Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ko sem bolna me mož ignorira

Ko sem bolna me mož ignorira

Vedno, ko zbolim me partner zaničuje -to ni nič, ne boš umrla ipd. Enkrat ponoči, ko sem imela drisko in bruhala in me je pri previjanju otroka ob 3h zjutraj začel oblivati pot in sem gospoda iz dnevne sobe poklicala naj pride hitro otroka oblečt, da grem na wc mi je rekel naj ne jamram, ampak naj se izserjem in skozlam in nj bom tiho, takrat sem od hudih bolečin sred noči še pol ure sama prejokala.. kadarkol sem bolna me ignorira, niti slučajno ne vpraša ali bi vsaj kak čaj ..prav jezen je name..ne predstavljam si, da zbolim za kakšno hujšo boleznijo..

Kakšen človek moraš bit, da si tako brez empatije?????

Za moje pojme – precej čuden in vsekakor ne tak, s kakršnim bi bil jaz pripravljen živeti.

Kakšen človek je to, se sprašuješ? To je človek, ki te nima rad. Še več, resno mu greš na jetra.

Kakšen človek je to? Ne boš užaljena, če ti povem odkrito? To je GNOJ od človeka. Pojdi čimprej proč od njega. Hvala Bogu, da še nista poročena. No, pri poroki si mož in žena obljubita, da si ostajata zvesta v sreči in nesreči, v bolezni in zdravju, kar pomeni, da morata eden drugemu stati ob strani.
Kako lahko sploh prenašaš tak gnoj? Si predstavljaš, da zboliš za kakšno res hudo boleznijo? Saj ti bo dal strupa. Pojdi čim dalj proč od njega, boljše sam, kot s takim brezvestnežem.
Že tako je človek, ko zboli, čisto na tleh. Če imaš nekoga ob sebi, ki je vsaj sočuten, je takoj lažje. Če pa imaš nekoga, ki te že žali in se nesramno obnaša, potem pa je še bolj grozno. Razmisli, boljše ne bo. Ukrepaj, dokler je čas.

A si skozi bolna?
Vsaj 8 mesecev na leto?
Ker tega se človek naje. Invalidov in namišljenih bolnikov je na vsakem vogalu. Samo, da delat ni treba!

In sem se lepo nekega dne vprašala : Kaj bi bilo, če recimo kdaj pristanem na invalidskem vozičku…ti bo pomagal?

Odgovor je bil : NE.Sigurno mi ne bi.
Potem ga ne rabim!
Da mi bo pa za vratom stal in me zajebaval v glavo – ga pa klinc gleda!
Ločena sva! Že dooolgo.Ko se pelje mimo z avtom, ga ne pogledam! On je zame smet.

Seveda smet je, ker ni hotel podpirat tebe konstantnega invalida in hipohondra brez zdravniških dokazov.
Vesel je, in, da se te je znebil in, da ga ne pogledaš.

In sem se lepo nekega dne vprašala : Kaj bi bilo, če recimo kdaj pristanem na invalidskem vozičku…ti bo pomagal?

Odgovor je bil : NE.Sigurno mi ne bi.
Potem ga ne rabim!
Da mi bo pa za vratom stal in me zajebaval v glavo – ga pa klinc gleda!
Ločena sva! Že dooolgo.Ko se pelje mimo z avtom, ga ne pogledam! On je zame smet.
[/quote]


[/quote]

Ne bo držalo.Imam višjo izobrazbo, 30.službenih let in ne hodim na bolniško, če res ni potrebe.
Edina razlika med menoj in zdajšnjo njegovo ženo je ta – da ga ona vzgaja s trdo roko.
Kar je očitno rabil…
Tudi avtoričin mož rabi tako.Da ga bo zaje..bavala.Potem bo dal pa mir…

Ja, ja, na internetu ste vse pridne, zaposlene, samostojne, mravljice. Le kje se skrivate v reali? Ko mož kupi avto, plača in sezida hišo pa večerjice, počitnice, medtem, ko ste ve v svojih 1500 evro max službah, ki še položnic in ogrevanja ne pokrijejo.
Super ste. In potem naj vam še juhce kuha pol leta na leto? Pa noge masirat.

Ne bo držalo.Imam višjo izobrazbo, 30.službenih let in ne hodim na bolniško, če res ni potrebe.
Edina razlika med menoj in zdajšnjo njegovo ženo je ta – da ga ona vzgaja s trdo roko.
Kar je očitno rabil…
Tudi avtoričin mož rabi tako.Da ga bo zaje..bavala.Potem bo dal pa mir…
[/quote]

Odpri vhodna vrata in ga brcni v rit.Skozi okno pa mu zmeci vrecko z gatami in zokni.Ker je itak clovek,ki si te ne zasluzi.

Vprašanje kakšen človek je to je manj pomembno od vprašanja zakaj je še vedno tvoj mož

Ne da neki glumim, pa se delsm neki kar nisem, ampak če men dedec ne gre po protokolu, ve, da bo gluh in da bo moja surla v Pakistanu!! Hvala Bogu, sm ga od začetka navadla, da nisem njegov suženj.
Sploh si ne predstavljam, da bi mi naredil tako, kot avtorici, ampak moje mnenje je, naj orenk razmisli, če jo ima sploh rad, jaz menim, da NE!
Želim vse dobro!

Jaz pa sam mal pošmrkam, zakašljam,…. pa vprašuje, če si vzame dopust 🙂

Zakaj si si z njim omislila otroka? Pustila bi ga in si našla normalnega.

Zakaj si si z njim omislila otroka? Pustila bi ga in si našla normalnega.
[/quote]

1.Eni šele z leti pokažejo svoj pravi obraz
2.Kje je kakšen normalen?

Točno takšnega imam doma. Ampak vseeno imam raje, da sem jaz bolana, kot pa on. Ker če 2x zaporedoma kihne, že misli, da bo umrl od hudega in to je takšno jamranje, da se mi meša, ko to poslušam. Da ne govorim o tem, kako mu revežu kuham čajčke in nosim v posteljo. Jaz ga dobim samo, če mu rečem in če ima ravno v tistem trenutku čas. Sem mu tudi že povedala, da si nikoli v življenju ne želim biti z njim, če resno zbolim. Drugače pa je v 95{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} super partner in super očka.



kakšen človek si ti, da takšnega norca prenašaš? Imaš otroka z njim? Pojdi kam po terapevtsko pomoč, ker sama ne boš zmogla iz tega pekla.

A preden si z njim imela otroka pa nisi pogruntala kakšen je?
Boga si na umu. Sory

Enkrat je bila podobna tema, s tem da je slo za hci in mati. Pa je nekdo pametno vprasal, ce je to morda zato, ker je drugace mama ves cas v centru pozornosti, ko je hci bolna, pa mami ta vloga odpade in zato tako reagira.

Je torej s tvojim mozem enako? Mu ves cas pedenas, je on car, kralj, super dec, okoli katerega se vse vrti? In ko si ti bolna, se ne vrti vse okoli njega, predvsem se ti ne vrtis okoli njega, on je pa se vedno otrok in odreagira tako, da tebe napade? Ker ni vec on v srediscu pozornosti, temvec bi se bilo treba ukvarjati s tabo.

To ni resitev, morda samo kot razmisljanje. Predvsem pa moras razmisliti, zakaj si s taksnim clovekom in bistveno, kaj s taksnim odnosom uci-ta otroka. Spostuje te ne, torej te tudi otrok ne bo, ce je sin, pa posledicno niti svoje partnerke ne.

Zakaj si še z njim, če ti jasno nakaže, da te ne spoštuje.

1.Eni šele z leti pokažejo svoj pravi obraz
2.Kje je kakšen normalen?
[/quote]

Čeprav je pri kaki stvari fino, da ne rineš ravno s čredo, ampak da plavaš proti toku, ko to potem pomeni, da nisem normalen, ker ne grem z večinskim deležem prebivalstva? 🤔



kakšen človek si ti, da takšnega norca prenašaš? Imaš otroka z njim? Pojdi kam po terapevtsko pomoč, ker sama ne boš zmogla iz tega pekla.
[/quote]

No evo, mi ni treba pisat.
Moj je vstajal na dve uri en mesec vsako noč, da je malega POLHKA, ki je padel iz gnezda gor spravil, enako zame ali za otroke če je kaj narobe, sploh ni vprašanje. To je normalna človeška skrb za drugo BITJE, kaj šele za ljubljeno bitje.

“Zakaj si si z njim omislila otroka? Pustila bi ga in si našla normalnega.”

Naj te spomnim da narcistična oseba vedno igra dobrega človeka, po 3-5 letih pa maske padejo in začne se najhujše obdobje zveze, ki se še lahko samo stopnjuje, če temu ne narediš konca. Verjemi mi, od 7. pa do 16. leta sem imel takšnega očima. Na začetku vse fajn in prav, prevrtimo 4 leta naprej in zdaj hodi po vseh kot po kurjem dreku. Sedaj sem star 21, počutim se praznega, nič vrednega, brez osebnosti, saj mi je ni bilo dovoljeno imeti, če sem se hotel povedati kaj sem mislil je bila štala. On je začel z vrebalnim poniževanjem, mati pa zaradi ljubega miru mene zlasala ali pa sem jih dobil okoli ušes. Tako da sem bil zaradi ljubega miru tiho. Imam težave pri komuniciranju z ljudmi, ter nikomur ne zaupam, komu pa sploh lahko?

Bolno…

komu vse so ženske pripravljene dati noge narazen…..

New Report

Close