi. Pa bedaštva tudi. Če je poceni, še ni zanič, če je drago pa še ni dobro.

Kaj za vraga je narobe z Eurospinom? Nekatere stvari imajo naravnost odlične.

Sicer je tole verjetno parodija na samooklicane snobe z IQ-jem sobne temperature, ampak naj ti bo.

Meni se pa to ne ljubi, zato nikoli nisem razumela tistih, ki hodijo v Eurospin (ali kamorkoli pač že, ampak v tej temi se o ES pogovarjamo) po tri stvari. Za tistih par centov prihranka čisto preveč porabljenega časa, za moj okus.

Če nekdo tam celotno fasengo nabavlja, pa o tem nimam čisto nobenega mnenja, mi je vseeno in se mi to ne zdi niti pozitivno, niti negativno. Štacuna pač.

Sem samo 1x, ker sem kar nekaj prekolesarila in bila zelo žejna, pa je bila to najbližja trgovina. Meni se ni dopadlo. Ko sem bila not, je bila gužva, tako da smo stali v dolgi vrsti in še občutek sem imela, da nisem v Sloveniji, ampak nekje na Balkanu.

Mislim, da je problem Eurospina tudi njegov videz. Obrni, kot hočeš, štacuna zgleda kot socialna razdeljevalnica hrane. Mogoče v Sloveniji to prej registriramo, ker isti dizajn imajo tudi v Nemčiji in drugod … ali pa je to pač odvisno od estetskega čuta posameznika. Meni tudi Lidl v Nemčiji zgleda strašno revno. Ne vem, arhitektura prostora je čudna. Mogoče slab vtis daje podolgovata postavitev polic v ravnih vrstah. Jaz se zato nelagodno počutim v Hofru, Lidlu in Eurospinu (opomba: samo enkrat sem se, sem šla za foro pogledat, kakšna trgovina je to, kupila pa sem samo alu folijo, haha! Res, s palico se ne bi hotela dotaknit tiste robe tam).
Glede privarčevanja pa: namesto da kupiš 3 škart robe po 25 centov, kupi eno dobro za 80 centov. Ne boš se prenažiral in zdravo boš živel.

Jaz imam pa velik denarja….pa grem rada v spin…..sram vas je lastne sence 🙂

Sem en dal slišala, ko je nekdo rekel: Ko smo slovenceljni hodili v Lidl v Italijo, so še dolgo potem s ponosom nosili po ulicah isti Lidlovo plastično vrečko, da se je ja videlo, kam hodi kupovat. Zdaj, ko imamo te štacune v slo, je te iste ljudi sram, kje kupujejo.

Res je to tako, tudi z drugimi diskonti.

Drugače pa, v tem ES imajo veliko slovenskih izdelkov, vesela sem, ker imajo vedno iste stvari na istem mestu in vem kje kaj vzeti, brez da bi izgubljala ure in ure. Ne menjajo kar naprej cen in nimajo takih in drugačnih raznolikih popustov, ki jih niti ne razumeš (npr v Mercatorju ne veš, kakšna cena velja). Nikoli še ni bilo na polici npr wc papir zložen tako, da je cena spodaj spadala npr. k drugemu papirju in te lepo nategnejo, to delajo namreč v Merc., misliš da kupuješ papir v akciji, na koncu je ravno tisti najdražji.
Skratka tam so cene konstantne, nobenih blesavih popustov vsake tri dni drgač….. Popust se ve, za nekaj izdelkov iz kataloga, dobro označenih v trgovini, velja od četrtka do srede. Pika.

No ja, še to, živim v manjšem kraju, in v ES redno srečujemo folk, ki ima kar precej pod palcem…

In potem, ko to super stvar za 80 centov s dvignjeno glavo in nasmeškom na ustnicah prineseš domov, jo poješ, dobiš prebavne motnje in salmonelo. Haha.
Res ste ene napihnjene da se boste razpočile.
V Eurospinu imajo kar veliko stvari boljše kvalitete kot v vaših Merkatorjih.
Ena od njih so zagotovo italjanske testenine.

potpiz![/quote]
X (ne znam pisat sem anafnabet)

Če bi bila hrana zanič,je nebi prodajali.Eni res nimate vse pošlihtano v glavi.Pri nas doma imamo zelo dobre dohodke,pa me ni sram,da velikokrat zahajam v Avrospina.Zakaj že?Pri nas se ni še noben zastrupil,niti obiski ne.

A to sir kar malo šetajo iz štacune v štacuno?


Razpoči se tisti, ki se prenažira. Prenažira pa se tisti, ki kupuje več samo zato, ker je poceni.
Kaj pa, če Evrospin ni v razmerju do denarnice, ampak do inteligence?

Ko že omenjate kruh, v Evrospinu je ves kruh neka instant zadeva, ki jo prodajalke dajo v peč zjutraj. To ni taprav kruh. Ne rečem, da je po drugih štacunah veliko boljše, oz. bolje povedano, ne vem, ker nikogar ne poznam, ki dela npr. v Šparu ali Mercatorju. Raje grem po ta pravi kruh v pekarno, še najbolje v Osmico na Gornjem trgu.

Mene bi bilo sram, če bi imela toliko pravopisnih napak, pa nisem snob.
Tudi sama zaidem v evrospin ,kupujem vse kar mi paše. Redno srečujem
tam lokalne gostilničarje pri nabavi. Veliko izdelkov je slovenskih, kar za
slavni mečkator z navitimi hrvaškimi cenami in izdelki ne morem reči.
Zato ,pa snobi kot je avtorica raje zahajajo v mečkator in preplačujejo
hrvaškoi balast.

Ne morem verjeti. Da bi se ob obisku Eurospina počutil kdo nelagodno?! A ko pa vidiš Mercedese, Audije parkirane pred Hoferjem in Lidlom je pa ok?!

Eurospin je diskontni trgovec tako kot so Hofer in Lidl. In kaj naj bi bilo drugače? Razlika je samo v tem, da je pač italjanski trgovec in ima več italjanskih izdelkov (nekateri so res dobri in kvalitetni), pa ne ponujajo veliko izdelkov znanih znamk. Mi naredimo 1 fasungo pri njih na mesec. Testenine, siri, kruh, žitarice, tune, piškoti in nekateri SLO izdelki so dobri, medtem ko sem bil razočaran nad solato, pozameznim pakiranim svežim mesom, paštetami. Moti me tudi slaba tedenska ponudba neprehrambenih izdelkov, pač bolj kot ne šoder. Celo brisalci, kupljeni pri njih ne škripajo, je pa res da verjetno nebodo dolgo zdržali.

Za mene je Lidl kar konkretno najslabši glede ponudbe, miljavžent tistih poljskih izdelkov, ki se ji komaj reče hrana: kisli sadni jogurti, čips kot da bi bil 14 dni namakan v starem olju, nekateri piškoti so okusni samo na pogled, da ne govorim o nagravžnem okusu freeway cole in oranžade. Pa skoraj nikjer ne piše, kdo je proizvajalec, samo država izvora (Eurospin ima praktično na vseh izdelkih naveden naslov proizvajalca!)

Ne razumem te kako sploh lahko zaviješ v Evrospin. Meni se to ne more zgoditi ker se niti nočem voziti mimo takih trgovin, kaj šele da bi odprla njihova vrata. Fuj in fej!!!!!!
Meni dvakrat na teden dostavljajo hrano iz Londona, vsa z certifikatom, nekaj celo od Charlesa, to je menda bio, pa saj ni pomembno, važno je da je od tam in iz trgovskih butikov, ki so oh in sploh. Če želiš ti pošljem trotl številko da se povežeš z njimi.

Sploh ne vem zakaj bi bilo sramota nakupovat v katerokoli trgovini. V okolici imam Mercator (200m), Hofer (1,5km) ter Spar (1,7km) in kupujem kjer in kar mi ustreza.
Vsega ne kupim le v eni, največ pa kupujem v Sparu in v Hoferju.

Sem upokojenka, pokojnina je mizerna, zato veliko
kupujem v spinu, pa še živim.

Ma, si ena kokoška. jaz nimam težav z denarjem, res ne, ni mi treba pri prehrambenih artiklih gledat na vsak evro, pa z veseljem grem v Eurospin, ker mi je “italijaski stil ” trgovine pri srcu in blizu – kadar se mi ne da mesečno ravno v Italijo po nakupih tudi fasunge.

Eurospin je čisto OK. Stranke smp tam oK. Mene po videnem in doživetem bolj Lidl sponiminja na tiste kupce, ki kupujejo čimbolj poceni za polno vsebino vozička, Ne Eurospin, zagotovo. Čeprav sta oba diskontarja.

New Report

Close