Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Ko ližete češpljo poližete tudi klamidijo kandido in zajedalce

Ko ližete češpljo poližete tudi klamidijo kandido in zajedalce

vsaj 60 procent žensk ima kandido ali klamidijo ali vse skupaj, potem so tu še tista pbs al kaj ki povzroča raka, pa zajedalci taki in drugačeni, pa beli tokovi, ki so v velini znak teh bolezni in gljivic, pfuj in pfej, in ko to ližete dobite vse to v sebe in ste potem tudi sami okuženi. saj slika pri moških je podobna. zato ne seksam več že dolgo, 90 procentna možnost je, da ima ženska vsaj eno od teh zadev. se mi že želodec obrača. kje boš danes dobil povsem zdravo, kot sem jaz. john travlta je v unem filmu k sta si z nikolasom cageom obraz zamenjala dejal, danes moraš žensko najprej vreči v lonec in prekuhati šele potem lahko spiš z njo.

Odgovor na objavo uporabnika
ližete gliste, 15.03.2023 ob 14:30

vsaj 60 procent žensk ima kandido ali klamidijo ali vse skupaj, potem so tu še tista pbs al kaj ki povzroča raka, pa zajedalci taki in drugačeni, pa beli tokovi, ki so v velini znak teh bolezni in gljivic, pfuj in pfej, in ko to ližete dobite vse to v sebe in ste potem tudi sami okuženi. saj slika pri moških je podobna. zato ne seksam več že dolgo, 90 procentna možnost je, da ima ženska vsaj eno od teh zadev. se mi že želodec obrača. kje boš danes dobil povsem zdravo, kot sem jaz. john travlta je v unem filmu k sta si z nikolasom cageom obraz zamenjala dejal, danes moraš žensko najprej vreči v lonec in prekuhati šele potem lahko spiš z njo.

Po vagini lezejo črvi, moški pa to ližejo

Sem ženska, pa bo kar držalo. Ni me sram napisat, da je vse možno. Te stvari spodaj je treba redno pregledovat in prat, tudi pri moških. Higiena je zelo pomembna, ni pa nujno se odreči seksu zaradi tega. Redno se moramo vsi umivat. Tudi sama ne prakticiram, kar je avtor napisal. Hvala za opozorilo.

P.S.

Nobenih črvov ni.

 

Za zelo vlažna območja je jasno, da so pogoji za rast gliv, bakterij, plesni in ostale nesnage odlični, tudi kakšen polž lahko prileze in češple

Odgovor na objavo uporabnika
to je res, 15.03.2023 ob 14:51

Za zelo vlažna območja je jasno, da so pogoji za rast gliv, bakterij, plesni in ostale nesnage odlični, tudi kakšen polž lahko prileze in češple

Kaj pa iz moške riti, tudi kaj prileze ali samo izteče ? Kakšen drek ali driska.

Važno da pustite, da vas pes liže po ksihtu, se prej pa sebe po riti, polni zajedalcev.  😎

Lizem jo kot bi bila lizika

bolno. spet en, ki je preskočil osnove spolnosti, ker še izrazov ne pozna.

Jaz dam črva not, pa potem vsakokrat tudi ven. 🙂

Un Mariborski ravnatelj Drago Kamenik je to prakticiral v Zbornici. Posnel ga je konkurent…..

 

 

Jp…in to prenašajo deci s skoki čez plot z raznimi radodajkami…

Fuj in fej…

Nekater tako hitro preskakuje, da izgleda kot da se dva deca zalizujeta…

 

Pacient.

Ne podpiram njegovih dejanj, ampak zaradi medijev je storil samomor.

Posnel ga je dijak. Ni pa znano kakšno karmo si je nakopal še vedno anonimni dijak.

Glede higiene: ženski spolni organ je nekoliko bolj kompliciran, zato vzdrževanje higiene zahteva od žensk več časa kot od moških. Se pa spomnim, ko sem delal v velikem kolektivu kjer imajo vsi najmanj UNI diplomo, da je snažilka večkrat opozarjala na obupno stanje ženskega WC-ja.

Priporočam, da se partnerja pred vsakim sexom pošteno stuširata. S tem pa tudi uničita vso spontanost in čare tega dejanja. Ampak ka je bolje? Z umazano ne bi mogel nikoli, tudi če je Mila Jovović.

meni so že pred letom še več diagnosticvirali klamidijo in tega hudiča se ne rešim. mi pa nič ne smrdi in seveda mojemu nisem nič povedala. jo veselo liže še naprej.

moja češpljica smrdi po gnilih ribah

V bistvu je največ umazanije v človekovih ustih, tako da dvakrat premisli, preden se začneš poljubljat. Usta so najbolj umazan del človeškega telesa.

Ja hvala, če še češplje ne smem lizat, se pa lahk direkt ubijem ,ker življenje nima smisla in veselja. Zabetoniraj se v nek bunker pa se dezinficiraj na vsake pol ure z alkotom, mogoče te potem ne bo nikdar pobralo, meni veselja ne boš vzelo. Pa sem kar precej mahnjen na higieno, ampak kar je preveč je pa preveč, piččkam se pa ne bom odrekel.

Odgovor na objavo uporabnika
ja hvala, 15.03.2023 ob 19:18

Ja hvala, če še češplje ne smem lizat, se pa lahk direkt ubijem ,ker življenje nima smisla in veselja. Zabetoniraj se v nek bunker pa se dezinficiraj na vsake pol ure z alkotom, mogoče te potem ne bo nikdar pobralo, meni veselja ne boš vzelo. Pa sem kar precej mahnjen na higieno, ampak kar je preveč je pa preveč, piččkam se pa ne bom odrekel.

ubogo dete, če ti seks pa češplja pomeni njaveč na svetu, zame si totalni luzer in propalica. ne pišem kot žalitev ampak kot dejstvo. to da ti je edina sreča v lifu ta da ližeš pi.ko, ej si pa na totalnem dnu. začni kaj delat najdi si kak hobi, lizanje pi.ke je samo gonja, ki ti jo je dala mati narava, haska pa od tega ni nobenega. patetičen si do amena. primi lopato v roke ali pojdi kam na kakšno kmetijo kaj delat da boš našel smisel življenja, ki ni lizanje pi.ke.

 

Odgovor na objavo uporabnika
si pa zguba, 18.03.2023 ob 19:41

ubogo dete, če ti seks pa češplja pomeni njaveč na svetu, zame si totalni luzer in propalica. ne pišem kot žalitev ampak kot dejstvo. to da ti je edina sreča v lifu ta da ližeš pi.ko, ej si pa na totalnem dnu. začni kaj delat najdi si kak hobi, lizanje pi.ke je samo gonja, ki ti jo je dala mati narava, haska pa od tega ni nobenega. patetičen si do amena. primi lopato v roke ali pojdi kam na kakšno kmetijo kaj delat da boš našel smisel življenja, ki ni lizanje pi.ke.

 

Pa Kdo ti je kriv če ti je kurac in štil od lopate všeč

Že zdavnaj mi je bilo jasno, zakaj zobarji nosijo maske in rokavice. Še prepoceni so.

Več kot 35 polizanih, pa nikoli nisem imel problemov, očitno avtor-ica, ali kdor koli že, kot večina tu zastavljenih tem samo provokacija in brezvezne teme, mislim, da večino provokativnih vprašanj piše ena  ali morda par oseb, ki se močno trudijo spolnost prikazati kot nekaj grdega, umazanega, pa so ravno oni takšni, jaz bom še vedno rad polizal kakšno dišečo in mokro, za druge mi pa ni mar, ampak vseeno sem moral nekaj napisati, ni ga čez dober liz mucke, naj je obrita, malo ali veliko poraščena, važno, da lepo diši, pa lep dan vsem

New Report

Close