Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Ko prvič zagledate penis pri novem

Ko prvič zagledate penis pri novem

Pa saj penis ni za gledat, ampak za takojšnjo uporabo.Mnjav…

Vic dneva… ;)))))

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Jaz pri punci vedno pogledam, če ima lepo oblikovane sramne ustnice in če je pobrita. Ker če ni, odpade takoj. ;))

U madona, a če punca nima vse, kot je treba, ti kar takoj odpade? A pol si zdaj brez ali kako?

A lezbijke ste tako zbirčne, da mora biti otroškega videza, da vam je ok?

Hjaa, premaga premaga, če niso prevelike!

A lezbijke ste tako zbirčne, da mora biti otroškega videza, da vam je ok?
[/quote]
Ja, res je. Vse mora biti brezhibno. Moja draga je stara 70 let, pa ima med nogami boljše stanje kot ena pri 25.

Če človek preveč premišljuje mu lahko škodi ;). Ekstremi nikoli niso optimalni, zelo verjetno pa ne spadaš v to skupino posameznikov 😉

Mogoče ga je bolje prej probati pri delu in se rešiš problema tega vprašanja.

Pri meni je bilo isto, pustil sem bogato zdravnico, ki je imela obupno široko. Ko se je slekla sem se tako ustrašil odprtine, da mi je morala dati apaurin. Tudi v naslednjih tednih spolnost med nama ni stekla. Doživljal sem napade panike in kričal v spanju. Po prekinitvi razmerja se je stanje že v treh letih izboljšalo. Tako sem nazadnje pristal pri snažilki, ki ima slabo plačo, a lepo ozko in še vse imamo venomer počiščeno, ker je profesionalka.

Pri meni je bilo isto, pustil sem bogato zdravnico, ki je imela obupno široko. Ko se je slekla sem se tako ustrašil odprtine, da mi je morala dati apaurin. Tudi v naslednjih tednih spolnost med nama ni stekla. Doživljal sem napade panike in kričal v spanju. Po prekinitvi razmerja se je stanje že v treh letih izboljšalo. Tako sem nazadnje pristal pri snažilki, ki ima slabo plačo, a lepo ozko in še vse imamo venomer počiščeno, ker je profesionalka.
[/quote]

;D

Pri meni je bilo isto, pustil sem bogato zdravnico, ki je imela obupno široko. Ko se je slekla sem se tako ustrašil odprtine, da mi je morala dati apaurin. Tudi v naslednjih tednih spolnost med nama ni stekla. Doživljal sem napade panike in kričal v spanju. Po prekinitvi razmerja se je stanje že v treh letih izboljšalo. Tako sem nazadnje pristal pri snažilki, ki ima slabo plačo, a lepo ozko in še vse imamo venomer počiščeno, ker je profesionalka.
[/quote]

Vidiš, če bi naredil izpit za jamarja, bi še vedno lahko ostal pri bogati zdravnici. ;)))

No, potem sploh ne bi prišel do nobene ženske, če bi res imel konjskega.

Velikost krajnske klobase je univerzalna, tudi pri ženskah.
[img]https://dohliadac.sk/img/products/2627_a_laborecka.jpg[/img]

pravzaprav zanimiva temica ☺
še nobena mi ga ni komentirala ne osebno ne preko sms, maila, na kakšnem forumu ….
je pa vsaka prišla po repete v reali … večkrat ☺

P…. superfantastično deluje.

Pri prvem…sem si mislila kako bo to zadevo spravil vame…pa je šlo in to ZEEELOOO DOOOBROO, pri vseh ostalih 2 sem bila razočarana, ker…ni bilo debeline, prave trdote. No mož ima pa ima skoraj primerljivega s prvim…

.0 Nadvse lepo Vas prosim vsaj za malo spodobnosti… androidke in androidi

drug drugega programiramo

.0
:))))))))))))))))))))))))

.0
:))))))))))))))))))))))))
[/quote]
.0
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

seveda ga primerjam z vsemi prejsnjimi od prej. vendar sploh ni vazna velikost, no razen ce je res mini smoki, vazna je kemija in kako se s partnerejm ujamemva.
so si pa vsi podobni 🙂

Res si patetik z enimi in istimi forami. Gravžast str dec!!!!

Jaz sem si vedno želel vsaj takega, kot ga ima osel. No saj če malo bolje pomislim …
[/quote]

Vsaj osel si, ce ze nimas takega? 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Res si patetik z enimi in istimi forami. Gravžast str dec!!!!
[/quote]
so pa fore moje, avtorske … ti pa dlje od lizanja mojih amrnkov še nisi prilezlo ☺

New Report

Close