Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ko se na telefon od nekoga oglasa partner

Ko se na telefon od nekoga oglasa partner

A vsi, ki imate skupne telefone in se javljate vsepovprek in imate vse skupno, …

Imate lastne spodnje gate ali skupne?

Hm. A številke mobilnih telefonov so vse pisane na mamo (navadno so control friki ženske)?
A v nabiralnike od elektronske pošte tudi hodite gledat vsem družinskim članom?

Ne vem, če razumete pojem osebnega telefona – ket se kluci shranjujejo, lahko na neodgovorjene klice in sporočila odgovorite, ko imate čas alu se vam zljubi oz. Sploh ne.

Moj mobi je pogosto izklopljen ali nastavljen na vibro in klice preverim zvečer.
Nisem suženj 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} dosegljivosti.
Moža pa moje aktivnosti na njem ne zanimajo – in enako velja za obratno.

Nikoli se ne oglasim na druge telefone. Ce slisim, da telefon komu zvoni in ga ni zraven, vzamem telefon in mu ga odnesem… oglasila bi se edino v primeru, da mi lastnik telefona sam rece, da sesemedtem naj oglasim, medtem ko mu nosim zvonec telefon.

Veš, kdor najprej pomisli na kurbarijo, se mu očitno ta mota po glavi in pri vsem ima verjetno tudi sam maslo na glavi…

Kaj pa, če se oglasi mož od znanke in mu rečem: živjo Ati, mi daš Jožico? Ker ne vem, kako je možu ime, o njem govori “naš ati”.
Kaj, pa, če ni mož, ampak ljubimec? Kako naj vem, kdo se je oglasil, če se ne predstavi, a jaz pričakujem Jožico, ker jo kličem na njen self-phone, na njeno lastno telefonsko številko!
[/quote]
A je tezko rect samo “zdravo, daj mi Jozico”?
Saj ni treba cele pesnitve povedat, pa stevilke cevljev in ce je pes danes v redu odvajal. To prihranis za Jozico, ko ji bo kdorkoli ze podal telefon.

Ne bos verjela, ampak marsikdo, predvsem statejsi, imajo mobilni telefon se danes skupni. In dobis pac dedka ali pa babico, kdor ga je pac prej slisal.

Eni pa imajo zmenjeno, da se javi, kdor je blizje. In s temi ni nic narobe. O svojih tezavah bi morali razmisliti tisti, ki jim pokvari dan, ce slisijo “napacni” glas.

za vse ostalo je treba imet korajžo in jajca…

Mi je hecno in všeč, da tako nevede toliko ljudem povzročam prave travme s tem ko se oglašam na telefone drugih in drugi na mojega….si nisem nikoli niti predstavljal, da toliko ljudi to moti ….kar klicite me, da vam polepšsm dan.

Meni se zdi osnovni bonton in kultura, da se na tuje telefone ne oglasa..javi se tisti, od katerega je telefon..ce imam jaz v imeniku shranjenega tega in tega, pricakujem, da se pod to stevilko oglasi ta in ta..ker imam shranjeno tudi stevilko od njegove zene, ki sedi zraven njega (in se tako rada oglasa na njegov telefon)..in ce ne zvoni telefon njej, ocitno ne rabim nje, ampak njenega moza..

Veš, kdor najprej pomisli na kurbarijo, se mu očitno ta mota po glavi in pri vsem ima verjetno tudi sam maslo na glavi…

Kaj pa, če se oglasi mož od znanke in mu rečem: živjo Ati, mi daš Jožico? Ker ne vem, kako je možu ime, o njem govori “naš ati”.
Kaj, pa, če ni mož, ampak ljubimec? Kako naj vem, kdo se je oglasil, če se ne predstavi, a jaz pričakujem Jožico, ker jo kličem na njen self-phone, na njeno lastno telefonsko številko!
[/quote]
A je tezko rect samo “zdravo, daj mi Jozico”?
Saj ni treba cele pesnitve povedat, pa stevilke cevljev in ce je pes danes v redu odvajal. To prihranis za Jozico, ko ji bo kdorkoli ze podal telefon.

Ne bos verjela, ampak marsikdo, predvsem statejsi, imajo mobilni telefon se danes skupni. In dobis pac dedka ali pa babico, kdor ga je pac prej slisal.

Eni pa imajo zmenjeno, da se javi, kdor je blizje. In s temi ni nic narobe. O svojih tezavah bi morali razmisliti tisti, ki jim pokvari dan, ce slisijo “napacni” glas.
[/quote]

Jah, eni imate očitno tudi gate skupne 😛

Zame je osebni telefon osebni in se ne oglašam na tuje in pričakujem, da se tudi drugi ne oglašajo na mojega. Stvar kulture, uvidevnosti in bontona do klicočega in stvar zaupanja med partnerjema.


A je tezko rect samo “zdravo, daj mi Jozico”?
Saj ni treba cele pesnitve povedat, pa stevilke cevljev in ce je pes danes v redu odvajal. To prihranis za Jozico, ko ji bo kdorkoli ze podal telefon.

Ne bos verjela, ampak marsikdo, predvsem statejsi, imajo mobilni telefon se danes skupni. In dobis pac dedka ali pa babico, kdor ga je pac prej slisal.

Eni pa imajo zmenjeno, da se javi, kdor je blizje. In s temi ni nic narobe. O svojih tezavah bi morali razmisliti tisti, ki jim pokvari dan, ce slisijo “napacni” glas.
[/quote]

Jah, eni imate očitno tudi gate skupne 😛

Zame je osebni telefon osebni in se ne oglašam na tuje in pričakujem, da se tudi drugi ne oglašajo na mojega. Stvar kulture, uvidevnosti in bontona do klicočega in stvar zaupanja med partnerjema.
[/quote]

Tako je

Stvar zasebnosti so lahko sporocila in ostala solata, ki se nabira v telefonu. To pogleda vsak sam, ko utegne. Ce pa se oglasi Micka, ker Francl popravlja kosilnico in ima zasmirane roke, pa res ni razlog, da bi klicatelja pobralo od hudega. To – je pa stvar zaupanja. Francl zaupa Micki, da ne bo njegovemu kolegu natvezila kakih neumnosti, zaupa ji, da ne bo med sprejemom klica se precekirala vseh ostalih vsebin in Micka enako zaupa Francu, ki se bo oglasil, ce bo ona imela polne roke dela.

Itak pa telefonski pogovor slisijo vsi, ki so v prostoru, tako da je ze iz tega razloga smesno govoriti o neki zasebnosti.

Ti si pa hud manipulator, znas spreobracat stvari… in ti ni jasno kaj je stvar zaupanja in spostovanja… najprej spostuje se zasebno stvar nekoga… torej ce nekaj ni tvoje ne ravnas s tistim razen, ce ti lastnik da dovoljenje. Ne pa da mora lastnik pricakovati da lahko kar vsak dela z njegovo osebno stvarjo karkoli zeli in da je to po tvoji cudni logiki zaupanje… ne, to je nespostljivo.

Zakaj je narobe, če nekdo ne želi celotne procedure oglašujočih na osebnih telefonih? Zakaj imate potem 5 telefonov, če vam eden zadostuje za vse? In če naj bi bil osebni telefon za lažjo dosegljivost, ne da še prej s 5 ljudmi govoriš in da ti reče potem nekdo, da pokliči čez dve uri? In potem spet ista procedura, japaja. Dajte si potem naštimati kot pri podjetjih, pritisnite 1 za xy, pritisnite 2 za xy, če se željeni zaradi zasedenosti ne oglasi, pokličite kasneje. Ker boš mamesto v minuti, dveh opravljal prav tako minutažo 10, 15 minut, predno prideš do željenega. Razvoj naj bi bil olajšanje in hitrejše postopanje, ne da se le aparat spremeni, ko zraven nima le tiste žice.
[/quote]

Ce te prav razumem, je bolj prav, ko jaz npr.likam v hisi in slisim partnerjev telefon in vidim, da ga klice sorojenec, pustim zvoniti v prazno, ker partner pac ne slisi, saj pred hiso kosi travo?
Meni je logicno, da se oglasim, malo pocvekam v casu, ko nesem telefon partnerju iz hise ali pa se celo pogovorim kar sama…

Ne bom se oglasila na meni nepoznano stevilko ali ime, na znano pa. In enako pricakujem, ce mene npr.klice mama, ki je na morju, jaz pa pod tusem, da se partner oglasi.
[/quote]

No vidiš, se pogovoriš kar sama. Kaj pa drugemu potem preostane, če je klical Pepija, pa se je moral potem sprijazniti s Pepco.
Sicer sem pa že v prvem odgovoru povedala, da je to dogovor dveh in je dobrodošlo, če so ljudje seznnanjeni. Ker smo ljudje različni in ni nič samoumevnega. Tudi to ne, da je vam všeč, kar je nam, ali nam, kar je vam.

Ti si pa hud manipulator, znas spreobracat stvari… in ti ni jasno kaj je stvar zaupanja in spostovanja… najprej spostuje se zasebno stvar nekoga… torej ce nekaj ni tvoje ne ravnas s tistim razen, ce ti lastnik da dovoljenje. Ne pa da mora lastnik pricakovati da lahko kar vsak dela z njegovo osebno stvarjo karkoli zeli in da je to po tvoji cudni logiki zaupanje… ne, to je nespostljivo.
[/quote]

A to samo na podlagi tega, ker mi je vseeno, kateri glas se prvi pojavi na drugi strani, imam zdaj kar brezplacno diagnozo? Ja, hvala! :)))

Sicer pa nisem jaz tista, ki mesam stvari. Lepo sem napisala, da IMAJO NEKATERI DOGOVORJENO, da se javljajo povprek. In njih to ne moti, ker ce bi jih, se ne bi tako dogovorili. Moti tiste, ki klicejo. In to se vedno trdim, da je problem. Kaj ima mene ali tebe za brigat, kako imata uporabo telefona dogovorjeno Francl in Micka.

Priznam.
Do prebiranja te teme nisem vedela, da mobilni pomeni osebni, stacionarni pa hišni.

Tudi prav. Po moji mobilni odločitvi bom danes stacionarna.

Ti si pa hud manipulator, znas spreobracat stvari… in ti ni jasno kaj je stvar zaupanja in spostovanja… najprej spostuje se zasebno stvar nekoga… torej ce nekaj ni tvoje ne ravnas s tistim razen, ce ti lastnik da dovoljenje. Ne pa da mora lastnik pricakovati da lahko kar vsak dela z njegovo osebno stvarjo karkoli zeli in da je to po tvoji cudni logiki zaupanje… ne, to je nespostljivo.
[/quote]

A to samo na podlagi tega, ker mi je vseeno, kateri glas se prvi pojavi na drugi strani, imam zdaj kar brezplacno diagnozo? Ja, hvala! :)))

Sicer pa nisem jaz tista, ki mesam stvari. Lepo sem napisala, da IMAJO NEKATERI DOGOVORJENO, da se javljajo povprek. In njih to ne moti, ker ce bi jih, se ne bi tako dogovorili. Moti tiste, ki klicejo. In to se vedno trdim, da je problem. Kaj ima mene ali tebe za brigat, kako imata uporabo telefona dogovorjeno Francl in Micka.
[/quote]

pa naj ne kličejo.
saj imajo verjetno tudi še kakšno drugo delo kot motit ljudi v urejenih družinah…

Ti si pa hud manipulator, znas spreobracat stvari… in ti ni jasno kaj je stvar zaupanja in spostovanja… najprej spostuje se zasebno stvar nekoga… torej ce nekaj ni tvoje ne ravnas s tistim razen, ce ti lastnik da dovoljenje. Ne pa da mora lastnik pricakovati da lahko kar vsak dela z njegovo osebno stvarjo karkoli zeli in da je to po tvoji cudni logiki zaupanje… ne, to je nespostljivo.
[/quote]

A to samo na podlagi tega, ker mi je vseeno, kateri glas se prvi pojavi na drugi strani, imam zdaj kar brezplacno diagnozo? Ja, hvala! :)))

Sicer pa nisem jaz tista, ki mesam stvari. Lepo sem napisala, da IMAJO NEKATERI DOGOVORJENO, da se javljajo povprek. In njih to ne moti, ker ce bi jih, se ne bi tako dogovorili. Moti tiste, ki klicejo. In to se vedno trdim, da je problem. Kaj ima mene ali tebe za brigat, kako imata uporabo telefona dogovorjeno Francl in Micka.
[/quote]

ne, ampak, če nisi zmožna razumeti bistva – na podlagi tega, kako razlagaš zaupanje… po tej logiki – si prilastiš lahkot udi tuj denar in trdiš, da je stvar zaupanja to, da tisti, ki je lastnik verjame, da ga boš odgovorno zapravila. LOL… o tej poanti ti razlagam… o tej tvoji razlagi tega kaj je zaupanje

Ti si pa hud manipulator, znas spreobracat stvari… in ti ni jasno kaj je stvar zaupanja in spostovanja… najprej spostuje se zasebno stvar nekoga… torej ce nekaj ni tvoje ne ravnas s tistim razen, ce ti lastnik da dovoljenje. Ne pa da mora lastnik pricakovati da lahko kar vsak dela z njegovo osebno stvarjo karkoli zeli in da je to po tvoji cudni logiki zaupanje… ne, to je nespostljivo.
[/quote]

A to samo na podlagi tega, ker mi je vseeno, kateri glas se prvi pojavi na drugi strani, imam zdaj kar brezplacno diagnozo? Ja, hvala! :)))

Sicer pa nisem jaz tista, ki mesam stvari. Lepo sem napisala, da IMAJO NEKATERI DOGOVORJENO, da se javljajo povprek. In njih to ne moti, ker ce bi jih, se ne bi tako dogovorili. Moti tiste, ki klicejo. In to se vedno trdim, da je problem. Kaj ima mene ali tebe za brigat, kako imata uporabo telefona dogovorjeno Francl in Micka.
[/quote]

Če imata Francl in Micka zmenjeno, da se vsepovprek oglašata na telefone, ju ne kličem več. Ko kličem Micko, Francl ve, da je za Micko in ne za njega, kaj se ima javljat brez veze? Al mora preverit, če njegovo miciko res kliče Tončka al je mogoče Tonček?

Jasno mi je, ko je sodelavka rodila, da se je mož oglasil na telefon, če ona ni mogla, to razumem in me ne moti.
Jasno mi je tudi, če sem kaj zmenjena s prijateljico in jo še kličem, da kaj dogovoriva, pa je pod tušem, pa mož ve, za kaj gre, se javi in pove, da je Jožica pod tušem, prenese kaj meni od nje ali njej od mene, to mi je vse ok in konec koncev, poznam in mladga očka in Jožeta od Jožice.
Ko pa kličem koga in partnerja ne poznam in ne vesta, za kaj kličem, mi je skrajno mimo, ko se oglasi Neklicani inniti ne pove, da je tapata, ker mislim, da sem falila številko. Ko se kdaj, pa to je mogoče 1x na leto, oglasim na možev telefon, takoj povem, da je dobil moževo številko, sem žena in ta trenutek nikakor ne more do telefona, pokliče pa nazaj takoj, ko bo lahko. Včasih kdo pusti sporočilo, večinoma se pa zahvalijo in predvsem niso zmedeni, ker se ni mož oglasil.

A to samo na podlagi tega, ker mi je vseeno, kateri glas se prvi pojavi na drugi strani, imam zdaj kar brezplacno diagnozo? Ja, hvala! :)))

Sicer pa nisem jaz tista, ki mesam stvari. Lepo sem napisala, da IMAJO NEKATERI DOGOVORJENO, da se javljajo povprek. In njih to ne moti, ker ce bi jih, se ne bi tako dogovorili. Moti tiste, ki klicejo. In to se vedno trdim, da je problem. Kaj ima mene ali tebe za brigat, kako imata uporabo telefona dogovorjeno Francl in Micka.
[/quote]

ne, ampak, če nisi zmožna razumeti bistva – na podlagi tega, kako razlagaš zaupanje… po tej logiki – si prilastiš lahkot udi tuj denar in trdiš, da je stvar zaupanja to, da tisti, ki je lastnik verjame, da ga boš odgovorno zapravila. LOL… o tej poanti ti razlagam… o tej tvoji razlagi tega kaj je zaupanje
[/quote]
Ne vem, kje v mojih odgovorih vidis kako prilascane tujega. Saj ne govorimo o tem, da se nekdo oglasi na telefon npr drugega potnika na avtobusu, ampak o javljanju na telefon doma. Ko ze omenjas denar. Marsikatera druzina ima skupne finance. Tako kot je skupna miza, skupen sekret, ampak vsak svoje copate in jope. Mize in sekreta si torej ne mores “prilastiti”. Ce se jopa posoja ali ne, pa je stvar dogovora tiste druzine in ne mnenja slucajnih mimoidocih.

A to samo na podlagi tega, ker mi je vseeno, kateri glas se prvi pojavi na drugi strani, imam zdaj kar brezplacno diagnozo? Ja, hvala! :)))

Sicer pa nisem jaz tista, ki mesam stvari. Lepo sem napisala, da IMAJO NEKATERI DOGOVORJENO, da se javljajo povprek. In njih to ne moti, ker ce bi jih, se ne bi tako dogovorili. Moti tiste, ki klicejo. In to se vedno trdim, da je problem. Kaj ima mene ali tebe za brigat, kako imata uporabo telefona dogovorjeno Francl in Micka.
[/quote]

Če imata Francl in Micka zmenjeno, da se vsepovprek oglašata na telefone, ju ne kličem več. Ko kličem Micko, Francl ve, da je za Micko in ne za njega, kaj se ima javljat brez veze? Al mora preverit, če njegovo miciko res kliče Tončka al je mogoče Tonček?

Jasno mi je, ko je sodelavka rodila, da se je mož oglasil na telefon, če ona ni mogla, to razumem in me ne moti.
Jasno mi je tudi, če sem kaj zmenjena s prijateljico in jo še kličem, da kaj dogovoriva, pa je pod tušem, pa mož ve, za kaj gre, se javi in pove, da je Jožica pod tušem, prenese kaj meni od nje ali njej od mene, to mi je vse ok in konec koncev, poznam in mladga očka in Jožeta od Jožice.
Ko pa kličem koga in partnerja ne poznam in ne vesta, za kaj kličem, mi je skrajno mimo, ko se oglasi Neklicani inniti ne pove, da je tapata, ker mislim, da sem falila številko. Ko se kdaj, pa to je mogoče 1x na leto, oglasim na možev telefon, takoj povem, da je dobil moževo številko, sem žena in ta trenutek nikakor ne more do telefona, pokliče pa nazaj takoj, ko bo lahko. Včasih kdo pusti sporočilo, večinoma se pa zahvalijo in predvsem niso zmedeni, ker se ni mož oglasil.
[/quote]

Torej je navzkrizno oglasanje v redu, ce TI poznas oba. Ce ne poznas, pa te vrze iz tira. Ampak to ni problem osebe, ki je ne poznas, ampak tvoj. Lahko ga poskusis odpraviti (priporocljivo), lahko pa z njim zivis, da imas neki razlog za jamr. :)))

Če imata Francl in Micka zmenjeno, da se vsepovprek oglašata na telefone, ju ne kličem več. Ko kličem Micko, Francl ve, da je za Micko in ne za njega, kaj se ima javljat brez veze? Al mora preverit, če njegovo miciko res kliče Tončka al je mogoče Tonček?

Jasno mi je, ko je sodelavka rodila, da se je mož oglasil na telefon, če ona ni mogla, to razumem in me ne moti.
Jasno mi je tudi, če sem kaj zmenjena s prijateljico in jo še kličem, da kaj dogovoriva, pa je pod tušem, pa mož ve, za kaj gre, se javi in pove, da je Jožica pod tušem, prenese kaj meni od nje ali njej od mene, to mi je vse ok in konec koncev, poznam in mladga očka in Jožeta od Jožice.
Ko pa kličem koga in partnerja ne poznam in ne vesta, za kaj kličem, mi je skrajno mimo, ko se oglasi Neklicani inniti ne pove, da je tapata, ker mislim, da sem falila številko. Ko se kdaj, pa to je mogoče 1x na leto, oglasim na možev telefon, takoj povem, da je dobil moževo številko, sem žena in ta trenutek nikakor ne more do telefona, pokliče pa nazaj takoj, ko bo lahko. Včasih kdo pusti sporočilo, večinoma se pa zahvalijo in predvsem niso zmedeni, ker se ni mož oglasil.
[/quote]

Torej je navzkrizno oglasanje v redu, ce TI poznas oba. Ce ne poznas, pa te vrze iz tira. Ampak to ni problem osebe, ki je ne poznas, ampak tvoj. Lahko ga poskusis odpraviti (priporocljivo), lahko pa z njim zivis, da imas neki razlog za jamr. :)))
[/quote]

Ma, ja, seveda imaš samo ti in edino ti prav, nas pa meče iz tira in smo travmaizirani in nam v takem stanju ne preostane drugo, kot da jamramo…

ženšče zmešano težaško

Zanimivo telefon je za vas večja intima kot spolnost, s partnerjem se ljubitelji a telefon je pa vas osebni čist ?!aha a

Ce te prav razumem, je bolj prav, ko jaz npr.likam v hisi in slisim partnerjev telefon in vidim, da ga klice sorojenec, pustim zvoniti v prazno, ker partner pac ne slisi, saj pred hiso kosi travo?
Meni je logicno, da se oglasim, malo pocvekam v casu, ko nesem telefon partnerju iz hise ali pa se celo pogovorim kar sama…

Ne bom se oglasila na meni nepoznano stevilko ali ime, na znano pa. In enako pricakujem, ce mene npr.klice mama, ki je na morju, jaz pa pod tusem, da se partner oglasi.
[/quote]

No vidiš, se pogovoriš kar sama. Kaj pa drugemu potem preostane, če je klical Pepija, pa se je moral potem sprijazniti s Pepco.
Sicer sem pa že v prvem odgovoru povedala, da je to dogovor dveh in je dobrodošlo, če so ljudje seznnanjeni. Ker smo ljudje različni in ni nič samoumevnega. Tudi to ne, da je vam všeč, kar je nam, ali nam, kar je vam.
[/quote]

Seveda se kdaj pogovorim tudi kar jaz, ceprav je npr.tasca klicala svojega sina, da pove, kdaj bo zur za rojstni dan (itak ni vabljen samo on) ali pa se pogovori partner, ko klice moja mama, kdaj se vracajo z morja… ne vidim prav nobene tezave pri tem 🙂

ne, ampak, če nisi zmožna razumeti bistva – na podlagi tega, kako razlagaš zaupanje… po tej logiki – si prilastiš lahkot udi tuj denar in trdiš, da je stvar zaupanja to, da tisti, ki je lastnik verjame, da ga boš odgovorno zapravila. LOL… o tej poanti ti razlagam… o tej tvoji razlagi tega kaj je zaupanje
[/quote]
Ne vem, kje v mojih odgovorih vidis kako prilascane tujega. Saj ne govorimo o tem, da se nekdo oglasi na telefon npr drugega potnika na avtobusu, ampak o javljanju na telefon doma. Ko ze omenjas denar. Marsikatera druzina ima skupne finance. Tako kot je skupna miza, skupen sekret, ampak vsak svoje copate in jope. Mize in sekreta si torej ne mores “prilastiti”. Ce se jopa posoja ali ne, pa je stvar dogovora tiste druzine in ne mnenja slucajnih mimoidocih.
[/quote]

Če ne kličem tebe, se nimaš kaj javljat.
Ti veš, da ne kličem tebe, ker zvoni telefon, ki ni tvoj.
Če tebi mož, mama, hči, kdorkoli že, posodi telefon, je to vaša stvar.
Ni ti pa posodil mene! Mene ti ne more nihče posodit! Torej se ne oglašaj, ko nisi klicana!

Ne gre za intimo aparata, gre za intimo odnosa med ljudmi.
Aparat glej, brskaj, skeniraj kolikor hočeš.
Ne javljaj se, če ne zvoni tvoj telefon! Na drugi strani je nekdo, ki ne kliče tebe!


Ne vem, kje v mojih odgovorih vidis kako prilascane tujega. Saj ne govorimo o tem, da se nekdo oglasi na telefon npr drugega potnika na avtobusu, ampak o javljanju na telefon doma. Ko ze omenjas denar. Marsikatera druzina ima skupne finance. Tako kot je skupna miza, skupen sekret, ampak vsak svoje copate in jope. Mize in sekreta si torej ne mores “prilastiti”. Ce se jopa posoja ali ne, pa je stvar dogovora tiste druzine in ne mnenja slucajnih mimoidocih.
[/quote]

Če ne kličem tebe, se nimaš kaj javljat.
Ti veš, da ne kličem tebe, ker zvoni telefon, ki ni tvoj.
Če tebi mož, mama, hči, kdorkoli že, posodi telefon, je to vaša stvar.
Ni ti pa posodil mene! Mene ti ne more nihče posodit! Torej se ne oglašaj, ko nisi klicana!
[/quote]

No, jaz pa pricakujem, ce npr,klicem prijateljico in ravno ne more dvigniti telefona, ker tolazi jokajocega otroka, da dvigne njen partner … 🙂

New Report

Close