Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Ko vas zapusti

Ko vas zapusti

Jasno, kriva si za dobro voljo, pa še za željo po zagoreli ritki, tisti zraven pa sploh, hahaha.
Nič ne boš šla, kar ob meni bodi!!!

Ne želi si tega, jaz pa nisem Backica, jaz bom pa želela in hotela več, ne le virtualo, mi boš dal, si boš upal, poljubljati resnično mojo roko…ne samo tkole v sanjah, boš..bošššššššš..haha!

-JAZ napisal:

> Ne želi si tega, jaz pa nisem Backica, jaz bom pa želela in
> hotela več, ne le virtualo, mi boš dal, si boš upal,
> poljubljati resnično mojo roko…ne samo tkole v sanjah,
> boš..bošššššššš..haha!

Zakaj Backica? Kaj pa ima ona zraven?
Se boš tudi ljubila z mano? In to v realnosti? Si upaš? Nekoč si napisala, da ti ne varaš…

Joj, moški, iz miši naredi slona…
in nato namesto odgovora, naredi še 6 stavkov z vprašaji, no na koncu so….smotko si,haha, ne upaš aaaa, dat tu konkreten odgovor na konkretno vprašanje ….boššššššš…ne upaš, saj vem,haha.

hahaha, ti si na vrsti smotka: napiš po pravici če bi si upala varat! Nimaš toliko jajc, najbrž.

Ne ti meni po kok je špeh zdej kle, kdo je prvi vprašal…najprej ti, nato jaz, in mam jajca ja, ene 6 jih je še v frižideru, jih ti nucaš vidm, ti jih posodm, jaz jih ne rabm, ti lahko kuj napišm, da se upam vse, če mi to paše!
No, dragi…daš odgovor ili ne;))

Hahahaha! Pa jih imaš res, kot vidim tudi v hladilniku!

Jaz pa sploh rezervnih ne rabim: Tudi jaz si upam vse!!!!

Uffff, tole pa zna biti še zanimivo-nagajivo. Me že ma , da bi te;)),haha

Kako, ko pa veš da imam sedaj “menstruacijo” zaradi izgube drage osebe?

Ob menstruaciji sem le še bolj potrebna;), zato je ne omenjaj…dobi si boljši izgovor, četudi bos rekel da te boli glava, ti bom dala lekadol in gremo dalje,pa daj no, take izgovore majo zenske, ki doma nočjo seksat…baje… preklet pametn izgovor bi rabu, že bolje argument, da bi se mene znebil;)), pa saj vem, da si tega sploh ne bi želel, ko bi me enkrat jemel..hihi

Ej Kir, jz morm delat, če ne bom k teb prišla po kruha in vina;), jemaj se zlo lepo dragi, pa nasmeh na usta, ne dovoli srcu žalost, naj ti jo tvoj dom doma izbriše žalost iz lica… na vse to glej kot nekaj lepega več, ne pa žalost, glej kot na srečo, da bi lahko bilo še huje, žalost na 3;))

Samo še nekaj me pa zanima: zakaj si omenila vino? Včasih si bila tako proti alkotu… Si se spremenila?

Hvala za lepe želje. Tudi jaz ti želim lep dan in lep vikend!

Res ne vem , kdaj bi midva govorila o alkoholu… res pa je, da sem mnenja, da je alkohol kot pitje… res nepotreben, samo midva nikoli nisva o tem, spet si nekaj zamešal-pomešal.

In kako so včasi dejali…dajte nam kruha in iger ali vina, no to je prišlo ven iz tega, čisto spontano.Rada spijem ob romantičnih večerih kozarec vina…ampak to je že druga zgodba, morda nekoč, nekje ti jo povem;)),čauči, zdaj pa me že pusti delat..haha, ma me boš še zacompral

No KIR, nisi odgovoril na moje zadnje pisanje. Zakaj?!

Ponavadi se zaprem za kakšne 3 dni v sobo se zjočem, spravim jezo iz sebe, mogoče tudi kaj razbijem, ampak verjemite paše, potem pa se iz dneva v dan stanje izboljšuje:) probam pa se zamotit z raznimi stvarmi kot so. Fitness, kava, čvek, žur itd:)

Eto mojo fazo prebolevanja…

LP- Jessica

Najbolj mi je všeč razbijanje. Samo kaj naj razbijem? Kar celo stanovanje in gremo pod smreko?

Zaradi premalo sexa najbrž.
Ti pa raje povej ali si v zadnjem času spremenil nick?

Ne vem, kaj misliš. Na forumu sem prvič.

Jaz sem eno majhno omarico razbila:) ampak ni mi je bilo žal, ker je bila itak za odpad:))

LP- Jessica

Cist odvisno..najprej se zaprem vase in mal premlevam stvari..pol pa kksn hud zur pa ful dogajanja da se zamotim.

www.studentarija.net

Me boš vsaj ti potolažila Rubyka?

Kljub tvojim pogovorom na tem forumu, se iz tvojega sedanjega pisanja izbere nekaj žalosti. Si bil torej resno zaljubljen?! Žalostno. Ja pa kako si se spustil tako daleč… Te je pa pošteno omrežila, ta tvoja sodelavka. Vsako takšno žalost, iskreno žalost, ni prijetno čutiti. Upam, da boš čimprej razumel sporočilo, ki ti je bilo s tem dano. Verjemi mi, govorim iz izkušenj, ni prijetno… Znati pa je potrebno prečitati sporočilo…

Potolazis se lahko edino sam 🙂

www.studentarija.net

Če bi imel tebe poleg!

Ja kok lepo 😉

www.studentarija.net

New Report

Close