Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ko zadiši…..po tebi….

Ko zadiši…..po tebi….

Ja jutro je najlepši del mojega dneva, še posebno ko zadiši po jutranji kavici in tebi, ki si tam nekje….;)

Dobro jutro dragi moji, danes sem malo radodarno razpoložena in ker ljubim presenečenja in jih tudi rada poklanjam, grem danes podarjat srečo tistim majhnim očem, našim malim sončkom-otročkom… na Pediatrijo seveda! Naredite kakšno dobro delo danes tudi Vi in ne bodite žalostni, ker me nekaj časa ne bo z Vami, pa saj veste kje sem, svetim na nebu, kot vedno.

Eno cmoko za vse!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Jaz sem tu in ne tam,če misliš slučajno(?) mene.
Tam sem bil pa včeraj,čeprav sem bil tudi tu.
Enga ljubčka,ne kar malo več jih dobiš
Sp

…tudi jaz upam,da bom naredila kakšno dobro delo danes…grem k prijateljici tolažbo nudit (to delam že cel teden)….
Pogrešala te bom…. hitro se vrni….in ko boš videla v otroških očeh nedolžnost in tisto ranljivost,boš vedela,da je življenje res lepo… tako bi šla s teboj…mene otroci tako osrečijo…

Fino se imej…cmoka ali dva…

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

Mene tudi osrečijo!samo,da so sosedovi in,da so vsaj 100 m proč od hiše,hi,hi,hi.
Scherzo,saj imam rad otroke.
Sp

…ko pa si še sam taki sladki otroček…v telesu odraslega…;))))))
To je tudi lepo…

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

Trilči, danes je žal prepozno, ker imam še en skok na drugi konec Slovenije, no skoraj tako bo, naslednjič pa si dobrodošla kot spremljava na Pediatrijo…čez kaksen mesec.

cmoka

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

…zelo lepo od tebe…v glavnem uživaj in jih osreči,kot oni osrečujejo tebe…

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

To je to…hvala!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

…bauči…in pa pa in se kaj še čujemo…’dijo!!!

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

New Report

Close