Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Ko prvič zagledate penis pri novem

Ko prvič zagledate penis pri novem

Res si patetik z enimi in istimi forami. Gravžast str dec!!!!
[/quote]
so pa fore moje, avtorske … ti pa dlje od lizanja mojih amrnkov še nisi prilezlo ☺
[/quote]
a olagumije tud dobiš na državno pomoč kot električni avto?

Res je to ovira. Bivsa me je ravno zaradi tega pustila :((

Me je nasmejala tista s smokijem in spomnila na enega fanta. Simpaticen, luskan, vzgojen, z dobro financno konstrukcijo. Se ko sva se spoznavala me je spraseval o tem kaksen penis mi je vsec. Jaz sem povedala da si zelim normalnega. Ne predolg ne tanek, ne majhen.pojma nisem imela. Potem mi je naravnost povedal da ima majcenega. Seveda je zelel…obup, vam povem…za zjokat. Sem posteno povedala da sva lahko prijatelja…saj je jasno ane kaj to pomeni. Tk da, velikost je pomembna. Razen tam ko prevlada denar. Taki si potem nabavljajo vse sorte iz stacun s temi igracami. Sej mogoce tudi placujejo za sex. Kaj vem.

Jih zbiram, vsak je nekaj posebnega, nobenega ne malikujem in nobenega zaničujem, eni boljši in eni manj, ampak sem pač ženska, meni so vsi všeč:-)

Res je to ovira. Bivsa me je ravno zaradi tega pustila :((
[/quote]

Če te je zapustila, te je zato, ker ga nisi znal uporabljati za njo, ampak zase. Ker tudi prevelik ni problem, razen, če je sočasno prevelik tudi ego.

A ste opazile kdaj razliko v trdoti?

Res je to ovira. Bivsa me je ravno zaradi tega pustila :((
[/quote]

Če te je zapustila, te je zato, ker ga nisi znal uporabljati za njo, ampak zase. Ker tudi prevelik ni problem, razen, če je sočasno prevelik tudi ego.
[/quote]

nisi znal…če je bla ona zgoraj in se je sama nasajala…kaj imaš za znat :))
sej not je šel…ma je ful jamrala da jo boli…kaj naj….vlažna je bla da je teklo iz nje

Res je to ovira. Bivsa me je ravno zaradi tega pustila :((
[/quote]

.0
:))

Večina nas punc/žensk ni preveč navdušena nad (pre)velikim penisi, med seksom je treba kar naprej paziti, da ne gre predaleč, ker potem boli in po seksu namesto sladke utrujenosti pa topa bolečina. Ne res ni fino. Zlata sredina med 15cm in 18cm je optimalna in če fant/moški to še zna uporabljat kot je treba je recept za zadovoljstvo obeh na dlani.

Še dobro, da ga imam samo 17.

Še dobro, da ga imam samo 17.
[/quote]

👌

Še dobro, da ga imam samo 17.
[/quote]

👌
[/quote]

14

Še dobro, da ga imam samo 17.
[/quote]

.0
🙂
[/quote]

sej če bi kera probala je na razpolago….
ma dolg ni tolk …bl je debelina problem…sicer meni se zdi cist OK 🙂

A pa si si ga vsaj ogledala v otrdelem stanju ali si mu kar verjela na besedo, da ima malega? 😛 Mogoče je pa imel orjaka in se te je hotel znebiti pa se je zlagal, da je ‘na minimalcu’

.0
🙂
[/quote]

sej če bi kera probala je na razpolago….
ma dolg ni tolk …bl je debelina problem…sicer meni se zdi cist OK 🙂
[/quote]

OK 🙂 100 procentno je vse cist OK 🙂

Zavežem mašnico.

sej če bi kera probala je na razpolago….
ma dolg ni tolk …bl je debelina problem…sicer meni se zdi cist OK 🙂
[/quote]

OK 🙂 100 procentno je vse cist OK 🙂
[/quote]

kako ves sj ga nis se vidla:)


Medve pa znava imeti isto prijateljico 🙂

*** lupus pilum mutat, non mentem *** ** malus omnia in malum verit **

Ah, mozakarcek ne jokcaj no. Se en z majhnim??
Ko sva prisla tako dalec si je mocno zelel sex. Pred obraz mi je pomolil en trdo kuhan makaron da naj ga vtaknem v usta. Videl je moje zacudenje a nisem nic komentirala. Oddelala sva svoje, on mene z jezikom in s prsti, jaz njega z usti. Bil je lepo trd a manjsi od mojega mezinca in enako tanek. Fant se je trudil bilo mi ga je zal a nisem jaz kriva da ima taksnega. Jaz pa hocem vec in to zdaj imam.


Medve pa znava imeti isto prijateljico 🙂
[/quote]

Mislim, da jo tudi jaz poznam… A ni to tista Angelca, ki spolh ni hotla it rodit, ko so na ultrazvoku ugotovili, da bo zelo velik fantek?

Res je to ovira. Bivsa me je ravno zaradi tega pustila :((
[/quote]

Če te je zapustila, te je zato, ker ga nisi znal uporabljati za njo, ampak zase. Ker tudi prevelik ni problem, razen, če je sočasno prevelik tudi ego.
[/quote]

Tole pa sploh ni res! Sem imela partnerja z debelim in dolgim, bila sem z njim nekaj časa v vezi, po vsakem odnosu me je še nekaj časa bolelo in peklo. Sem vztrajala z njim nekaj časa, misleč, da sem bom navadila, pa so bile vedno bolečine. Z manjšim nimam problemov. Sem pa res ozka spodaj.


Medve pa znava imeti isto prijateljico 🙂
[/quote]

Mogoče pa res:-) Ali pa to ni tako redek pojav.

Normalnost je redka…

Se še dobro spominjam, kaj mi je rekla npr. Andreja A., ko me je slekla:

Oooooo, na tega si pa ponosen…..

Po maratonskem seksu pa: Če bi naju zalotila moja mami, bi vzkliknila – daj še mene malo …..

(Bila je še v materini oskrbi, edinka mame ločenke….).

:)))))))))))))))))

Vesel oče


Ne vem, saj bi rekla da pretiravaš, pa se mi je enkrat res zgodilo da je tip imel ekstremno malega. Drugač pa bi se lahko mal zanislile, da sploh lahko neko statistiko delamo. Na kako velikem vzorcu pa jo, da sploh lahk receš?

New Report

Close